bCzTHcKs
bCzTHcKw
bCzTHcKA
programy
kategorie
bCzTHcKt

Zaskakujący apel Adama Bielana do Donalda Tuska. Wszystko przez wpis

Donald Tusk w enigmatycznym wpisie oznajmił, że "nie lekceważy sprawy" i odniesie się do niej w poniedziałek. Tweet ukazał się w dniu zamieszania wokół działań CBA wobec NIK i Mariana Banasia. - Nie wiem, czego dotyczy tweet Donalda Tuska. Generalnie chciałbym, żeby mocno zaangażował się w kampanię po stronie Kidawy-Błońskiej. Mamy z tym dobre doświadczenia. Po kampanii europejskiej obóz Zjednoczonej Prawicy dostał najwyższe poparcie w historii. Więc więcej Tuska w tej kampanii! Apeluję do Donalda Tuska: Donaldzie, bądź bardziej aktywny! Mam nadzieję, że ściągną cię z brukselskich wypasów do Warszawy i będziesz często w naszym kraju! - mówił rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy Adam Bielan w programie "Tłit".
20-02-2020
Tranksrypcja:A dobrze, że Donald Tusk nie lekceważy sprawy, jak napisał -...
rozwiń
Nie wiem, czego dotyczy tweet pana Donalda Tuska. Generalnie chciałbym, żeby mocno się zaangażował w kampanię wyborczą po stronie pani Kidawy-Błońskiej.
Bardzo go o to proszę. Dlaczego? Bo mamy dobre doświadczenia z zaangażowaniem Tuska w kampanię, choćby w kampanie europejskie.
Był tutaj często w Polsce, występował na różnych wiecach. Po tym obóz Zjednoczonej Prawicy dostał najwyższe poparcie w historii jakichkolwiek wyborów w Polsce - 45%.
Żadna partia, żaden obóz w jakichkolwiek demokratycznych wyborach nie otrzymał takiego poparcia, więc więcej Tuska w tej kampanii.
Apeluję do Donalda Tuska - Donaldzie bądź bardziej aktywny. Jest już Ostachowicz, jest Nowak w sztabie Kidawy-Błońskiej.
Mam nadzieję, że ciebie ściągną z tych brukselskich wypasów do Warszawy i będziesz często tutaj w naszym kraju.
13 reakcji
2
3
8
Podziel się
Komentarze (8)
20-02-2020
qqqPanie Biela n kieruj Pan te słowa do Lichockiej pokazującej - fa..iu.
zobacz więcej komentarzy (8)

Programy Wirtualnej Polski

bCzTHcKF
Napisz komentarz
20-02-2020

qqqPanie Biela n kieruj Pan te słowa do Lichockiej pokazującej - fa..iu.

20-02-2020

jjmmało rozwinięty radzi przeciwnikowi

20-02-2020

qqqPanie Biela n kieruj Pan te słowa do Lichockiej pokazującej - fa..iu.

bCzTHcKX
Rozwiń komentarze (13)
bCzTHcLr
bCzTHcKy
bCzTHcLy
bCzTHcLz