programy
kategorie

Złamał przepisy. Tuż przed maską radiowozu

Wrocławska drogówka zauważyła na osiedlu Huby skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie 37-letniego kierowcy białego BMW. Mężczyzna zignorował zatrzymane auto przed przejściem dla pieszych i wyprzedził je, stwarzając w ten sposób zagrożenie dla zdrowa i życia . Zatrzymany podawał funkcjonariuszom dane swojego brata. Chciał w ten sposób zmylić policjantów. Nie udało mu się jednak. Jak się okazało, 37-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Krzyków i Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieście w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Z pewnością nie pomoże mu również fakt, że był pod wpływem alkoholu oraz nie miał uprawnień, kiedy kierował swoim BMW. Mężczyzna trafił już do aresztu i czeka na proces.

158 reakcji
91
22
45
Podziel się
Komentarze (45)
28-05-2020
pozdrowienia
to im szczęki opadają, to im gały z orbit wylatują, to historię ludzkości zmieniają na nowo, ile lat te dzieciaki mają co piszą te bzdury ? czy naprawdę nie macie tam...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (45)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(45)
pozdrowienia
4 lata temu
to im szczęki opadają, to im gały z orbit wylatują, to historię ludzkości zmieniają na nowo, ile lat te dzieciaki mają co piszą te bzdury ? czy naprawdę nie macie tam normalnych redaktorków, czy tylko zatrudniacie dzieciaki w wieku przed szkolnym.
Ciekawy
4 lata temu
A co z tymi oczami, które wyszły z orbit ?
ELSA
4 lata temu
CO TE BEEMKI MAJĄ W SOBIE ŻE KIERJĄCYCH POZBAWIAJĄ MÓZGU ???!!!!
Ola
4 lata temu
Tak to jest jak smartfon myśli za redaktora, a jemu tylko oczy wychodzą z orbit i szczęka opada do ziemi, a ząbki wyskakują na orbitę. I po tym fakcie to już tylko ZANIEMÓWIĆ można.
KOT
4 lata temu
Powinien stracić prawo jazd na 10 lat i odpracować rok w hospicjum
Najnowsze komentarze (45)
www
4 lata temu
on nic praktycznie nie zrobil
haha
4 lata temu
szczęki to im opadną jak się dowiedzą czyj to syn !
haha
4 lata temu
szczęki to im opadną jak się dowiedzą czyj to syn !
Roman
4 lata temu
Dla informacji tego co napisał komentarz do filmiku: stojący pojazd nie wyprzedza się tylko omija.
wera
4 lata temu
kasacja pojazdu za jazde po pijaku - likwidacja narzędzia zbrodni
xxx
4 lata temu
A nie mógł dostać zawału w czasie legitymowania???
lech
4 lata temu
Szwagier chciał mi sprzedać BMW ale nie skorzystałem z oferty (korzystnej finansowo) bojąc się że coś mi się na mózg rzuci . Czy słusznie postąpiłem ?
lol
4 lata temu
a co tu komentować. Alkoholik na ulicach Wrocławia - dobrze że nikogo nie zabił
nick
4 lata temu
nadinterpretacja przepisów przez policjantówfacet zrównał sie ze stojącym przed przejściem samochodem i skoro pieszy już przeszedł pojechał dalej, no ale jak koniecznie się chce wlepić mandat to zawsze można wymusić pod byle pretekstem
krytyczka
4 lata temu
Pisland, ale niech ba ndyta posiedzi 10lat. No chyba, że wolicie, aby wsiadł znowu i przejechał kogoś z was.Macie takie prawo:)
70
4 lata temu
i znowu BMW i osioł za kółkiem
wodnik
4 lata temu
wyprzedził stojące auto? kto jest takim znawcą kodeksu drogowego?
gvcdw
4 lata temu
BMW jest widocznie dalej produkowane tak, jak przed wojną, tzn. że fabryka może produkować samochody i ...czołgi, a do czołgów armia nie pcha inteligencji, bo tam czas przeżycia jest krótki, podobnie jak w BMW
Zim
4 lata temu
Ale brednie nie macie o czym pisac