programy
kategorie

Wypadek w Rosji. Wideo pokazuje sekundy przed uderzeniem

W sieci pojawiło się wideo wypadku z udziałem ciężarówki oraz pięciu samochodów na autostradzie w rejonie Uralu. Nagranie pokazuje, jak ciężarówka wbiła się w stojące w korku auta. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby, a siedem kolejnych zostało rannych. Według słów kierowcy, hamulce w jego ciężarówce zawiodły i nie mógł on odzyskać kontroli nad autem.

399 reakcji
67
257
75
Podziel się
Komentarze (75)
18-06-2020
z prawej bylaalternatywna droga to morderca
zobacz więcej komentarzy (75)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(75)
z prawej byla
3 lata temu
alternatywna droga to morderca
Kam
3 lata temu
powinien wiedzieć o swoich hamulcach, a zatem dlaczego nie zjechał np na remontowany odcinek tylko wbił się w ludzi?
mógł
3 lata temu
zjechać !! to wielokrotne morderstwo!!
retro
3 lata temu
co wy piszecie glupoty ,w tych autach osobowych zgineli wszyscy .
Lucas83
3 lata temu
Mógł przebić się przez barierki po jego lewej stronie. Ale lepiej wjechać ciężarówką w osobówkę. Bezpieczniej dla Niego.
Najnowsze komentarze (75)
Marian38
2 lata temu
Kierowcy ciężarówek i Tirów, jak wynika z moich obserwacji, bardzo często hamują na ostatni moment przy skrzyżowaniach, przed rondami. Technika zawodna jest, zwłaszcza w pojazdach eksploatowanych ciągle. Na filmie widać, że ciężarówka była już leciwa, ale również wygląda na przeładowaną po tym, jak miażdży przed sobą auta, a te działają jak poduszka kompensacyjna. Koszmar. Mam wrażenie, że kierowca sam się ratował i wybrał masakryczny sposób. Mógł przecież skręcić w zamknięta drogę, on wolał wyhamować na innych życiach.
Andrzej
3 lata temu
Kierowca nic nie mówił o Allachu???
prawda
3 lata temu
NAWET NIE PRÓBOWAŁ ZJECHAĆ W BOK TO NIE HAMULCE ON ZASNĄŁ !
jan
3 lata temu
w kazdej chwili rogatki mogly sie zamknac i nadjechac pociag
Polak Potrafi
3 lata temu
Typowy przykład pisania sms-a jadąc autem !!!!!
Andrzej
3 lata temu
Kierujący rowerem zrobił sobie to sam, niezależnie od zachowania kierującego czerwonym autkiem,który spowodował całe wydarzenie rowerzysta wyprzedzając pojazdy z prawej strony na skrzyżowaniu i przejeździe znalazł się w miejscu gdzie zepchnięty został samochód którego wyprzedzał nieprawidłowo . Powinien pokryć koszty swojego leczenia, chyba że płaci OC. Tak naprawdę były to dwa wypadki pierwszy dwie osobówki gdzie sprawcą jest czerwony . Drugi wypadek spowodował rowerzysta. Jadąc przepisowo nie módł się tam znaleźć i niezależnie od wypadku samochodów nie zostałby potrącony.
Pukaszenko
3 lata temu
Prawie wszystkimi Matizami jeżdżą Ukraińcy, w tym przypadku to chyba miał lewe prawko.
ICicic
3 lata temu
W bliskim sąsiedztwie przejazdu kolejowego w Rudej Śląskiej - serio????? w Rudej??? Brawo dla dziennikarza... załamka...
Kierowca
3 lata temu
Dlaczego jak ktoś zawiesi kawał materiału na pomniku to "dzielna" policja go aresztuje na 2 dni ale jak stwarza śmiertelne zagrożenie i w oczywisty sposób łamie prawo to daje śmieszny mandacik i puszcza wolno. A może tak do szpitala na pobranie krwi na narkotyki i alkohol, a może zatrzymać na 24 h to przestanie się spieszyć
Kierowca
3 lata temu
Kilku pseudokierowców wypowiadających się na forum nie zna przepisów. Pomarańczowe światło ma takie samo znaczenie jak czerwone a tylko oznacza aby przygotować się do zmiany światła. Przejedżać na pomarańczowwym nie wolno tak samo jak na czerwonym.
Zenek
3 lata temu
Morze za wolno jechała? Trochę szybciej i spokojnie by się oderwała od ziemi i przeleciała nad tym samochodem.
redox
3 lata temu
klasyczna wina motocyklisty, po co wyjechał na drogę dla samochodów. Motocyklem się jeździ tylko po zamkniętym torze
płaska ziemia
3 lata temu
Bajka jak nic,tak mocno audi rozbite o motorek,takim wolnym uderzeniem?
Psychiatra
3 lata temu
Jak zwykle kierowca BMW. Jeżdżą tymi BMWicami ponad 200 na godzine i nie patrza na motocyklistów. Straszne, BMW to broń, pozwolenie powinno się wydawać na nie.
...
Następna strona