bFeDLaUk
bFeDLaUo
bFeDLaUs
programy
kategorie
bFeDLaUl

Bolesław Piecha o aborcji. Mówi o zaświadczeniach od psychiatry

Bolesław Piecha, polityk Prawa i Sprawiedliwości, który z wykształcenia jest lekarzem ginekologiem był gościem programu "Newsroom" WP. Skomentował sprawę aborcji i zaświadczeń od psychiatrów dotyczących stanu zdrowia psychicznego, które kobiety mogą przynosić do lekarza, żeby dokonać aborcji. Czy takie zaświadczenia będą brane pod uwagę, czy też podważane – zapytała prowadząca program Agnieszka Kopacz. Bolesław Piecha stwierdził, że mogą być brane pod uwagę, nie wszyscy będą podważać przecież opinie swoich kolegów lekarzy. – My mamy swoją klauzulę sumienia. Może nie wszystkim się to spodoba. Nie dokonujemy aborcji w każdej sytuacji. W żadnym kraju tak nie jest, dlaczego miałoby być tak w Polsce. Wydaje mi się, że takie świadectwo będzie bardzo poważnie rozważane – powiedział polityk Prawa i Sprawiedliwości.

93 reakcje
15
50
28
Podziel się
Komentarze (28)
01-02-2021
Twój nickCiekawe, że na całym świecie najbardziej anty są w ci, którzy wcześniej najwięcej dorobili się na skrobankach🤔
zobacz więcej komentarzy (28)

Programy Wirtualnej Polski

bFeDLaUx
KOMENTARZE
(28)
Twój nick
12 miesięcy temu
Ciekawe, że na całym świecie najbardziej anty są w ci, którzy wcześniej najwięcej dorobili się na skrobankach🤔
Ela
12 miesięcy temu
Żony i partnerki pisowców nie będą miały problemu, nie będą ścigane. Gorzej z pozostałymi
regan
12 miesięcy temu
od psychiatry to te trzy święte Teresy Gode ... Pawłowyi... i Przyłe... rębel o Jędruś nie wspomnę
bFeDLaUP
Loutus
12 miesięcy temu
oj coś ściemę wali pan doktor, np we Francji aborcja jest całkowicie legalna do 12 tc, i na dodatek koszty za to pokrywa państwo.
Panko
12 miesięcy temu
Mówią ,że łyżki mogą być brązowe , no ale są do pomyślenia i srebrne , ale zł o t a łyżka to prawdziwy skarb .
Najnowsze komentarze (28)
Julka
12 miesięcy temu
Nie jestem chora psychicznie. Żądam niezbywalnych praw człowieka.Nie wyrażam zgody na konsultacje psychiatryczną.
nation
12 miesięcy temu
W Polsce za Hitlera nawet wskazana była aborcja, za KOmuny dozwolona na żądanie.
Dorota
12 miesięcy temu
Pan Bóg - Nasz Ojciec naprawdę Ciebie i mnie kocha. Przeczytaj świadectwo niesamowitej Bożej Miłości na: pojednanie . eu . Chwała niech będzie Panu Bogu Naszemu - Jedynemu za to, że tak bardzo WSZYSTKICH NAS kocha - JEGO UMIŁOWANE DZIECI.
KUNEGUNDA
12 miesięcy temu
po co krztałcili się na lekarzy za nasze podatki jedni stosują klałzulę sumienia inni nie chcą przyjmować osób 80+ dość tego pasożytnictwa trzeba było wybrać weterynarię i po krzyku.Jak nie chcą leczyć to się przekwalifikować albo przyjmować w gabinetach prywatnych lub na plebanii a na każdym gabinecie powinno być napisane jaką zasadę stosuje lekarz lub farmaceuta. Jak by rzeżnik stosował taką klałzulę to 5 min. by pracował.
Lena
12 miesięcy temu
Nie mogę już słuchać tego tematu, te baby są obrzydliwe. Zachowują się jak najgorsze czarownice. Jak można mordować niewinne, bezbronne istoty. To oburzające. Czy te baby nie pomyślały, że lekarze i te wszystkie metody badań mogą się mylić? Przecież oni też się mylą, nie są żadnymi Bogami. OHYDA! Chcą się pieprzyć, ale nie chcą ponosić żadnej odpowiedzialności. A ponadto zastanawiam się, z jakimi facetami one się zadają. Widać, że z takimi, którzy też nie chcą ponosić żadnej odpowiedzialności, tylko chcą zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne. To zwierzęta zachowują się o wiele lepiej!
Dobrodziej
12 miesięcy temu
Kobiety lepiej sytuowane będą korzystały z usług placówek zagranicznych. Gorzej sytuowane mogą wybrać jedyny dla nich dostępny sposób, samobójstwo, tatuś dziecka może w tym pomagać. Może każdy duchowny i każdy prawicowy poseł i funkcyjny w służbach państwowych wyraźnie notarialnie zadeklaruje, pokryję koszty leczenia i utrzymania jednego upośledzonego dziecka. To byłby rozwiązanie alternatywne
Filomena
12 miesięcy temu
Czy to nie jest paranoja? okaże się , że zajście w ciążę wiąże się z tym, że grozi nam kobietom szaleństwo! jak mamy cieszyć się z tego stanu błogosławionego, to jest totalne zidiocenie.
równość
12 miesięcy temu
A czemu nikt, nie wymaga nic od facetów??? Przecież to oni są bardziej ,,napaleni" - niech myślą co i z kim robią!!!
bFeDLaUH
!!!!
12 miesięcy temu
JEST CIĄŻA są odpowiedzialni DWOJE, ON TEŻ TO ROBIŁ!!!!
kasta
12 miesięcy temu
Żona chciała mnie ubezwłasnowolnić aby sprzedać wspólne mieszkanie. Zamknięto mnie w szpitalu psychiatrycznym z art.23 o ochronie zdrowia psychicznego w Choroszczy. Aby sędzia rodzinny B. Kruk mogła zmusić prawem do leczenia zdrowego człowieka potrzebowała zaświadczenia od lekarza psychiatry o chorobie psychicznej.[Piłasiewicz] Chociaż ta "lekarka" mnie nigdy nie widziała to wystawiła taki dokument za odpowiednią zapłatą z kasy państwa. I zostałem uznany za chorego psychicznie z zaburzeniami do końca życia. Takie teraz są sądy i lekarze psychiczni. W końcowym efekcie sędzia Kochanowski uznał mnie za winnego bez jakichkolwiek dowodów. Takie teraz przestępcze są sądy. Nie ma paragrafu na nich bezprawie. Nie ma gdzie się zwrócić o pomoc.
!!!!
12 miesięcy temu
ZAWSZE POWINIEN BYĆ FACIO POCIĄGNIĘTY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI, ON BRAŁ W TYM CZYNNY UDZIAŁ!!!
nation
12 miesięcy temu
A gdyby tak pozwolić lewakom na aborcję? Niech się nie rozmnażają i nie przekazują swoich patologicznych genów. Pod rozwagę rządzącym.
baba
12 miesięcy temu
A może chłopy niech sobie zrobią skuteczna antykoncepcję - a nie egoistycznie wszystko na kobiety! Panowie - chcecie bezstresowego bzykania? To się zatroszczyć o skutki. Tylko jak się wytłumaczycie swoim żonom???
Sąsiad
12 miesięcy temu
Panie doktorze a ile Pan kasował za skrobanke w swoim prywatnym gabinecie?
bFeDLaVj
bFeDLaUq
bFeDLaVq
bFeDLaVr