bFNVppIQ
bFNVppIU
bFNVppIY
programy
kategorie
bFNVppIR

Za ślisko dla piaskarki. Mroźna zima w Wielkiej Brytanii

Piaskarka w angielskim mieście miała poważne problemy, żeby wjechać na oblodzone wzgórze. Wielka Brytania doświadcza w ostatnich dniach sporych opadów śniegu. Na ulicę wyjechały więc pługi śnieżne oraz piaskarki, jednak nie we wszystkich miejscowościach ich przejazd jest łatwy. W górzystym mieście Elland, niedaleko Manchesteru, próbowała pokonać strome wzniesienie i przejechać do kolejnej miejscowości. Niestety, szybko wpadła w kłopoty, kiedy jej tylne koła zaczęły się ślizgać po nawierzchni. Przechodnie uskakiwali jej z drogi, kiedy duża maszyna mozolnie wspinała się na wzgórze. Na szczęście obyło się bez wypadku i kierowcy udało się przejechać całą długość ulicy. Nagranie, zrobione przez przypadkowego mężczyznę idącego do pracy, zyskuje błyskawiczną popularność na Wyspach Brytyjskich.

15-01-2021
254 reakcje
16
162
76
Podziel się
Komentarze (76)
15-01-2021
ron28,,zobacz co sie stanie za chwile'' kto wymysla te glupie tytuly
zobacz więcej komentarzy (76)

Programy Wirtualnej Polski

bFNVppJd
KOMENTARZE
(76)
ron28
rok temu
,,zobacz co sie stanie za chwile'' kto wymysla te glupie tytuly
Todzio
rok temu
W latach 80 jeździłem Starem 28 z piaskarka. W Bełżcu to tyłem wjeżdżałem pod górkę, sypałem sobie pod koła i tak się wturlalem na szczyt.
napęd na tył
rok temu
+ porządny docisk i sobie poradził. co za sensacja?
bFNVppJv
Faaaz
rok temu
Ural 357 czy Ził-131 by podjechał. A to jest zwykła ciężarówka 2x4 na zwykłych oponach. Toto musi nie podjechać, po prostu.
marek
rok temu
ale o co chodzi w tym materiale?
Najnowsze komentarze (76)
Jasiek
rok temu
zapytaj kierowcy czemu sie swieci STOP ;)
gred
rok temu
kierowca polak
Mag
rok temu
pytanie - dlaczego nie sypał jak sam tam ledwo co podjechał
Krótka Piłka
rok temu
Pod moim domem każdej zimy mam codziennie co najmniej raz taki widok. Zapraszam kamery i reporterów.
janusz 58
rok temu
Jaka mroźna zima jak na chodnikach mokro a na jezdni breja .
janusz 58
rok temu
No to niech ałtor dopisze cosz siem staneno za chwilem bo nie zauważłem a piaskarka pojechali ale dlaczego miała włączone światła cofania ?
piach
rok temu
Co z tego że 'piaskarka' skoro droga nieodśnieżona. Sypanie piachu na śnieg (a było go ok 5cm) to zwyczajne marnotrawstwo. Nie miał zamocowanego pługu, więc to takie o kant roztrzaskać posypywania drogi piaskiem. Chyba że sypał chlorkiem wapnia - tego nie widziałem, bo jakość wideo równa jakości materiału
miotła
rok temu
A już myślałem, że wzbije się w powietrze i wyleci na miotle po za brexit...
bFNVppJn
Tragedia....
rok temu
to pozwala na ta drastyczne sceny ??? oła się u piaskari kr3ecą aq nie może podjecha. Nie wspomnieliście , że kierowcy chciało się sikać i coś poważniejszego.
ect
rok temu
Wowww!!!! niesamowite! oglądałem z zapartym tchem, widzę coś takiego pierwszy raz w życiu!!! Dziekuję Ci Wirtualna Polsko!! To był ostatni artykuł jaki miałem wątpliwą ochotę czytać i oglądać.
Angol
rok temu
Wielkie wydarzenie bo w Anglii każdy kierowca boi się panicznie śniegu - a tu najprawdopodobniej kierowca polak poprostu pojechał i nic - kilka lat temu chodził taki filmik polskiegio kierowcy autobusu który potrafił wjechać po górę w w pocdobnych okolicznościach , a wokół pełno osobówek które nie były w stanie przejechać po śliskiej nawierzchni.
Obywatel RP
rok temu
A co się stało? Nic nie zauważyłem...
foto
rok temu
Za tydzień ...zjazd piaskarki z góry , zapraszam.
sabbath61
rok temu
Uważam, że piaskarka powinna rozsypywać piasek z przodu, przed pojazdem, a nie z tyłu, za nim!!! Czyż nie byłoby prościej i łatwiej!?
...
Następna strona
bFNVppJP
bFNVppIW
bFNVppJW
bFNVppJX