bFGwyjpg
bFGwyjpk
bFGwyjpo
programy
kategorie
bFGwyjph

Zamieszki w USA. Zwolennicy Trumpa szturmują Kapitol

Po tym, jak Kongres miał zatwierdzić wygraną Joe Bidena w walce o fotel prezydenta, w Waszyngtonie wybuchły zamieszki. Zwolennicy Trumpa najpierw protestowali pod Kapitolem, a następnie część z nich wdarła się do budynku. Prasa amerykańska informuje o przypadkach szarpaniny z funkcjonariuszami oraz ewakuacji części budynków. Podczas środowego wystąpienia Donald Trump mówił: - Demokraci ukradli wybory. Dziś zatrzymamy tę kradzież.

218 reakcji
103
60
55
Podziel się
Komentarze (55)
06-01-2021
bolo
Bardzo niedobrze, ze Ci obywatele USA tak napierają i wdarli sie na ten kapitol, moze to wywołać wojnę domową tam w tych stanach USA a świat by tego nie chciał, bo...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (55)

Programy Wirtualnej Polski

bFGwyjpt
KOMENTARZE
(55)
bolo
rok temu
Bardzo niedobrze, ze Ci obywatele USA tak napierają i wdarli sie na ten kapitol, moze to wywołać wojnę domową tam w tych stanach USA a świat by tego nie chciał, bo wiadomo zaraz by sie mocarstwa atomowe w to zaangazowały i była by rozróba światowa, kto wie czy nie III wojna swiatowa o której sie ostatnio tak duzo mówi w internecie
Henryk
rok temu
Demokracja tak długo trwa dopóki są uczciwe wybory.
...
rok temu
Niestety uczciwe wybory się skończyły na świecie !!!! Teraz czekają na czasy wojenek.
bFGwyjpL
takjest
rok temu
A co mnie to obchodzi ?. Mamy w kraju swoje piekiełko.
W TV
rok temu
ogladam CBS NEWS i tak doglebnych informacji jak WP i wogole polskie media to zadne amerykanskie media nie maja . Oni powinni tylko kopiowac z polskich stron . Wszystko ubarwione i przesadzone ! Tylko po co ?
Najnowsze komentarze (55)
waldas58
rok temu
A Putin się śmieje, Chiny też - a my cóż , zamiast żyć dobrze z sąsiadami ( wszystkimi), to znowu zostaniemy sami.
Jot
rok temu
Dajcie spokój. Sami sobie poradzą. Tam też nie jest tak różowo jak to sprzedają. Gdyby było tam tak cudnie nikt by nie poszedł na kapitol. Wszędzie ludzie będą się powoli budzić i okazywać swoje niezadowolenie.
444
rok temu
To nie wygląda tak groźnie. Jakies obwiesie machaja flagami.
weritas
rok temu
brawo wybory były sfałszowane
JPK
rok temu
"Po tym jak Kongres miał zatwierdzić ... wybuchly zamieszki". Jestem zawodowym tłumaczem i naprawdę nie wiem jak miałbym przetłumaczyć to zdanie na język angielski. Może ktoś doradzi?
Arek
rok temu
Jak to mówił kaczyński ,raz zdobytej władzy nie oddamy.
Kil
rok temu
Dziwne, pamiętam jak miesiąc temu w rosyjskich mediach pojawił się wpis, ze USA grozi wojna domowa.
Raj
rok temu
U nas też już nie lepiej. Większość Przez te podwyżki stają się dziadami,taki nasz dobrobyt.kraj się zadluza, ale nikt za to nie odpowie.
bFGwyjpD
Gościu
rok temu
Rosja miesza. Putin zaciera ręce.
Wolny
rok temu
Co mnie obchodzi Ameryka totalny chaos to my mamy w służbie zdrowia od 8 stycznia leczenie przez telefon teraz skierowania też a na koniec zamówienie trumny i grabarza przez telefon
poll
rok temu
a tam w tych krajach , gdzie są pseudowybory , cieszą się !!!!!! jak to mówili za komuny "jest to woda na młyn" jednak Moskwy, jednak były Prezydent USA ma jakiś gen wschodni.