programy
kategorie

Aresztowali ośmioletnie dziecko. Chłopiec doznał traumy

Aresztowanie ośmiolatka w USA. Policja z Key West na Florydzie opublikowała nagranie z aresztowania ośmiolatka. Chłopiec, którego szkoła opisuje jako potrzebującego "specjalnej uwagi", miał uderzyć nauczyciela. Wezwana na miejsce policja aresztowała ośmiolatka. Funkcjonariusze próbowali mu założyć kajdanki, okazały się jednak za duże. W asyście policji chłopiec został odprowadzony ze szkoły. Matka dziecka wytoczyła szkole oraz policji proces w związku z traumą, jaką przeżył jej syn.

143 reakcje
48
61
34
Podziel się
Komentarze (34)
13-08-2020
AdaMAle ręki już nie podniesie. Bo dzisiaj na nauczycielkę a jutro na matkę i każdego kto mu się nie podoba
zobacz więcej komentarzy (34)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(34)
AdaM
4 lata temu
Ale ręki już nie podniesie. Bo dzisiaj na nauczycielkę a jutro na matkę i każdego kto mu się nie podoba
qwertylius
4 lata temu
No i mlody wlasnie ustawil rodzine :)
OyO
4 lata temu
Coś w kontrze do bezstresowego wychowania. Policja jest od pilnowania porządku, a rodzice od wychowania dzieciaka! Zamiast przeprosić za wybryki syna, będą teraz skarżyć policję... Mam nadzieję, że sąd w USA pokaże rodzicom ich miejsce i odrzuci oskarżenie wobec policji. Brawo policja. Może dzieciak wyrośnie na porządnego mężczyznę, a nie - jak się zapowiadało - na rozrabiakę.
Adam K.
4 lata temu
Taka trauma jest moze potrzebna, zeby w przyszlosci znal konsekwencje bandyckich zachowan
chycel
4 lata temu
Słuchajcie tzw. psychologów , oni tak wam p..p w głowach że się nie połapiecie.
Najnowsze komentarze (34)
F..ck
4 lata temu
Nie była by ta policja taka skuteczna jakbym im jakiegoś zawodnika MMA do skucia dał a i zabrał broń. Wtedy by się zobaczyło wyszkolenie fizyczne policji. Zaraz by im rura zmiękła.
Lawyer
4 lata temu
Hańba systemu. o takich działań są specjalne placówki szkolno - wychowawcze. Pozew i grube miliony odszkodowania za traumę najprawdopodobniej zaburzonego emocjonalnie dziecka.
an491
4 lata temu
w Polsce też to się zdarza
Tomek7
4 lata temu
przezyl traume chlopak ktory rzuca zie z piesciami na nauczyciela - NIE WIERZE. Zakucie w kajdany To dla niego byla fajna zabawa
chycel
4 lata temu
Słuchajcie tzw. psychologów , oni tak wam p..p w głowach że się nie połapiecie.
Ptynio
4 lata temu
Patrząc na plusy i minusy przy komentarzach to widzę, że sporo sadystów siedzi na portalu.
lknlkn
4 lata temu
dzieciaka ? nie lepiej trumpa ? ziobro powinien już krzyczeć.
jpone
4 lata temu
USA to chory kraj. Broń może kupić 18 latek, ale piwa napije się dopiero mając 21.
GOSTEK766
4 lata temu
Dziecko nie może bezkarnie robić co chce. Dyscyplina musi być bo w przeciwnym wypadku będziemy mieli dziecięcą gangsterkę bo teoretycznie nic im nie grozi. Wychowywanie bezstresowe no może jakiś promil dzieci da się tak wychować ale to jest kropla w morzu.
Werkl
4 lata temu
Jak tam wojownicy tradycyjnego wychowania za pomocą przemocy? Wasz wymarzony artykuł, gdzie możecie sobie podłechtać argumenciki jakie to lanie i klapsy są zbawienne. Część ignorantów, to by miała w rzyci, czy wasze dziecko ma zespół Aspergera, czy autyzm czy inne zaburzenie. Chcecie powrotu ?.Wasze niedoczekanie. Jak widać społeczeństwo mając internet nie potrafi skorzystać jeżeli chodzi o dostęp do wiedzy i faktów naukowych. No ale cóż się dziwić. Jak w jednym z artykułów był wysyp antyszczepionkowców i foliowców. To się nie dziwie. Oczywiście banda ignorantów, ma w rzyci Naukę, bo anglosasi badania prowadzili (Ameryka),albo nie jest zgodne z moim światopoglądem. Dla mnie to sobie mogą robić i koloniści z Marsa albo Tytana. Jeżeli są jednoznaczne wyniki wielu badań, są poprawnie zrobione, sprawdzone i zrecenzowane, nie mam powodów, żeby je nie akceptować. Czekam na komentarz, w stylu "Sam doświadczysz to zobaczysz" Nie rozumiejąc jeden z drugim, że jest wiele kar i nagród (ba w niektórych placówkach, nie ma nawet kar i nagród, i jakoś nie ma degrengolady). Ale mnie to nie dziwi ? Lepiej oglądać jak ktoś się kąpie w kulkach, albo łazi po mieście i zadaje głupie pytania oraz zagadki, zamiast poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się czegoś o świecie. "Wiedza potężniejsza jest od ignorancji, ciekawość silniejsza od strachu. "Ben Bova
jakaprawda
4 lata temu
No a powód i historia tej interwencji nie interesuje was ??? Nauczyciele to nie anioły wielu jest podłych, może dyskryminował itp !!
DzikiDzik
4 lata temu
Aha... syn leje nauczyciela, a potem jak ponosi tego konsekwencje to jest trauma i proces...
gluś
4 lata temu
Dawniej nauczycie nie dałby sie terorzowac uczniom walnł by pasem po d..ie. A i rodzice nie bronili by dziecka tylko swoje dołożyli. A tak to prosze nowoczesność prawa procedury i mamy efekt..
dziadek
4 lata temu
A który to polityk u nas mawiał >że reka podniesiona na władzę trzeba uciąć