bETxTJHE
bETxTJHI
bETxTJHM
programy
kategorie
bETxTJHF

Zbigniew Ziobro zawdzięcza o. Tadeuszowi Rydzykowi przysługę? Wiceminister komentuje

Zbigniew Ziobro zawdzięcza rozejm z Jarosławem Kaczyńskim wpływom ojca Tadeusza Rydzyka? - Taka informacja pojawiła się na jakimś portalu społecznościowym, ale jeżeli byłaby prawdziwa i jest dbałość ojca Rydzyka o Zjednoczoną Prawicę, to dobrze - stwierdził Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski. Chwilę później wiceminister doprecyzował jednak swoją wypowiedź. - Jeżeli jest wsparcie, wsparcie duchowe wszystkich tych, którzy uważają, że to dobre rozwiązanie dla Polski, to dobrze. Aż tak daleko proszę nie interpretować moich słów - powiedział "ziobrysta" i wiceminister klimatu. Jednocześnie Jacek Ozdoba zaznaczył, że Zbigniew Ziobro i Solidarna Polska zawsze chcieli przynależeć do obozu Zjednoczonej Prawicy, a Jarosław Kaczyński jest jej niekwestionowanym liderem.

Tranksrypcja:I co? I na chwilę o tym wszystkim Jarosław Kaczyński zapomni...
rozwiń
Który się za Zbigniewem Ziobro wstawił?
To tak jak wspomniałem. Taka informacja pojawiła się gdzieś na jakimś portalu społecznościowym.
Ale jeżeli by była prawdziwa i jest dbałość ojca dyrektora o Zjednoczoną Prawicę to dobrze.
Ale tak samo jak i minister, i prokurator generalny Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski na początku uważaliśmy - zresztą to nigdy nie było podważane, że liderem Zjednoczonej Prawicy jest pan premier Jarosław Kaczyński.
My chcemy być częścią tego obozu, ponieważ ten obóz się sprawdził.
Ale dobrze usłyszałem, tak? Wiceminister w rządzie mówi, że to dobrze jeżeli ojciec Rydzyk dzwoni do lidera Zjednoczonej Prawicy i mówi, że Zjednoczona Prawica jest wartością i trzeba jej bronić?
Nie. Nie. To jest już pana interpretacja. Jeżeli jest wsparcie, jest wsparcie na przykład duchowe, czy wsparcie wszystkich, którzy uważają, że to jest dobre rozwiązanie dla Polski, to dobrze.
Ja nie powiedziałem, że to jest - gdybym tak powiedział, jak pan tutaj to próbował precyzować, to rozumiem, że byłby to sensacyjny news, kto utrzymał koalicję.
Ale proszę wybaczyć, aż tak daleko proszę nie interpretować moich słów.
0
0
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bETxTJHR
KOMENTARZE
(0)
bETxTJID
bETxTJHK
bETxTJIK
bETxTJIL