programy
kategorie

Zawiera owoce, łupiny i nasiona. Jak smakuje i ile kosztuje smoothie od fit trenerki?

sez. 1, odc. 22
Moda na zdrowe odżywanie trwa w najlepsze, dlatego w najnowszym odcinku "Czy to się opłaca" przetestowaliśmy smoothie Ewy Chodakowskiej. Jak smakuje i ile kosztuje... rozwiń
Tranksrypcja:Słuchajcie dzisiaj bierzemy na tapetę nowość...
rozwiń
Dwóch
Narodowych trener
Od Ewy
2 smoothie jest to Breakfast Energy
Crazy Strawberry
Szalona truskawka
Detoks smoothie Green
Na katar
Sok tłoczony z jabłek
52%
Truskawka banan sok z czarnej
Płatki jaglane nasiona
Tutaj w ogóle na jabłko się nie kończy bo potem jabłko jako składnik 27% Czyli już 50
5% to samo jabłko
Czyli jeden z tańszych owoców umiemy się i bardziej pospolity czy to smoothie nie powstało z zagęszczonych soków
Nie ma tutaj genetycznie modyfikowanej żywności konserwa
Sztuczne dodatków ani też nie jest dodawany
100% na
Bardzo dobry
Jajko
Człowiek rozrywkowa żyjące zasad detoksu
To zobaczymy jakie ma jabłko banan szpinak jarmuż cytryna chora mięta
O tak no tak o
Pasta do zębów pasta do zębów
Jakie jest
Fajna
Potem ja ja ja
Dla mnie na przykład pamięta psuje smak bogatsze bukiet niż jakieś drogie wino po prostu z tego co mówisz dla mnie jest
Bez odżywiające dzięki temu to generalnie paskudne ale generalnie te wszystkie zielone soczki mam wrażenie że
Są po prostu no jednak No takie Oby dobra
Jest jak u księdza na spowiedzi
Śniadanko
Tak tam spotkałem takiego
Strasznie słodka
Ale
50 jest niezbyt dobry tego chłopiny nasiona wiesz to ja myślę że
Twoje tak
Pani jest zrównoważona to
Banana
Które tam dominują
Czarna porzeczka fajnie to przełamuje
Truskawka i te w których gatunkach może tak tak tak
No właśnie chyba muszę
Nie no to na pewno ciekawe
Bo jestem z makiem tak źle Co z miętą jest
Czyli jednak
A Zobaczymy jak będzie scena dla mnie to powinno kosztować
5 zł
Myślę że w sklepie to kosztuje
690
Jesteśmy między dużo
Aba
Co to się twoim zdaniem opłaca nie to się nie opłaca
To jest wysoka cena ale jakby adekwatna
Cześć
Benefaktor
Drogo nie opłaca się
Smak BAR
Plus
Szklane opakowanie a
Moim zdaniem się opłaca się nie opłaca
5 zł
Też byłaby taka
Uczciwa cena normalny soczek który na przykład ma 100% świeżego soku z jabłek
Koło
4 zł może 3.50 Więc drugie tyle za tak naprawdę połowę jabłek wkład
Kilka
No Ewo Szkoda że nie jesteś dla wszystkich policzek od lat
Boga
0
0
Podziel się
Komentarze (0)
Napisz komentarz