programy
kategorie

Białoruś zabrała imigrantów z granicy. "Nie wiemy, co się stanie"

Setki imigrantów, w tym kobiety i dzieci, zostały przeniesione we wtorek przez służby białoruskie z obozów w lesie na granicy polsko-białoruskiej do ogromnego magazynu. Imigrant z Iraku w rozmowie z reporterką Sky News powiedział, że nie jest pewien, co będzie działo się dalej, ale wszyscy usłyszeli, że zostaną odesłani do domu. Chłopiec o imieniu Ahmed wyznał, że w lesie było mu tak zimno, że nie czuł palców i bał się o życie swojego rocznego brata. W obozach na granicy pozostają jeszcze tysiące imigrantów. We wtorek doszło do eskalacji konfliktu. W kierunku polskich funkcjonariuszy na granicy poleciały ze strony białoruskiej kamienie i granaty dymne. Policja odpowiedziała m.in. użyciem armatek wodnych. Polskie władze oskarżyły Mińsk o zbrojenie imigrantów.

904 reakcje
469
121
314
Podziel się
Komentarze (314)
17-11-2021
adada
Ten chłopak, któremu szlugami dmuchali w twarz popularny się staje i dziwne, że po raz kolejny to właśnie go z tłumu biorą do wywiadu... Propaganda Białoruska nie zna...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (314)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(314)
adada
3 lata temu
Ten chłopak, któremu szlugami dmuchali w twarz popularny się staje i dziwne, że po raz kolejny to właśnie go z tłumu biorą do wywiadu... Propaganda Białoruska nie zna granic a wy dalej nabierajcie się na "biednych zmarźniętych imigrantów"
Lichtenberg
3 lata temu
To sie dzieje na Bialorusi. Ci nachodzcy sa dorosli. Wiedzieli, ze jada do wschodniej Europy do kraju zarzadzanego przez dyktatora. Przypominam ze niedzielny zamach terrorystyczny w Liverpoolu byl zorganizowany przez azylanta z 2015.
rozmowy kontr...
3 lata temu
Niech idą na swoje gruzy . I niech kamienują swoich u siebie bo maja taką tradycję kamienowania . dźgać nożem .zabijać i się wysadzać za Allacha Akbara . Oni są gorsi od ludożerców . To nieprzewidywalne osobniki które niosą śmierć innym narodom . To turbany zakłamane i zachłanne na darmowy wikt i opierunek na koszt frajerów. .
nie wierzę
3 lata temu
dla uśpienia naszej czujności kazali im tak mówić , uwierzę jak zobaczę wsiadających do samolotu i jego start
Tusk
3 lata temu
tak sie boja , ale nie napisza do znajomych by tu nie przyjerzdzali. A tym czasem co dziennie jest prawie 2 tys nowych migrantow
Najnowsze komentarze (314)
goryczka
2 lata temu
A Europy do przyjęcia imigrantów jakoby nie było? Ona jest dobra tylko do przysparzania kłopotów, a nie do umniejszania? Kto przysłał "Boksera" na majdan? Jak i tego drugiego do nas, co się pałęta między Berlinem a Brukselą?
Ahmed
3 lata temu
A Polki już czekały z szeroko otwartymi....ramionami i nogami..no kurde
Murzynek
3 lata temu
Madki jeżdzą na granicę..chcą sobie chłopakòw sprowadzić..supermarkety im zamknęli w niedziele..500 plus dali..głupich mężow do pracy na zmywak wysłały..dzieciaki do babci odwiozły, a im się zachciewa ładnych ciemnych chłopokòw na koszt naszego rządu
Margo
3 lata temu
Ja się grzecznie pytam gdzie oni mają maseczki? 🤪 Covid szaleje podobno strasznie.. Chyba że tam akurat to nie 😏
Nachodźcy
3 lata temu
opanowali marsz do i przez Polskę - na tip-top. Widać ich wszędzie, przeważnie po stacjach kolejowych na południu w podkarpackim iświętokrzyskim nawet. Nikt ich nie sprawdza i nie kontroluje. Mają bardzo ciężkie bagaże. Coś przemycają ... a swoje kontakty i meliny maja w Polsce...
bel
3 lata temu
w internecie był tez film jak zachowuje się wojsko polskie. Niestety dzicz po obu stronach granicy.... az wstyd przyznać.
eos
3 lata temu
No i załatwili nas bracia ze wschodu, uznanie dla wroga.Dobrze wiedzą w jakim konflikcie wewnętrznym i patowej sytuacji nas postawili.Żeby ratować zarówno własne bezpieczeństwo, jak i życie tych nieszczęsnych imigrantów trzeba stworzyć sytuację win-win, zamknięte ośrodki resocjalizacyjne (ponoć Niemcy dzieci niemówiące po niemiecku kierują do szkół specjalnych). Rozmawiać z Niemcami czyich wezmą. Jeśli nie to niestety imigrantów skierować do odpracowania wydatków na nich poniesionych ( w tym za żarcie szpital i strażników w zamkniętych ośrodkach).Resocjalizowaliśmy już muzułmanów kilka razy w historii. Mogą uczyć angielskiego przez internet, tkać kobierce, szyć bluzy dla wojska, kleić buty, obsługiwać schroniska dla zwierząt, produkować chałwę -dopuki nie zdadzą egzaminu z języka i prawa jak w USA- wtedy dać obywatelstwo i wolność.
kik
3 lata temu
Super, bo Arabii unikają płacenia podatków, Niemcy z potęgi gospodarczej staną się żebrakami Niech ich Niemcy zabierają jesteśmy za . Niemcy to i tak już kraj islamistów, którzy dyktują prawo na ulicach niemieckich miast. Za kilkadziesiąt lat zrobią niemiszkom krwawą łaźnię, ale o już nie nasza sprawa, wtedy zbudujemy zapory na odrze i będziemy bronić się przed islamem z zachodu.
Paweł
3 lata temu
To proste , dogadali się z Merkel i zapewne ich wywiozą niemieckimi samolotami do Niemiec ,
Warszawianka
3 lata temu
Szkoda ludzi
Gość
3 lata temu
Gdzie była pani Godek gdy ciężarna kobiete przepychano na kolczaste druty. Każde życie to świętość.
Gość
3 lata temu
W czasie II Wojny Światowej kilka tysięcy wynędzniałych polskich dzieci, przemieszczajacych sie z Armią Andersa, zostało przyjętych w Iraku. Polskich uchodzców przyjeły Indie,kraje Ameryki Południowej itd. Najwyższy czas abyśmy my coś zrobili dobrego ,dla tych najbardziej potrzebójących.
bwim
3 lata temu
Łukaszenka niezły AKTOR
Ania
3 lata temu
Mały celebryta.
...
Następna strona