bCZPDsZM
bCZPDsZQ
bCZPDsZU
programy
kategorie
bCZPDsZN

Anakonda zaatakowała królika. Dzieci przybiegły na pomoc

Do sieci trafiło niepokojące nagranie, na którym widać atak anakondy na bezbronnego królika. Zwierzę nie miało szans w starciu z tak dużym przeciwnikiem. Na szczęście całe zajście zauważyły dzieci i natychmiast przybiegły na pomoc. Gdy tylko zaczęły okładać wielkiego gada kijami, ten puścił królika i uciekł. Wszystko udało się nagrać, a film od razu stał się hitem w sieci. Obejrzały go już niemal 4 miliony osób.

787 reakcji
513
198
76
Podziel się
Komentarze (76)
07-08-2020
bobikzajumali mu obiad, teraz sami wcinają króla.
zobacz więcej komentarzy (76)
bCZPDsZZ
KOMENTARZE
(76)
bobik
2 miesiące temu
zajumali mu obiad, teraz sami wcinają króla.
babcia
2 miesiące temu
Przeciez to nie anakonda, a pyton!
Feluś
2 miesiące temu
No cóż, anakonda też chce jeść......
bCZPDtar
Najnowsze komentarze (76)
zoolog
2 miesiące temu
to jest pyton nie anakonda!
łowca
2 miesiące temu
Węża toleruję tylko na skory na buty lub portfele.
jan
2 miesiące temu
Skąd wiadomo od razu, że słowiański?. Przed VIII wiekiem naszej ery na terenie obecnej Polski nie było Słowian. To ludność napływowa.
Boa
2 miesiące temu
Porażka! Panie redaktorze odpowiedzialny za ten post ... za nim coś napiszesz doinformuj się! To nie anakonda lecz pyton tygrysi! Wprowadzacie ludzi w błąd! Później dziwić się że ludzie mają was takie zdanie a nie inne !
mmm
2 miesiące temu
pewnie kogoś znacznego pochowali na jeziorze a wszystkie przedmioty były razem z nim
Rabitor
2 miesiące temu
Anakonda powiadacie- ciekawe kto to taki specjalista pisł ten artykuł: to taka anakonda jak z królika morświn :) hahhahaha
trw
2 miesiące temu
Wkurzyli się, że obiad im zniknął i odzyskali swoją dolę.
senjor
2 miesiące temu
Teraz wąż będzie musiał przejść na wegetarianizm.
bCZPDtaj
widz
2 miesiące temu
haha
Motyla Noga
2 miesiące temu
Pyton i Afryka, no chyba, że Indianie poczernieli i przemalowali anakondę na pytona.
Wunder Wafel
2 miesiące temu
Sytuacja zmieniła by się o 180 stopni gdyby królik zaczął dusić pytona i powoli go zjadać.... Tutaj co najwyżej 126 stopni.
Zgredek
2 miesiące temu
To po pierwsze jest pyton. Po drugie, królik miał pewnie już połamane żebra, kości przednich łap i powybijane wszystko ze stawów. Dlatego nie próbował nawet uciekać gdy już był "wolny". Dzieciak tego królika jeszcze "dobija" trzymając go za uszy, w ten sposób łatwo złamać królikom kręgosłup w odcinku szyjnym. No i dzieciaki nie obkładały go kijami a sierpem, jeden z nich ma sierp do trzciny w ręce, no i jakoś go nie obkładały. Pytony też muszą jeść. Nie zjadł królika to zje psa albo kota, dla niego żadna różnica. Jeśli to byłaby anakonda, to te dzieciaki nie dałyby radę odwinąć węża. 3 metrową anakondę musi prostować 4 chłopa, bo dwóch dorosłych chłopów sobie z takim nie poradzi. Tutaj mamy na oko dwumetrowego pytona. Dzieciaki ukradły mu obiad. Jestem weterynarzem na misji w Afryce i napiszę Wam tak, wasze domowe pupilki w postaci kotów, potrafią zabijać ptaszki (wróbelki, sikorki czy kosy) dla czystej przyjemności. Nie po to aby zjeść, tylko po to aby zabić. Taka jest natura, jej się nie oszuka.
opiekun w zoo
2 miesiące temu
1.to pyton, a nie anakonda, 2. pyton musi jeść, nie znadł królika, zje psa 3.dzieci delikatnie uwolniły królika, a nie okładały węża kijami
papa
2 miesiące temu
jaka to annakonda :D jp....
...
Następna strona
bCZPDtaL
bCZPDsZS
bCZPDtaS
bCZPDtaT