bCOCaOIA
bCOCaOIE
bCOCaOII
programy
kategorie
bCOCaOIB

Wyniki wyborów 2020. Włodzimierz Cimoszewicz o reakcji zagranicznych mediów

Włodzimierz Cimoszewicz stwierdził, że reakcja zagranicznych mediów na zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich była "zdecydowanie negatywna". Jego zdaniem ubiegający się o reelekcję prezydent dopuścił się "brutalnego ataku na osoby nieheteronormatywne". - Odniósł sukces w sposób, którego ja nie akceptuję, w sposób niegodziwy. To, co on wygadywał, to było podburzanie (...) elementów niechęci i nienawiści, które tkwią w naszym narodzie - powiedział były wicepremier, a obecnie europoseł Koalicji Obywatelskiej. Cimoszewicz był gotów założyć się z prowadzącym program "Newsroom" WP, że w drugiej kadencji Andrzej Duda będzie takim samym prezydentem, co przez minione pięć lat. Więcej w materiale wideo.

15 reakcji
4
8
3
Podziel się
Komentarze (3)
14-07-2020
bvc"... w drugiej kadencji Andrzej Duda będzie takim samym prezydentem, co przez minione pięć lat" taką mam nadzieję dlatego na niego głosowałem!.
zobacz więcej komentarzy (3)

Programy Wirtualnej Polski

bCOCaOIN
Napisz komentarz
14-07-2020

bvc"... w drugiej kadencji Andrzej Duda będzie takim samym prezydentem, co przez minione pięć lat" taką mam nadzieję dlatego na niego … Czytaj całość

15-07-2020

LopezWspaniała 5 letnia prezydencja miejmy nadzieje, że następne 5 lat będzie również takie, niech Pan Bóg da zdrowie Panu Prezydentowi.

Rozwiń komentarze (2)
bCOCaOJz
bCOCaOIG
bCOCaOJG
bCOCaOJH