bEBUaeDE
bEBUaeDI
bEBUaeDM
programy
kategorie
bEBUaeDF

Za ślisko dla piaskarki. Mroźna zima w Wielkiej Brytanii

Piaskarka w angielskim mieście miała poważne problemy, żeby wjechać na oblodzone wzgórze. Wielka Brytania doświadcza w ostatnich dniach sporych opadów śniegu. Na ulicę wyjechały więc pługi śnieżne oraz piaskarki, jednak nie we wszystkich miejscowościach ich przejazd jest łatwy. W górzystym mieście Elland, niedaleko Manchesteru, próbowała pokonać strome wzniesienie i przejechać do kolejnej miejscowości. Niestety, szybko wpadła w kłopoty, kiedy jej tylne koła zaczęły się ślizgać po nawierzchni. Przechodnie uskakiwali jej z drogi, kiedy duża maszyna mozolnie wspinała się na wzgórze. Na szczęście obyło się bez wypadku i kierowcy udało się przejechać całą długość ulicy. Nagranie, zrobione przez przypadkowego mężczyznę idącego do pracy, zyskuje błyskawiczną popularność na Wyspach Brytyjskich.

15-01-2021
254 reakcje
16
162
76
Podziel się
Komentarze (76)
15-01-2021
ron28,,zobacz co sie stanie za chwile'' kto wymysla te glupie tytuly
zobacz więcej komentarzy (76)

Programy Wirtualnej Polski

bEBUaeDR
KOMENTARZE
(76)
ron28
8 miesięcy temu
,,zobacz co sie stanie za chwile'' kto wymysla te glupie tytuly
Todzio
8 miesięcy temu
W latach 80 jeździłem Starem 28 z piaskarka. W Bełżcu to tyłem wjeżdżałem pod górkę, sypałem sobie pod koła i tak się wturlalem na szczyt.
napęd na tył
8 miesięcy temu
+ porządny docisk i sobie poradził. co za sensacja?
bEBUaeEj
Faaaz
8 miesięcy temu
Ural 357 czy Ził-131 by podjechał. A to jest zwykła ciężarówka 2x4 na zwykłych oponach. Toto musi nie podjechać, po prostu.
równia
8 miesięcy temu
I wjechała sobie piaskarka trochę się ślizgając Myślałem ,że ją wywali lub nie będzie mogła wjechać . Ale autorze to małe wzniesienie a nie góra .
Najnowsze komentarze (76)
Jasiek
8 miesięcy temu
zapytaj kierowcy czemu sie swieci STOP ;)
gred
8 miesięcy temu
kierowca polak
Mag
8 miesięcy temu
pytanie - dlaczego nie sypał jak sam tam ledwo co podjechał
Krótka Piłka
8 miesięcy temu
Pod moim domem każdej zimy mam codziennie co najmniej raz taki widok. Zapraszam kamery i reporterów.
janusz 58
8 miesięcy temu
Jaka mroźna zima jak na chodnikach mokro a na jezdni breja .
janusz 58
8 miesięcy temu
No to niech ałtor dopisze cosz siem staneno za chwilem bo nie zauważłem a piaskarka pojechali ale dlaczego miała włączone światła cofania ?
piach
8 miesięcy temu
Co z tego że 'piaskarka' skoro droga nieodśnieżona. Sypanie piachu na śnieg (a było go ok 5cm) to zwyczajne marnotrawstwo. Nie miał zamocowanego pługu, więc to takie o kant roztrzaskać posypywania drogi piaskiem. Chyba że sypał chlorkiem wapnia - tego nie widziałem, bo jakość wideo równa jakości materiału
miotła
8 miesięcy temu
A już myślałem, że wzbije się w powietrze i wyleci na miotle po za brexit...
bEBUaeEb
Tragedia....
8 miesięcy temu
to pozwala na ta drastyczne sceny ??? oła się u piaskari kr3ecą aq nie może podjecha. Nie wspomnieliście , że kierowcy chciało się sikać i coś poważniejszego.
ect
8 miesięcy temu
Wowww!!!! niesamowite! oglądałem z zapartym tchem, widzę coś takiego pierwszy raz w życiu!!! Dziekuję Ci Wirtualna Polsko!! To był ostatni artykuł jaki miałem wątpliwą ochotę czytać i oglądać.
Angol
8 miesięcy temu
Wielkie wydarzenie bo w Anglii każdy kierowca boi się panicznie śniegu - a tu najprawdopodobniej kierowca polak poprostu pojechał i nic - kilka lat temu chodził taki filmik polskiegio kierowcy autobusu który potrafił wjechać po górę w w pocdobnych okolicznościach , a wokół pełno osobówek które nie były w stanie przejechać po śliskiej nawierzchni.
Obywatel RP
8 miesięcy temu
A co się stało? Nic nie zauważyłem...
foto
8 miesięcy temu
Za tydzień ...zjazd piaskarki z góry , zapraszam.
sabbath61
8 miesięcy temu
Uważam, że piaskarka powinna rozsypywać piasek z przodu, przed pojazdem, a nie z tyłu, za nim!!! Czyż nie byłoby prościej i łatwiej!?
...
Następna strona
bEBUaeED
bEBUaeDK
bEBUaeEK
bEBUaeEL