bCZQieGI
bCZQieGM
bCZQieGQ
programy
kategorie
bCZQieGJ

Aresztowali ośmioletnie dziecko. Chłopiec doznał traumy

Aresztowanie ośmiolatka w USA. Policja z Key West na Florydzie opublikowała nagranie z aresztowania ośmiolatka. Chłopiec, którego szkoła opisuje jako potrzebującego "specjalnej uwagi", miał uderzyć nauczyciela. Wezwana na miejsce policja aresztowała ośmiolatka. Funkcjonariusze próbowali mu założyć kajdanki, okazały się jednak za duże. W asyście policji chłopiec został odprowadzony ze szkoły. Matka dziecka wytoczyła szkole oraz policji proces w związku z traumą, jaką przeżył jej syn.

141 reakcji
47
60
34
Podziel się
Komentarze (34)
13-08-2020
AdaMAle ręki już nie podniesie. Bo dzisiaj na nauczycielkę a jutro na matkę i każdego kto mu się nie podoba
zobacz więcej komentarzy (34)
bCZQieGV
KOMENTARZE
(34)
AdaM
2 miesiące temu
Ale ręki już nie podniesie. Bo dzisiaj na nauczycielkę a jutro na matkę i każdego kto mu się nie podoba
qwertylius
2 miesiące temu
No i mlody wlasnie ustawil rodzine :)
Adam K.
2 miesiące temu
Taka trauma jest moze potrzebna, zeby w przyszlosci znal konsekwencje bandyckich zachowan
bCZQieHn
Najnowsze komentarze (34)
F..ck
miesiąc temu
Nie była by ta policja taka skuteczna jakbym im jakiegoś zawodnika MMA do skucia dał a i zabrał broń. Wtedy by się zobaczyło wyszkolenie fizyczne policji. Zaraz by im rura zmiękła.
Lawyer
miesiąc temu
Hańba systemu. o takich działań są specjalne placówki szkolno - wychowawcze. Pozew i grube miliony odszkodowania za traumę najprawdopodobniej zaburzonego emocjonalnie dziecka.
an491
miesiąc temu
w Polsce też to się zdarza
Tomek7
miesiąc temu
przezyl traume chlopak ktory rzuca zie z piesciami na nauczyciela - NIE WIERZE. Zakucie w kajdany To dla niego byla fajna zabawa
chycel
miesiąc temu
Słuchajcie tzw. psychologów , oni tak wam p..p w głowach że się nie połapiecie.
Ptynio
miesiąc temu
Patrząc na plusy i minusy przy komentarzach to widzę, że sporo sadystów siedzi na portalu.
lknlkn
miesiąc temu
dzieciaka ? nie lepiej trumpa ? ziobro powinien już krzyczeć.
jpone
miesiąc temu
USA to chory kraj. Broń może kupić 18 latek, ale piwa napije się dopiero mając 21.
bCZQieHf
GOSTEK766
miesiąc temu
Dziecko nie może bezkarnie robić co chce. Dyscyplina musi być bo w przeciwnym wypadku będziemy mieli dziecięcą gangsterkę bo teoretycznie nic im nie grozi. Wychowywanie bezstresowe no może jakiś promil dzieci da się tak wychować ale to jest kropla w morzu.
Werkl
miesiąc temu
Jak tam wojownicy tradycyjnego wychowania za pomocą przemocy? Wasz wymarzony artykuł, gdzie możecie sobie podłechtać argumenciki jakie to lanie i klapsy są zbawienne. Część ignorantów, to by miała w rzyci, czy wasze dziecko ma zespół Aspergera, czy autyzm czy inne zaburzenie. Chcecie powrotu ?.Wasze niedoczekanie. Jak widać społeczeństwo mając internet nie potrafi skorzystać jeżeli chodzi o dostęp do wiedzy i faktów naukowych. No ale cóż się dziwić. Jak w jednym z artykułów był wysyp antyszczepionkowców i foliowców. To się nie dziwie. Oczywiście banda ignorantów, ma w rzyci Naukę, bo anglosasi badania prowadzili (Ameryka),albo nie jest zgodne z moim światopoglądem. Dla mnie to sobie mogą robić i koloniści z Marsa albo Tytana. Jeżeli są jednoznaczne wyniki wielu badań, są poprawnie zrobione, sprawdzone i zrecenzowane, nie mam powodów, żeby je nie akceptować. Czekam na komentarz, w stylu "Sam doświadczysz to zobaczysz" Nie rozumiejąc jeden z drugim, że jest wiele kar i nagród (ba w niektórych placówkach, nie ma nawet kar i nagród, i jakoś nie ma degrengolady). Ale mnie to nie dziwi ? Lepiej oglądać jak ktoś się kąpie w kulkach, albo łazi po mieście i zadaje głupie pytania oraz zagadki, zamiast poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się czegoś o świecie. "Wiedza potężniejsza jest od ignorancji, ciekawość silniejsza od strachu. "Ben Bova
jakaprawda
miesiąc temu
No a powód i historia tej interwencji nie interesuje was ??? Nauczyciele to nie anioły wielu jest podłych, może dyskryminował itp !!
DzikiDzik
miesiąc temu
Aha... syn leje nauczyciela, a potem jak ponosi tego konsekwencje to jest trauma i proces...
gluś
miesiąc temu
Dawniej nauczycie nie dałby sie terorzowac uczniom walnł by pasem po d..ie. A i rodzice nie bronili by dziecka tylko swoje dołożyli. A tak to prosze nowoczesność prawa procedury i mamy efekt..
dziadek
miesiąc temu
A który to polityk u nas mawiał >że reka podniesiona na władzę trzeba uciąć
bCZQieHH
bCZQieGO
bCZQieHO
bCZQieHP