bESSsnWY
bESSsnXc
bESSsnXg
programy
kategorie
bESSsnWZ

Wypadek w Rosji. Wideo pokazuje sekundy przed uderzeniem

W sieci pojawiło się wideo wypadku z udziałem ciężarówki oraz pięciu samochodów na autostradzie w rejonie Uralu. Nagranie pokazuje, jak ciężarówka wbiła się w stojące w korku auta. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby, a siedem kolejnych zostało rannych. Według słów kierowcy, hamulce w jego ciężarówce zawiodły i nie mógł on odzyskać kontroli nad autem.

392 reakcje
63
254
75
Podziel się
Komentarze (75)
18-06-2020
z prawej bylaalternatywna droga to morderca
zobacz więcej komentarzy (75)

Programy Wirtualnej Polski

bESSsnXl
KOMENTARZE
(75)
z prawej byla
rok temu
alternatywna droga to morderca
Kam
rok temu
powinien wiedzieć o swoich hamulcach, a zatem dlaczego nie zjechał np na remontowany odcinek tylko wbił się w ludzi?
mógł
rok temu
zjechać !! to wielokrotne morderstwo!!
bESSsnXD
retro
rok temu
co wy piszecie glupoty ,w tych autach osobowych zgineli wszyscy .
Lucas83
rok temu
Mógł przebić się przez barierki po jego lewej stronie. Ale lepiej wjechać ciężarówką w osobówkę. Bezpieczniej dla Niego.
Najnowsze komentarze (75)
Marian38
5 miesięcy temu
Kierowcy ciężarówek i Tirów, jak wynika z moich obserwacji, bardzo często hamują na ostatni moment przy skrzyżowaniach, przed rondami. Technika zawodna jest, zwłaszcza w pojazdach eksploatowanych ciągle. Na filmie widać, że ciężarówka była już leciwa, ale również wygląda na przeładowaną po tym, jak miażdży przed sobą auta, a te działają jak poduszka kompensacyjna. Koszmar. Mam wrażenie, że kierowca sam się ratował i wybrał masakryczny sposób. Mógł przecież skręcić w zamknięta drogę, on wolał wyhamować na innych życiach.
Andrzej
10 miesięcy temu
Kierowca nic nie mówił o Allachu???
prawda
rok temu
NAWET NIE PRÓBOWAŁ ZJECHAĆ W BOK TO NIE HAMULCE ON ZASNĄŁ !
jan
rok temu
w kazdej chwili rogatki mogly sie zamknac i nadjechac pociag
Polak Potrafi
rok temu
Typowy przykład pisania sms-a jadąc autem !!!!!
Andrzej
rok temu
Kierujący rowerem zrobił sobie to sam, niezależnie od zachowania kierującego czerwonym autkiem,który spowodował całe wydarzenie rowerzysta wyprzedzając pojazdy z prawej strony na skrzyżowaniu i przejeździe znalazł się w miejscu gdzie zepchnięty został samochód którego wyprzedzał nieprawidłowo . Powinien pokryć koszty swojego leczenia, chyba że płaci OC. Tak naprawdę były to dwa wypadki pierwszy dwie osobówki gdzie sprawcą jest czerwony . Drugi wypadek spowodował rowerzysta. Jadąc przepisowo nie módł się tam znaleźć i niezależnie od wypadku samochodów nie zostałby potrącony.
Pukaszenko
rok temu
Prawie wszystkimi Matizami jeżdżą Ukraińcy, w tym przypadku to chyba miał lewe prawko.
ICicic
rok temu
W bliskim sąsiedztwie przejazdu kolejowego w Rudej Śląskiej - serio????? w Rudej??? Brawo dla dziennikarza... załamka...
bESSsnXv
Kierowca
rok temu
Dlaczego jak ktoś zawiesi kawał materiału na pomniku to "dzielna" policja go aresztuje na 2 dni ale jak stwarza śmiertelne zagrożenie i w oczywisty sposób łamie prawo to daje śmieszny mandacik i puszcza wolno. A może tak do szpitala na pobranie krwi na narkotyki i alkohol, a może zatrzymać na 24 h to przestanie się spieszyć
Kierowca
rok temu
Kilku pseudokierowców wypowiadających się na forum nie zna przepisów. Pomarańczowe światło ma takie samo znaczenie jak czerwone a tylko oznacza aby przygotować się do zmiany światła. Przejedżać na pomarańczowwym nie wolno tak samo jak na czerwonym.
Zenek
rok temu
Morze za wolno jechała? Trochę szybciej i spokojnie by się oderwała od ziemi i przeleciała nad tym samochodem.
redox
rok temu
klasyczna wina motocyklisty, po co wyjechał na drogę dla samochodów. Motocyklem się jeździ tylko po zamkniętym torze
płaska ziemia
rok temu
Bajka jak nic,tak mocno audi rozbite o motorek,takim wolnym uderzeniem?
Psychiatra
rok temu
Jak zwykle kierowca BMW. Jeżdżą tymi BMWicami ponad 200 na godzine i nie patrza na motocyklistów. Straszne, BMW to broń, pozwolenie powinno się wydawać na nie.
...
Następna strona
bESSsnXX
bESSsnXe
bESSsnYe
bESSsnYf