bGYVGEWc
bGYVGEWg
bGYVGEWk
programy
kategorie
bGYVGEWd

Białoruś zabrała imigrantów z granicy. "Nie wiemy, co się stanie"

Setki imigrantów, w tym kobiety i dzieci, zostały przeniesione we wtorek przez służby białoruskie z obozów w lesie na granicy polsko-białoruskiej do ogromnego magazynu. Imigrant z Iraku w rozmowie z reporterką Sky News powiedział, że nie jest pewien, co będzie działo się dalej, ale wszyscy usłyszeli, że zostaną odesłani do domu. Chłopiec o imieniu Ahmed wyznał, że w lesie było mu tak zimno, że nie czuł palców i bał się o życie swojego rocznego brata. W obozach na granicy pozostają jeszcze tysiące imigrantów. We wtorek doszło do eskalacji konfliktu. W kierunku polskich funkcjonariuszy na granicy poleciały ze strony białoruskiej kamienie i granaty dymne. Policja odpowiedziała m.in. użyciem armatek wodnych. Polskie władze oskarżyły Mińsk o zbrojenie imigrantów.

904 reakcje
469
121
314
Podziel się
bGYVGEWf
Komentarze (314)
17-11-2021
adada
Ten chłopak, któremu szlugami dmuchali w twarz popularny się staje i dziwne, że po raz kolejny to właśnie go z tłumu biorą do wywiadu... Propaganda Białoruska nie zna...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (314)

Programy Wirtualnej Polski

bGYVGEWp
KOMENTARZE
(314)
adada
rok temu
Ten chłopak, któremu szlugami dmuchali w twarz popularny się staje i dziwne, że po raz kolejny to właśnie go z tłumu biorą do wywiadu... Propaganda Białoruska nie zna granic a wy dalej nabierajcie się na "biednych zmarźniętych imigrantów"
Lichtenberg
rok temu
To sie dzieje na Bialorusi. Ci nachodzcy sa dorosli. Wiedzieli, ze jada do wschodniej Europy do kraju zarzadzanego przez dyktatora. Przypominam ze niedzielny zamach terrorystyczny w Liverpoolu byl zorganizowany przez azylanta z 2015.
rozmowy kontr...
rok temu
Niech idą na swoje gruzy . I niech kamienują swoich u siebie bo maja taką tradycję kamienowania . dźgać nożem .zabijać i się wysadzać za Allacha Akbara . Oni są gorsi od ludożerców . To nieprzewidywalne osobniki które niosą śmierć innym narodom . To turbany zakłamane i zachłanne na darmowy wikt i opierunek na koszt frajerów. .
bGYVGEWH
nie wierzę
rok temu
dla uśpienia naszej czujności kazali im tak mówić , uwierzę jak zobaczę wsiadających do samolotu i jego start
Tusk
rok temu
tak sie boja , ale nie napisza do znajomych by tu nie przyjerzdzali. A tym czasem co dziennie jest prawie 2 tys nowych migrantow
Najnowsze komentarze (314)
goryczka
rok temu
A Europy do przyjęcia imigrantów jakoby nie było? Ona jest dobra tylko do przysparzania kłopotów, a nie do umniejszania? Kto przysłał "Boksera" na majdan? Jak i tego drugiego do nas, co się pałęta między Berlinem a Brukselą?
Ahmed
rok temu
A Polki już czekały z szeroko otwartymi....ramionami i nogami..no kurde
Murzynek
rok temu
Madki jeżdzą na granicę..chcą sobie chłopakòw sprowadzić..supermarkety im zamknęli w niedziele..500 plus dali..głupich mężow do pracy na zmywak wysłały..dzieciaki do babci odwiozły, a im się zachciewa ładnych ciemnych chłopokòw na koszt naszego rządu
Margo
rok temu
Ja się grzecznie pytam gdzie oni mają maseczki? 🤪 Covid szaleje podobno strasznie.. Chyba że tam akurat to nie 😏
Nachodźcy
rok temu
opanowali marsz do i przez Polskę - na tip-top. Widać ich wszędzie, przeważnie po stacjach kolejowych na południu w podkarpackim iświętokrzyskim nawet. Nikt ich nie sprawdza i nie kontroluje. Mają bardzo ciężkie bagaże. Coś przemycają ... a swoje kontakty i meliny maja w Polsce...
bel
rok temu
w internecie był tez film jak zachowuje się wojsko polskie. Niestety dzicz po obu stronach granicy.... az wstyd przyznać.
eos
rok temu
No i załatwili nas bracia ze wschodu, uznanie dla wroga.Dobrze wiedzą w jakim konflikcie wewnętrznym i patowej sytuacji nas postawili.Żeby ratować zarówno własne bezpieczeństwo, jak i życie tych nieszczęsnych imigrantów trzeba stworzyć sytuację win-win, zamknięte ośrodki resocjalizacyjne (ponoć Niemcy dzieci niemówiące po niemiecku kierują do szkół specjalnych). Rozmawiać z Niemcami czyich wezmą. Jeśli nie to niestety imigrantów skierować do odpracowania wydatków na nich poniesionych ( w tym za żarcie szpital i strażników w zamkniętych ośrodkach).Resocjalizowaliśmy już muzułmanów kilka razy w historii. Mogą uczyć angielskiego przez internet, tkać kobierce, szyć bluzy dla wojska, kleić buty, obsługiwać schroniska dla zwierząt, produkować chałwę -dopuki nie zdadzą egzaminu z języka i prawa jak w USA- wtedy dać obywatelstwo i wolność.
kik
rok temu
Super, bo Arabii unikają płacenia podatków, Niemcy z potęgi gospodarczej staną się żebrakami Niech ich Niemcy zabierają jesteśmy za . Niemcy to i tak już kraj islamistów, którzy dyktują prawo na ulicach niemieckich miast. Za kilkadziesiąt lat zrobią niemiszkom krwawą łaźnię, ale o już nie nasza sprawa, wtedy zbudujemy zapory na odrze i będziemy bronić się przed islamem z zachodu.
bGYVGEWz
Paweł
rok temu
To proste , dogadali się z Merkel i zapewne ich wywiozą niemieckimi samolotami do Niemiec ,
Warszawianka
rok temu
Szkoda ludzi
Gość
rok temu
Gdzie była pani Godek gdy ciężarna kobiete przepychano na kolczaste druty. Każde życie to świętość.
Gość
rok temu
W czasie II Wojny Światowej kilka tysięcy wynędzniałych polskich dzieci, przemieszczajacych sie z Armią Andersa, zostało przyjętych w Iraku. Polskich uchodzców przyjeły Indie,kraje Ameryki Południowej itd. Najwyższy czas abyśmy my coś zrobili dobrego ,dla tych najbardziej potrzebójących.
bwim
rok temu
Łukaszenka niezły AKTOR
Ania
rok temu
Mały celebryta.
...
Następna strona
bGYVGEXb
bGYVGEWi
bGYVGEXi
bGYVGEXj