bHogRHuc
bHogRHug
bHogRHuk
programy
kategorie
bHogRHud

Zaskakujący Donald Trump. Tego nie wiesz o prezydencie USA

Wszyscy znają historie z jego życia prywatnego - trzy związki małżeńskie, czy poglądy na wiele tematów. Donald Trump potrafi jednak zaskoczyć. Amerykański miliarder od momentu startu w wyborach prezydenckich w 2016 r. wzbudzał duże kontrowersje. Z jego osobą wiąże się wiele ciekawych, mało znanych faktów. Ostatnio ujawniono, że Biały Dom utrzymywał stanowiska dwóch urzędników, którzy byli odpowiedzialni za… sklejanie podartych przez Trumpa dokumentów. Jak donosi "Time", prezydent USA miał zwyczaj niszczenia dokumentów, które już przeczytał. Zgodnie z prawem, muszą być one przechowywane w Archiwum Narodowym. By tego przestrzegać, dwaj urzędnicy wyposażeni w taśmy klejące naprawiali to, co Donald Trump niszczył. Zarabiali za to ponad 60 tys. dol. rocznie. Zanim Trump trafił do Białego Domu, dał się poznać z epizodów w wielu produkcjach telewizyjnych i serialach. Doczekał się nawet własnej gwiazdy w alei w Hollywood, która była kilkukrotnie dewastowana. Prezydent...

rozwiń
1733 reakcje
196
1217
320
Podziel się
bHogRHuf
Komentarze (320)
06-11-2020
NAZERSJak brzmialo jego nazwisko chyba sam sobie to wymysle czy jak to jest glowny watek tej pisaniny gdzies ulecial do nieba -redaktorzysci-pewnie nazywal sie KOWALSKI.
zobacz więcej komentarzy (320)

Programy Wirtualnej Polski

bHogRHup
KOMENTARZE
(320)
NAZERS
3 lata temu
Jak brzmialo jego nazwisko chyba sam sobie to wymysle czy jak to jest glowny watek tej pisaniny gdzies ulecial do nieba -redaktorzysci-pewnie nazywal sie KOWALSKI.
Jola
3 lata temu
Miał być art o,zmianie nazwiska pradziadka trampa ale nic o tym nie było..nadal nie wiem nic na ten temat ..Artykuł - żenada
kropka
3 lata temu
Te artykuły piszą GLĄBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bHogRHuH
Brylant
3 lata temu
z Zoliborza nazywal sie kalksztain,tego tez ludzie nie wiedza
zenek
3 lata temu
Co to za rozkojarzony redaktor. Pisze i nie wie co pisze. O czym ten nędzny artykul jest. Strasznie mierny i płytki. I kto to dopuscil do druku. Wstyd.
Najnowsze komentarze (320)
Krzysztof
3 lata temu
Drumpf. Jest w filmiku jak byk. Wiem, że jak nie ma lektora to problem z czytaniem
CRAC
3 lata temu
DRUMPF - tak brzmi nazwisko dziadka Trumpa (dla wiadomości piszącego artykuł) , był niemieckim emigrantem pewnie dlatego żółtowłosy tak Niemców nienawidzi ........
ha ha ha !
3 lata temu
dziennikarz stracił wątek
Jak małe
3 lata temu
dzieci. Ludzie, nazwisko na końcu filmu. Nie rozumiecie, że obowiązkowo reklama, potem film, a pod koniec filmu nazwisko
MIETEK
3 lata temu
REDAKTOR TO WIE O CZYM PISZE . CZY MU SIE TYTULU POMYLILY
rysiek
3 lata temu
Aaaa, jest abstynentem!? Olko by nic nie załatwił?
wnucek
3 lata temu
Pradziadeg zmienił nazwisko, zapisał, ale jak przeczytał to podarł kartkę a wtedy jeszcze nie było taśmy klejącej....i tyle w temacie.
europ
3 lata temu
czyli wszystko jasne pradziadek trampa nazywał się Goebels
bHogRHuz
czeskifilm
3 lata temu
Dziadek nazywał się "trampek" bo miał polskie korzenie.
marek55
3 lata temu
Patrz z uwagą nie jak wielbiciel reklam - Drumpf
haer
3 lata temu
Pradziadek nazywał się Friedrich Drumpf, był bawarskim chłopem. Literówka się skończyła, czy jak?
Żenada
3 lata temu
Drogi autorze, jak wymyśliłeś sobie taki dziwaczny tytuł, który miał rozbudzić zainteresowanie, to trzeba było odwiedzić chociaż wikipedię, by na koniec artykułu podać odpowiedź na pytanie tytułowe.
andy
3 lata temu
Coraz więcej tutaj tzw. "artykułów", które mieszczą pomieszanie z poplątaniem. Żenada
Ewa
3 lata temu
Od dłuższego czasu w interii pracują sami madrzy inaczej! Zróbcie wreszcie z tym porzadek, bo nie da się wytrzymać tych durnot!!!!
...
Następna strona
bHogRHvb
bHogRHui
bHogRHvi
bHogRHvj