programy
kategorie

130 szczurów w domu. Likwidacja dzikiej hodowli

Tarnowska Straż miejska interweniowała ws. fetoru w jednym z bloków. Okazało się, że jego przyczyną jest nielegalna hodowla szczurów w mieszkaniu. Właścicielce gryzoni sytuacja całkowicie wymknęła się spod kontroli. Po niewielkim mieszkaniu wolno biegało ponad 130 szczurów. Zwierzęta cały czas się rozmnażały, żyły w brudzie, pochowane w stertach ubrań i książek. Dzięki pomocy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wszystkie chore szczury udało się wyłapać. Zwierzęta trafiły pod opiekę działaczy domu tymczasowego dla gryzoni "Ogryzek" w Krakowie. Obecnie trwa zbiórka funduszy na leczenie chorych zwierząt

05-03-2020
418 reakcji
27
281
110
Podziel się
Komentarze (110)
05-03-2020
AzotoxProponuje zbiórkę na odpowiednią ilość trutki na szczury. Humaniraryzm ma granice.
zobacz więcej komentarzy (110)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(110)
Azotox
4 lata temu
Proponuje zbiórkę na odpowiednią ilość trutki na szczury. Humaniraryzm ma granice.
zk
4 lata temu
czekam na dom tymczasowy dla karaluchów może się nazwać np. Mój Karaczanek lub coś podobnego, i żeby karaluchy też były objęte taką ochroną jak szczury; koniec cywilizacji jaką znałem od ponad 50 lat
ringo
4 lata temu
Paranoja ''tymczasowy dom dla szczura''
wkurzony
4 lata temu
Walka ze szczurami a tu masz szczury idą na leczenie ,czy ci ludzie już całkiem zgłupieli ?
Regina
4 lata temu
te paskudztwa trzeba wybić, a nie jeszcze ratować
Najnowsze komentarze (110)
gg
4 lata temu
Właścicielka mieszkania do likwidacji.
ja
4 lata temu
każde zoo chętnie przyjmie - mają dużo gadów do wyżywienia
Zenobia
4 lata temu
Jeśli jest taka troska o szczury, to niech zostanie powstanie Ośrodek Pomocy dla nich, ale w miejscu bardzo ekologicznym. Winien być dom z ładnymi pomieszczeniami, sala ćwiczeń, opieką weterynaryjną całą dobę, i opieka przeszkolonych asystentek szczurzych. Zastanawiam się do czego doszły te wszystkie grupy zwiazane z pomocą dla zwierząt , troszczą sie one o los szczurów, ale niech zajmą się opieką nad dziećmi z rodzin patologicznych. Czy te osoby będą również zajmowały sie kurczakami, które smakują w KFC, czy też zrezygnujemy z kotleta schabowego lub golonki, a może wspaniałego rosołu , a one będą pewnie tworzyć azyl dla tych zwierząt. Zaczynaja od leczenia szczurów, a kiedy zaczną od powyższych zwierząt ? To zakrawa już na jakąś paranoję, leczenie szczurów.
ddd
4 lata temu
zbiórka na leczenie? raczej tych durni ekologów
Ani psów, ani...
4 lata temu
Mieszkania w blokach nie dla zwierząt! Hałasują, śmierdzą, brudzą otoczenie budynków i klatki schodowe, windy, OHYDA!!!!
Kerim
4 lata temu
Zdrowe uciekły do sąsiadów!
wicia
4 lata temu
A po co je leczyć, rozsypać trutkę i z bańki. Ludzie na głowy poupadali. Na onkologi umierają setki dzieci a oni na leczenie szczurów zbierają. Ludziom to się całkiem we łbach pomieszało. Ten świat im bardziej ucywilizowany i och ech tym bardziej spada na psy. Wstydzę się za ludzi którym ekologia w palnik odwaliła.
;lkj
4 lata temu
Proponuję 500+ dla każdego szczura.
Zarządca nier...
4 lata temu
No chyba ich pogięło !!! Leczyć szczury??? A ja zatrudniam firmy deratyzacyjne.
marsoon
4 lata temu
Świat poszalał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niunia
4 lata temu
Szczury leczyć popieram. Jeszcze niech je zbadają na obecność koronowirusa
bobbb
4 lata temu
Zarazić może kilka głodnych dachowców. Były koty i mieszkańcy protestowali. Zlikwidowano koty to teraz są szczury, pewnie sa bardziej ekologiczne.
ad vocem
4 lata temu
Wiemy jak wyglądają szczury.Pokażcie fotkę tej właścicielki!!!
swojchlop
4 lata temu
Humanitarnie uspic.Zmrozic i zawiesc do najblizszego ZOO jako wartosciowa karma dla wezy.Lub zastosowac sie do sugesti"AzotoX'-a!!!
...
Następna strona