bETOcgUQ
bETOcgUU
bETOcgUY
programy
kategorie
bETOcgUR

Zaskakujący Donald Trump. Tego nie wiesz o prezydencie USA

Wszyscy znają historie z jego życia prywatnego - trzy związki małżeńskie, czy poglądy na wiele tematów. Donald Trump potrafi jednak zaskoczyć. Amerykański miliarder od momentu startu w wyborach prezydenckich w 2016 r. wzbudzał duże kontrowersje. Z jego osobą wiąże się wiele ciekawych, mało znanych faktów. Ostatnio ujawniono, że Biały Dom utrzymywał stanowiska dwóch urzędników, którzy byli odpowiedzialni za… sklejanie podartych przez Trumpa dokumentów. Jak donosi "Time", prezydent USA miał zwyczaj niszczenia dokumentów, które już przeczytał. Zgodnie z prawem, muszą być one przechowywane w Archiwum Narodowym. By tego przestrzegać, dwaj urzędnicy wyposażeni w taśmy klejące naprawiali to, co Donald Trump niszczył. Zarabiali za to ponad 60 tys. dol. rocznie. Zanim Trump trafił do Białego Domu, dał się poznać z epizodów w wielu produkcjach telewizyjnych i serialach. Doczekał się nawet własnej gwiazdy w alei w Hollywood, która była kilkukrotnie dewastowana. Prezydent...

rozwiń
1733 reakcje
196
1217
320
Podziel się
Komentarze (320)
06-11-2020
NAZERSJak brzmialo jego nazwisko chyba sam sobie to wymysle czy jak to jest glowny watek tej pisaniny gdzies ulecial do nieba -redaktorzysci-pewnie nazywal sie KOWALSKI.
zobacz więcej komentarzy (320)

Programy Wirtualnej Polski

bETOcgVd
KOMENTARZE
(320)
NAZERS
rok temu
Jak brzmialo jego nazwisko chyba sam sobie to wymysle czy jak to jest glowny watek tej pisaniny gdzies ulecial do nieba -redaktorzysci-pewnie nazywal sie KOWALSKI.
Jola
rok temu
Miał być art o,zmianie nazwiska pradziadka trampa ale nic o tym nie było..nadal nie wiem nic na ten temat ..Artykuł - żenada
kropka
rok temu
Te artykuły piszą GLĄBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bETOcgVv
Brylant
rok temu
z Zoliborza nazywal sie kalksztain,tego tez ludzie nie wiedza
zenek
rok temu
Co to za rozkojarzony redaktor. Pisze i nie wie co pisze. O czym ten nędzny artykul jest. Strasznie mierny i płytki. I kto to dopuscil do druku. Wstyd.
Najnowsze komentarze (320)
Krzysztof
rok temu
Drumpf. Jest w filmiku jak byk. Wiem, że jak nie ma lektora to problem z czytaniem
CRAC
rok temu
DRUMPF - tak brzmi nazwisko dziadka Trumpa (dla wiadomości piszącego artykuł) , był niemieckim emigrantem pewnie dlatego żółtowłosy tak Niemców nienawidzi ........
ha ha ha !
rok temu
dziennikarz stracił wątek
Jak małe
rok temu
dzieci. Ludzie, nazwisko na końcu filmu. Nie rozumiecie, że obowiązkowo reklama, potem film, a pod koniec filmu nazwisko
MIETEK
rok temu
REDAKTOR TO WIE O CZYM PISZE . CZY MU SIE TYTULU POMYLILY
rysiek
rok temu
Aaaa, jest abstynentem!? Olko by nic nie załatwił?
wnucek
rok temu
Pradziadeg zmienił nazwisko, zapisał, ale jak przeczytał to podarł kartkę a wtedy jeszcze nie było taśmy klejącej....i tyle w temacie.
europ
rok temu
czyli wszystko jasne pradziadek trampa nazywał się Goebels
bETOcgVn
czeskifilm
rok temu
Dziadek nazywał się "trampek" bo miał polskie korzenie.
marek55
rok temu
Patrz z uwagą nie jak wielbiciel reklam - Drumpf
haer
rok temu
Pradziadek nazywał się Friedrich Drumpf, był bawarskim chłopem. Literówka się skończyła, czy jak?
Żenada
rok temu
Drogi autorze, jak wymyśliłeś sobie taki dziwaczny tytuł, który miał rozbudzić zainteresowanie, to trzeba było odwiedzić chociaż wikipedię, by na koniec artykułu podać odpowiedź na pytanie tytułowe.
andy
rok temu
Coraz więcej tutaj tzw. "artykułów", które mieszczą pomieszanie z poplątaniem. Żenada
Ewa
rok temu
Od dłuższego czasu w interii pracują sami madrzy inaczej! Zróbcie wreszcie z tym porzadek, bo nie da się wytrzymać tych durnot!!!!
...
Następna strona
bETOcgVP
bETOcgUW
bETOcgVW
bETOcgVX