bEUQqnzE
bEUQqnzI
bEUQqnzM
programy
kategorie
bEUQqnzF

Agresja na granicy z Białorusią. Migranci chcieli wedrzeć się do Polski

Niespokojnie przy granicy z Białorusią. Wczoraj wieczorem (24 października) nieopodal Usnarza Górnego doszło do kolejnej siłowej próby przedarcia się migrantów z Białorusi na polską stronę. Grupa była bardzo agresywna, liczyła około 60 osób. Migranci użyli kijów i rzucali kamieniami w funkcjonariuszy Straży Granicznej i żołnierzy Wojska Polskiego. Dwóch żołnierzy trafiło do szpitala w Białymstoku. Jeden został uderzony gałęzią w twarz, a drugi kamieniem w twarz. Drobnych obrażeń, niewymagających pomocy medycznej, doznali również funkcjonariusze Straży Granicznej. Migrantom nie udało się przedrzeć na stronę polską. W grupie cudzoziemców były osoby z koczowiska utrzymywanego przez stronę białoruską na wysokości Usnarza Górnego. Wśród osób forsujących granicę funkcjonariusze rozpoznali białoruskich żołnierzy w cywilnych ubraniach, którzy m.in. nożycami cięli concertinę. Dzień wcześniej (23 października) cudzoziemcy również próbowali przedrzeć się do Polski...

rozwiń
1648 reakcji
198
696
754
Podziel się
Komentarze (754)
25-10-2021
zxcDo kiboli strzelają bez oporów z broni gładkolufowej, czemu do "egzotycznych turystów" nie ?
zobacz więcej komentarzy (754)

Programy Wirtualnej Polski

bEUQqnzR
KOMENTARZE
(754)
zxc
miesiąc temu
Do kiboli strzelają bez oporów z broni gładkolufowej, czemu do "egzotycznych turystów" nie ?
Do antyPis
miesiąc temu
Macie swoich biednych uchodzców
Od czego maj...
miesiąc temu
Na manifestacji policja potrafi używać gazu a tu to co boją się to jakaś paranoja.
bEUQqnAj
~Polak~
miesiąc temu
zablokować cały drogowy transport na Białoruś,do czasu aż zniknie ostatni migrant na granicy...może to Łukaszenkę sprowadzi na ziemie..
alo alo
miesiąc temu
kto by pomyślał, że te matki z dziećmi będą takie bojowe i agresywne.
Najnowsze komentarze (754)
ewaz
miesiąc temu
ABSOLUTNIE NIE WPUSZCZAĆ IMIGRANTÓW DO pOLSKI. CHCEMY MIEĆ SPOKÓJ I TAK DOBRA ZMIANA ZROBIŁA PODWYŻKI WSZYSTKIEGO CO SIE DA. WYSTARCZY NAM NASZYCH PROBLEMÓW PO CO NAM OBCY. UKRAIŃCY, I INNI ZE WSCHODU TYMBARDZIEJ, ŻE W NASZEJ HISTORII RACZEJ NIE BYLIŚMY PRZYJACIÓŁMI.
12345
miesiąc temu
Ostrzegam tych ludzi jako kibic jeszcze mają czas
Roland
miesiąc temu
dlaczego nie użyto gazu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co to oczekiwanie na wydarzenia, tylko szybkie i zdecydowane działanie!!!
Nickolodeon
miesiąc temu
Po co ci strzelać? wystarczą cysterny z wodą. Tak też skutecznie walczą z afrykańskim piratami.
Nickolodeon
miesiąc temu
To znaczy, że to czwarta wojna światowa, na kije i kamienie. Tak sugerował Albert E.
Mi-Siu
miesiąc temu
Zasieki znajdują się poza linią graniczną, na terenie Polski. Jakim prawem żołnierze obcej armii wkraczają na terytorium Polski? Że po cywilnemu? Ale są żołnierzami i zostali rozpoznani.
Graud
miesiąc temu
Nie wiem. Podejrzewam, że Ci żołnierze szczególnie pozdrawiają tych naczelnych co im wydają polecenia. Wzięli by ich na 1godz. do tego GNOJU. Pewnie z przyjemnością. Oni nic by nie zauważyli.
WSW
miesiąc temu
Trzeba wystawic przeciwko nim zandarmerie wojskowa z palami i metalowymi tarczami, gazem lzawiacym, i dobrze wypalowac to towarzystwo,to odechce im sie niszczenia naszych granic i agresywnego zachowania.
bEUQqnAb
Szary
miesiąc temu
Wyłapać grupę agresywnych wsadzić w samolot i odstawić „ turystów „ do domu.a nagranie z tejakcji puszczać w internecie. Topowinno zniechęcić następnych cwaniakow
Kuba
miesiąc temu
Strzelać to nie jest zabawa do górników i patriotów potraficie
Jula
miesiąc temu
Jeśli to są te matki z dziećmi uciekające przed wojną to szkoda że nie zostały w domu bo wygrałyby każdą wojną i nawet by się nie spociły.
Zzzz
miesiąc temu
Może jakiś starej daty zomowiec nauczył by straż graniczną pałowania, a starej daty ubowiec strzelania. Bo sobie z dziczą nie radzą.
JO-ANNA
miesiąc temu
Do górników umieli strzelać gumowymi kulami. Czemu teraz tego nie robią. Coraz mniej podobają mi się rządy PiSu, bo cackają się z hołotą, wydają tyle pieniędzy na te druty, a oni je niszczą i stają się coraz bardziej zuchwali. Orban to przynajmniej użył armatek wodnych a u nas naraża się życie i zdrowie służb broniących granicy.
Rychu
miesiąc temu
Opozycja ma krew na rękach, bo zachęciła Łukaszenkę do szturmu na naszą granice.
...
Następna strona
bEUQqnAD
bEUQqnzK
bEUQqnAK
bEUQqnAL