bFYMVnTo
bFYMVnTs
bFYMVnTw
programy
kategorie
bFYMVnTp

Zjednoczona Prawica przetrwała? Jasny przekaz wiceministra

Czy Zbigniew Ziobro ukorzył się przed Jarosławem Kaczyńskim? - Najważniejsze, że Zjednoczona Prawica przetrwała. W dobrej rozmowie premier Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro rozmawiali. Dobrze, że jest zrozumienie pewnych decyzji - powiedział w programie WP "Tłit" Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu. Poseł Solidarnej Polski podkreślił, że kompromis pomiędzy liderami ugrupowań jest dobry dla Polski. - To jest decyzja Polaków z 2015 i 2019 roku. Potwierdzona także wyborem głowy państwa, prezydenta Andrzeja Dudy w trakcie ostatnich wyborów - zaznaczył Ozdoba. Polityk zdradził też, że rozmowa między Jarosławem Kaczyńskim a Zbigniewem Ziobrą dotyczyła przyszłości działań koalicji na rzecz kraju. Jak tłumaczył, w dojściu do porozumienia ważna była postawa prezesa PiS. - Bez wątpienia to jeden z najwybitniejszych polityków - powiedział wiceminister klimatu.

Tranksrypcja:Już możemy powiedzieć, że ogon nie będzie kręcił psem?...
rozwiń
Panie redaktorze, nie wiem dlaczego akurat to sformułowanie tak często jest stosowane przez dziennikarzy.
Najważniejsze jest to, że Zjednoczona Prawica przetrwała i w dobrej rozmowie, pan premier Jarosław Kaczyński, lider Zjednoczonej Prawicy i pan minister Ziobro rozmawiali.
Dobrze, że taki dialog jest i że zrozumienie tej decyzji. Czyli rozumiem, że to już jest pewne, tak?
Bo pan już stwierdza definitywnie - Zjednoczona Prawica przetrwała.
Sądzę, że tak, bo to jest dobre dla Polski. To jest dobre dla Polski, zresztą to jest decyzja Polaków z 2015, z 2019 i też potwierdzona - jakby nie było - decyzją wyboru głowy państwa, pana prezydenta.
Więc bardzo dobrze, że rozmowa dotyczyła przyszłości Polski.
Że pan premier Jarosław Kaczyński, który doskonale, bo nie ma wątpliwości nie zależnie od tego, jaka strona strona polityczna się wypowiada, że liderem i Prawicy i jednym z najwybitniejszych polityków jest Jarosław Kaczyński.
0
0
0
Podziel się
bFYMVnTr
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bFYMVnTB
KOMENTARZE
(0)
bFYMVnUn
bFYMVnTu
bFYMVnUu
bFYMVnUv