bETOcwTE
bETOcwTI
bETOcwTM
programy
kategorie
bETOcwTF

Bezmyślne zachowanie kobiety. Nagranie z autobusu

Jeden z pasażerów miejskiego autobusu nagrał nieodpowiedzialne zachowanie starszej kobiety. Pani myślała, że nikt jej nie obserwuje i ślinę z rąk wcierała w siedzenie przed nią. W normalnych warunkach jej zachowanie jest karygodne, a przecież mamy obostrzenia sanitarne, które obowiązują nas z racji pandemii koronawirusa. Kobieta nic sobie z tego nie robiła, choć miała na buzi do połowy ściągniętą maseczkę. To kolejny dowód na to, że w dobie licznych zakażeń Covid-19 warto zakrywać usta i nos oraz często dezynfekować ręce, zwłaszcza w miejscach takich jak komunikacja miejska. Nagranie pochodzi z Polski, nie znamy natomiast miasta, w którym rozegrała się ta scena.

347 reakcji
19
267
61
Podziel się
Komentarze (61)
20-07-2020
Rokos
Ja się dziwię, że w autobusach miejskich siedzenia są tapicerowane - przecież to jest jeden syf. Dlaczego nie mogą być tak jak kiedyś z dermy albo po prostu twarde...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (61)

Programy Wirtualnej Polski

bETOcwTR
KOMENTARZE
(61)
Rokos
rok temu
Ja się dziwię, że w autobusach miejskich siedzenia są tapicerowane - przecież to jest jeden syf. Dlaczego nie mogą być tak jak kiedyś z dermy albo po prostu twarde krzesła z mocnego tworzywa. Przecież takim autobusem się jedzie 10-15 minut, pół godziny... Na jeżu można przesiedzieć.
Kasia
rok temu
ja już nie ustępuję miejsc starszym paniom (panowie co do zasady nie chcą), płacę za bilet, jestem zmęczona po pracy, a one tylko biegają od bazaru do bazaru.
ppp
rok temu
i takie wybrały nam PAD
bETOcwUj
tojo
rok temu
W dobie pandemii film powinien BYĆ NATYCHMIAST PRZESŁANY DO PROKURATURY I SANEPIDU. być może ta kobieta zrobiła to celowo aby zakazeniu uległy inne osoby wszak świrów nie brakuje .
osa
rok temu
DZIwię się, że zamiast reagować i głośno domagać się wyrzucenia ów persony z autobusu, to pozwolono jej robić co robi i wrzuca się filmik do sieci,.
Najnowsze komentarze (61)
Jacek74
6 miesięcy temu
Czytałem list Mileny, która będąc w ciąży nie ustąpiła miejsca staruszce w autobusie. Uważam, że miała do tego prawo.
Ola
rok temu
jakaś fetyszystka z tej babci :) a druga sprawa, ona nie wie że to idzie w obydwie strony,ona chce zarazić a równie dobrze mogła i siebie zarazić zlizując rękę. Mam nadzieję że ją dopadła solidna rewolucja w wc za to co zrobiła.
starczyni
rok temu
Płacę za bilet to siedzę a to towarzystwo z reguły i tak jeździ za darmo
statystyk
rok temu
Pewnie mści się, że nie wybraliśmy Trzaskowskiego.
juna
rok temu
Mam nadzieję ,że na tym fotelu był już Covid .
Moon
rok temu
Starsi ludzie są obrzydliwi.na szczęście nie jezdzę komunikacją zbiorową
tomtom
rok temu
10 tyś kary nauczyło by ją myślenia
som
rok temu
Ot prawdziwa natura człowieka - jak każdy na tym świecie patrzy kogo by tu ukatrupić.
bETOcwUb
wep
rok temu
Może to forma eutanazji?
klientka
rok temu
a ja ostatnio zwróciłam uwagę starszej pani która "gniotła" bułki w pojemniku i je zostawiała, pani nie wiem po czym je wybierała. I wiecie co wam powiem, nikogo to nie obchodziło nawet ludzi, którzy w kolejce za mną czekali by kupić pieczywo. Są ludzie, których nie brzydzi to, że ktoś wchodząc z ulicy brudnymi łapskami dotyka pieczywa, ale cóż każdy widać lubi co innego
skalar
rok temu
A ŻE BYŚCIE ZOBACZYLI CO MŁODZI WYPRAWIAJĄ W TRAMWAJACH MIMO ZAKAZÓW TO BYŚCIE INACZEJ NA STARSZYCH ZWRACALI UWAGĘ .
pasarz
rok temu
ciekawe jak je smakują te fotele zakurzone
Luka
rok temu
Film prezentuje wnętrze autobusu komunikacji nie miejskiej w Warszawie
refasek
rok temu
Pomijając że to z pewnościa wyznawca du(0y to gdybym ja jechał tym autobusem to na kręceniu by sie nie skończyło. Na kopniakach by to by dło wysiadało na najbliższym przystranku gdzie czekaliby na nią kulsony
...
Następna strona
bETOcwUD
bETOcwTK
bETOcwUK
bETOcwUL