bGxqymdM
bGxqymdQ
bGxqymdU
programy
kategorie
bGxqymdN

Agresywny bóbr atakował krowy. Nietypowa interwencja tomaszowskich strażaków

Agresywny bóbr na prywatnej posesji wśród krów. Z taką interwencją musieli zmierzyć się strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim. Zgłoszenie o gryzoniu na prywatnej działce w miejscowości Żerniki w gminie Ulhówek, dyżurny przyjął w poniedziałek. Zwierzę nawet rzuciło się do szyi jednej z krów. Strażakom udało się nagrać ten moment, a wideo błyskawicznie rozniosło się po sieci. Teren został zabezpieczony, zwierzę wypłoszono, a następnie złapano i zamknięto w klatce. Bóbr agresor został przekazany przez strażaków do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Tomaszowie Lubelskim. Tam spędzi kilka dni na obserwacji pod kątem stwierdzenia wścieklizny. Nikomu nic się nie stało.

82 reakcje
12
18
52
Podziel się
bGxqymdP
Komentarze (52)
16-06-2021
ewfmnie zastanawia kiedy ludzie naucza sie nagrywac filmy tak jak nalezy, w domu tez w pionie ogladacie telewizje!??!
zobacz więcej komentarzy (52)

Programy Wirtualnej Polski

bGxqymdZ
KOMENTARZE
(52)
ewf
rok temu
mnie zastanawia kiedy ludzie naucza sie nagrywac filmy tak jak nalezy, w domu tez w pionie ogladacie telewizje!??!
Patriota
rok temu
Po co ta głośna muzyka we filmie?
ROZUM
rok temu
Pewnie zabłądził w nocy i nie mógł przejść przez metalowe ogrodzenia. Dla zasatła go ranek schronił się w jedynymi miejscu gdzie było chłodniej i gdzie czuł się bezpieczniej w błocie krowiego babrzyska. Ponieważ znajdował się w dzień na otwartej przestrzeni to czuł się zagrożony i atakował zbliżające się zwierzęta. To normalne zachowanie i radzę każdemu ominąć bobr aprzyłapanego na otwartej przestrzeni, gdy nie może uciec.
bGxqymer
FLOYD
rok temu
.... Bóbr nie był agresywny tylko zaatakował krowę w samoobronie, bo to krowy podeszły do bobra a nie na odwrót. Bobry nie zaliczają się do zwierząt agresywnych a raczej do bojaźliwych. Gdy widzą kogoś większego od siebie to uciekają chyba, że nie mają innego wyjścia, to wzorem innych zwierząt bronią się i tak to wygląda w tym przypadku.
Jola
rok temu
Tak trudno zrozumieć był poza swoim naturalnym środowiskiem to bóbr był przerażony i czuł się zagrożony dlatego się bronił
Najnowsze komentarze (52)
gosć
rok temu
Jaki agresywny do szkoły tuku co ten artykuł pisał do szkoły na biologie
olo
rok temu
chuligan
Marcin
rok temu
Pewnie juz rzyga tymi weganskimi otrebami i mial ochote na steka - co w tym dziwnego!
Bobuś
rok temu
Czego się czepiacie bobra? Chciał zjeść krowę to jego sprawa. Sami pożeracie co weekend setki ton świń i krów i nikt jakoś nie woła strażaków, żeby wam grilla zabrali.
miś
rok temu
A jakie służby dzielne strażaki wezwali na pomoc? Bo ręce to im trzęsły jakby zobaczyli brylanta z psem.
nie-dla-dna
rok temu
Porażające wideo. Chyba nie zasnę przez tydzień, a w nocy tylko koszmary. Gratulacje dla operatora. Dariusz Wolski może czuć się zagrożony.
Mój nick
rok temu
Bóbr wyruszył na polowanie...
LoLa
rok temu
Ustawka! Kto tego bobra tam wpuscil? Bobr nie oddala sie od wody.
bGxqymej
tyhrty
rok temu
Wściekłe zwierzę nie zachowuje sie w ten sposób, on -ten bóbr bał się agresywnego społeczeństwa krów, represywne środowisko oraz deprawacyjny stosunek czworonogów spowodował jego zachowanie. A więc to nie wina bobra lecz otoczenia, w którym żyje. Mam rację, lewaki czy nie mam?
openm
rok temu
Zakochał się.
eee
rok temu
GDYBY NIE MUZYKA NIE BYŁO BY NAPIĘCIA I DRAMATURGI.....brawo
Pragmatyk
rok temu
U mnie też pojawiły się bobry w prywatnym lesie. Dostały ode mnie nakaz eksmisji. Wyłapałem całą rodzinkę żywołapką. Potem wywiozłem 100 km na tereny planowanej budowy dróg - gdzie las miał być wycięty, ale ekolodzy go bronili. Bobry zetną tam drzewa, ekolodzy uciekną. Wszystkie problemy rozwiązane.
chłop polski
rok temu
a właściciele działki to wideł nie mieli pod ręką ??
No i co ?
rok temu
Bobry na mojej zabudowanej działce (w mieście) zarośniętej starodrzewiem nie są agresywne. Nie atakują ani ludzi ani zwierząt tylko spokojnie kontynuują wycinkę drzew... i nikt im w tym nie przeszkadza, bo wzdłuż ulicy, po jednej stronie ustalono Teren Otwarty i bobry korzystają ze swojego usankcjonowanego przez radnych prawa, zresztą nie tylko one, z tych samych praw korzystają stada dzików, saren a nawet lisy, biegające po ulicy i posesjach... jest sielsko i... obywatelsko. Kropka !
bGxqymeL
bGxqymdS
bGxqymeS
bGxqymeT