bEJyCWaI
bEJyCWaM
bEJyCWaQ
programy
kategorie
bEJyCWaJ

Zaprzysiężenie Joe Bidena. Waszyngton przygotowuje się do zamieszek

Miasto nigdy nie wyglądało tak, jak teraz. Mieszkańcy i właściciele sklepów w Waszyngtonie próbują zabezpieczyć swoje mienie przed 20. 01., kiedy ma nastąpić zaprzysiężenie nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Służby zapewniają, że starają się zapewnić ludziom ochronę i bezpieczeństwo. Materiał Deutsche Welle. Chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj na stronę Deutsche Welle.

106 reakcji
33
25
48
Podziel się
Komentarze (48)
18-01-2021
MichuJak zwykle, foto z zamieszek po zabiciu tego czarnego. Przestańcie manipulować. Zamieszki będą bo na bidena głosowało ze 20% i poszedł wałek
zobacz więcej komentarzy (48)

Programy Wirtualnej Polski

bEJyCWaV
KOMENTARZE
(48)
Michu
9 miesięcy temu
Jak zwykle, foto z zamieszek po zabiciu tego czarnego. Przestańcie manipulować. Zamieszki będą bo na bidena głosowało ze 20% i poszedł wałek
cynik
9 miesięcy temu
Więcej ruchów typu BLM to będą tak mieli na stałe.
Jagna
9 miesięcy temu
Lewacy sfałszowali wybory - to sie boją. U nas Soros i jego rodacy też mącą.
bEJyCWbn
JA123
9 miesięcy temu
A KTO JEST WINNY ,ZE TO TEGO DOSZLO??????
Kiepsko
9 miesięcy temu
Jak tam nie odwalą tzw. atak fałszywej flagi to naprawdę się zdziwię. Już teraz na internecie pojawiają się filmiki z zamaskowanymi i uzbrojonymi niby zwolennikami Trumpa o nazwie "BOOGALOO BOIS" gdzie zwolennicy Trumpa krzyczą pod filmikami gdzie jest FBI bo to prowokacja i żeby ich zgarneli. Oni wiedzą że kto trzeba tylko czeka na eskalację albo "podpalenie Reichstagu 2.0" aby dobrać się do pierwszej a zwłaszcza do drugiej poprawki i pod hasłem War on domestic terror. A jak znamy z doświadczenia taka wojna rozlewa się po całym świecie i rządzący na całym świecie tylko czekają aby mieć pretekst aby nas wziąć za gębę pod byle pretekstem.
Najnowsze komentarze (48)
Victoria
9 miesięcy temu
Zwycięstwo Demokracji nad barbarzyństwem i anarchią prawicową.
TAKA PRAWDA
9 miesięcy temu
Jest to dla społeczeństwa i władz USA, PIERWSZA WIELKA PRÓBA rozwiązywania na własnym terenie, narosłych od dziesiątków lat problemów, 1/. Poczucia ludzkiej sprawiedliwości. 2/. Działania amerykańskiego systemu DEMOKRACJI, 3 /. Bezpieczeństwa Narodowego 4/. Działania i skuteczności władzy. 5/. Równania nierówności społecznych. 5/. Jak również próby zmiany i korekt systemu, który doprowadził do obecnego na niebywałą skalę KRYZYSU W USA I NA CAŁYM ŚWIECIE.
proste
9 miesięcy temu
Prawaki nie potrafią się pogodzić ze sromotną przegraną , zacznijcie się przyzwyczajać bo trend na zacofanych wandali prawicowych minął .
Aura Kosmosu
9 miesięcy temu
Planeta Mars w królestwie Byka, a ten to wygodniś, spokojny, jemu się nie śpieszy, kiedy przeżuwa zielone. w takiej atmosferze Mars z Uranem grają w karty, a po drugiej stronie frontu Cesarz Słońce w sojuszu ze Szczęściarzem Jowiszem, Dyrektorem Szkoły Saturnem - ten robi wszystko, żeby Maturzyści zdali Egzamin. do koalicji przyłączył się Merkury- Dyplomata znany z gadulstwa do rzeczy -posłaniec Bogów z Kosmosu. Neptun Szczęśliwy we Własnym Królestwie Ryby, znane z tego, że Ryby głosu nie mają, ale kto zabroni im świstać i gwizdać? Wenus zadowolona na Szczytach w Królestwie u Koziorożcem... pewnie to dlatego w tym Roku Himalaje są tak oblężone przez wspinaczy, w Polsce szał na Morsowanie. Ryby wykorzystują Wenę, bo Wenus czaruje Romeo, ale już na wyższym poziomie niż balkoni i z kartą debestową.
Józef
9 miesięcy temu
Stary "figurant" może nie doczekać swojego zaprzysiężenia. Za stary na takie zabawy.
Justice
9 miesięcy temu
Demokracja udowodniła że jest silna w USA to zwycięstwo demokracji nad tyranią i żaden uzurpator i oszust jak Trump nie wprowadzi dyktatury jak w Polsce , demokratyczne instytucje ,niezawisłe sądy i wybory demokratyczne go zmiotły z powierzchni ziemi a jego fanatycy ogłupieni jego kłamstwami i teoriami spiskowymi to garstka biorąc pod uwagę ilość ludności w USA.
XYZ
9 miesięcy temu
5 000 ! MIGRANTOW W DRODZE !
ostroznie!
9 miesięcy temu
Ameryka tak asie wali jak u na PiS.Niedlugo po nich pozostanie niemile wspomnienie..Na PLANET+pokazano odtajnione dziadostwo Ameryki ktore o wlos nie doprowadzilo do katastrofy swiata.Oszczednie dawac wiare Ameryce-swieci to oni nie byli i nie sa.
bEJyCWbf
funtomas
9 miesięcy temu
Najpierw zdjęło się policję i wysłało prowokatorów z antify itp. do szturmu na parlament (dodatkowo zachowania policji były co najmniej dziwne , te drażnienie gazem i ucieczka po budynku) , a teraz udaje się , że jest tak wielkie zagrożenie. Cholerni zakłamańcy i prowokatorzy.
bnn
9 miesięcy temu
U nas na szczęście opozycji nie udał się taki sam wałek jak komunistom w USA .Ale trzeba dmuchać na zimne i dobrze wszystko zabezpieczyć przed wyborami w przyszłości bo zło nie próżnuje .
Polka
9 miesięcy temu
ten stary pryk co tak "kocha" dzieci nie będzie prezydentem. A w mieście jest 30tys żołnierzy, bo będzie wielkie aresztowanie tych wszystkich, co to mają wiele za uszami. Obama ze swoim żonem, który jest facetem- wielki Mick, Clintonowie-sataniści i ta pani, która zorganizowała szturm antify na Capitol. Ale oczywiście media głównego ścieku o tym nie napiszą :P
Kowidziaż
9 miesięcy temu
Wyślijmy Wałęse.Niech zabierze ten stół okrągły i zapanuje szczęście i pokój .
sprawiedliwy
9 miesięcy temu
Biden to zło Biden do drugi Binladen i Hitler w jednej osobie on jest winien za to co się dzieje w USA on trzyma z chińskim molochem i chce stłamsic naród amerykański armia teraz, to jest mordercą dzieci i pedofil NIE WOLNO GO DOPUŚCIĆ DO WLADZY BO BEDZIE WIELKI KRYZYS i zło zapanuje na ziemi
Fill
9 miesięcy temu
Wybory sfałszowane, 70%za Trumpem, w capitolu antifa czyli ramię zbrojne demokratow(komunistów) a oni się dziwią. Sami upozoruja następne zamieszki. Lenin jest dumny
bEJyCWbH
bEJyCWaO
bEJyCWbO
bEJyCWbP