bCPHglVg
bCPHglVk
bCPHglVo
programy
kategorie
bCPHglVh

Zakażenia w kościołach. "Nie będziemy zmieniać restrykcji"

- W kościołach wszyscy są w maseczkach. Wymóg jest przestrzegany, jest płyn do dezynfekcji rąk. Oczywiście, zdarza się, że i tam wybuchają ogniska. Jednak wszystkie zalecenia, które wydaliśmy dla osób przebywających w kościołach, są przestrzegane i tu nic nie będziemy zmieniać – mówił w "Money. To się liczy" wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. – Jeśli chodzi o powroty z wakacje, to obserwujemy to razem z sanepidem. Turyści mogą przywozić koronawirusa. Czy będą to obowiązkowe testy czy kwarantanna? To dość restrykcyjne wymogi. To nie jest rozstrzygnięte, decyzje zapadną w najbliższych dniach.

319 reakcji
26
281
12
Podziel się
Komentarze (12)
03-08-2020
Parodia ludzka
Fajny film. Pacyfikują kogoś bo nie ma MASKI NA TWARZY. A na filmie widać jak facet z maską na brodzie z odsłoniętymi ustami i nosem rozmawia z obsługą jakby nigdy nic i...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (12)

Programy Wirtualnej Polski

bCPHglVt
Napisz komentarz
03-08-2020

Parodia ludzkaFajny film. Pacyfikują kogoś bo nie ma MASKI NA TWARZY. A na filmie widać jak facet z maską na brodzie z odsłoniętymi ustami i nosem rozmawia z … Czytaj całość

03-08-2020

maxxKoleś powinien założyć im wszystkim sprawę. Tylko On był zdezynfekowany, a reszta łaziła z materiałem zakaźnym na twarzy !

03-08-2020

jbsBzdura, u mnie w parafii tylko nieliczni mają maseczki. Pomimo próśb proboszcza nadal nic się nie zmieniło. O odległościach nawet nie wspomnę!

bCPHglVL
Rozwiń komentarze (11)
bCPHglWf
bCPHglVm
bCPHglWm
bCPHglWn