bEClKDIk
bEClKDIo
bEClKDIs
programy
kategorie
bEClKDIl

Wypadki podczas wypoczynku nad morzem. Bałtyk jednym z najniebezpieczniejszych mórz na świecie

Polacy masowo wyjechali nad Morze Bałtyckie. Parę dni temu w Rozewiu 50-latek utonął, a jego syn zaginął. - Dzisiaj wypłynął poszukiwany 22-latek w Rozewiu na wysokości wyjścia nr 16. Ale czy to na pewno jest ta ofiara, to będzie ustalała prokuratura i śledczy - mówił w programie "Newsroom" ratownik Rafał Goeck. - Morze Bałtyckie jest najniebezpieczniejszym morzem na świecie po morzach arktycznych, ponieważ ma bardzo krótką falę. Ona jest powtarzająca się. Jedna za drugą non stop praktycznie atakuje nasze wybrzeże, gdy mamy pogodę sztormową. W związku z tym, o ile na oceanie ta fala jest długa i osoba, która jest na wysokiej fali może się jakoś utrzymać. W Morzu Bałtyckim jest atakowana przez każdą kolejną, która dochodzi do brzegu - dodaje.

191 reakcji
90
44
57
Podziel się
Komentarze (57)
29-07-2021
Maroni
Sam kiedyś zlekceważyłem czerwoną flagę bo przecież świetnie pływam od dziecka. To był ostatni raz, więcej tego nie zrobię. To uczucie gdy płyniesz w stronę brzegu a z...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (57)

Programy Wirtualnej Polski

bEClKDIx
KOMENTARZE
(57)
Maroni
2 miesiące temu
Sam kiedyś zlekceważyłem czerwoną flagę bo przecież świetnie pływam od dziecka. To był ostatni raz, więcej tego nie zrobię. To uczucie gdy płyniesz w stronę brzegu a z każdą minutą oddalasz się od niego daje lekcję na całe życie...
Ewa
2 miesiące temu
Jak ludzie nie rozumieją ze są prady ze do wody wejść nie można , wywieszona czerwona flaga a i tak ludzie wchodzą pytam się po co i na co życie ryzykować ale jak ktoś tak chce to wchodzi i już nie wychodzi ! Szkoda mi tylko ratowników bo któryś może przypłacić własnym życiem aby uratować kogoś kto nie potrafi zrozumieć ze są prady silne
Globo
2 miesiące temu
Edukować tłumaczyć morze to nie to samo co jezioro tu fala cię przewróci a silny prąd zabierze na głęboką wodę
bEClKDIP
StopGlupocie
2 miesiące temu
99% utonięć w Bałtyku jest po spożyciu alkoholu ...
Lena
2 miesiące temu
„Ona jest powtarzająca się.” Autor tego zdania powinien wrócić na polski do szkoły podstawowej!!!
Najnowsze komentarze (57)
Basar
2 miesiące temu
Bo nie każdy ma na imię Izabela
Joel
2 miesiące temu
Chciałbym poruszyć w tej dyskusji jeden ważny aspekt, i bronić ludzi kąpiących się na plażach niestrzezonych. Otóż gdyby wszyscy chcieli przebywać w tych miejscach prawdopodobnie zadeptali by się na śmierć i ofiar byłoby tysiące, a to z prostego powodu, brakuje ratowników i plaż strzeżonych. Ja sam kąpię się w Bałtyku od 50 lat, również w wysokich falach oczywiście w granicach rozsądku czego i Wam życzę.
Letki
2 miesiące temu
Bo to wszystko jest tak błękitne jak morze czarne.
Zeed
2 miesiące temu
W Polsce najchętniej to by wszystkiego zakazali, wsadzili kaski na łby pieszym i kamizelki. Wszystko po to żeby niewolnik zameldował się w pracy, zapłacił podatki od i przyjął szczepionkę po to żeby nie brał za długo i tak gównianej emerytury, tak dla pewności.
Tedzik
2 miesiące temu
Morze jest jak Kobiety Mafii. Piekne I niebepieczne
Kulturalny
2 miesiące temu
Polscy i wakacje Piwo Wodka i jestem panem obojentnie Baltikum Albo inne morza asz wstyd 🙈🙈🙈
aaaaaaaaaaaaa...
2 miesiące temu
To jest główny powód dlaczego nie wybieram już polskiego morza.
Jaro
2 miesiące temu
Potwierdzam sam złamałem palec u nogi🤣.Lepiej z domu nie wychodzić bo zaraza
bEClKDIH
w2r23r23r23r
2 miesiące temu
respekt dla morza. Od dziecka dobrze pływam jestem ratownikiem ale morze to morze . Pamiętaj nie walcz z morzem tylko mu się poddaj może przeżyjesz.
Pan X
2 miesiące temu
W 2000 roku było piękne lato, ciepły Bałtyk. We Władyslawowie wypłynąłem tracąc grunt. Gdy chciałem wrócić przestało być wesoło. Ledwo dopłynąłem do brzegu. Ze zmęczenia wyczołgałem się na brzeg. Od wtedy do Bałtyku wchodzę po kostki albo wcale.
zimny edek
2 miesiące temu
Z morzem Bałtyckim spotykam się już prawie 40 lat i nie wiedziałem, że jest niebezpieczne 🤣. Temat prądów kiedyś nie istniał. Zwyczajnie, każdy umiał pływać, często pływał i jezioro czy morze nie stanowiły problemu. Teraz, gdy społeczeństwo jest głupsze, woli religię od nauki pływania, nie dziwi mnie ilość takich sytuacji i dorabianie do tego jakichś niesamowitych teorii. Prądy, wiry i inne pierdoły nakręcane przez media. Tak, wiem. Zaraz będzie tu mnóstwo osób pisać ale to jak z covidem. Jedni są przerażeni i szczepią się , a inni mają zdrowy rozsądek i mają to wszystko w de.
Marmoto
2 miesiące temu
Dlatego ja jeżdżę nad morze śródziemne tam jest nieporównywalnie fajniej i nawet taniej...
Normalny.
2 miesiące temu
W Pcimiu bałtyku nima, Daniel sobie wykopie.Stać go, ciężką pracą i uczciwością się dorobił.
Szymek
2 miesiące temu
Dwa tygodnie temu byłem na urlopie w jastrzębiej górze, wróciłem z trałmą. Ostatnie dwa dni 4 utonięcia Praktycznie na naszych oczach. Dziwne uczucie jak wiesz pierwszy niż matka że jej syn już nie żyje. Czerwona flaga a ludzie wchodzą z dziećmi jak by nigdy nic, tylko żeby ratownik nie zauważył
...
Następna strona
bEClKDJj
bEClKDIq
bEClKDJq
bEClKDJr