bEEHWJYQ
bEEHWJYU
bEEHWJYY
programy
kategorie
bEEHWJYR

Ćwiczenia na Ukrainie. Separatyści prężą muskuły

Prorosyjscy separatyści przeprowadzili w czwartek, 21 maja, serię ćwiczeń czołgowych oraz artyleryjskich na terenie nieuznawanej Donieckiej Republiki Ludowej. Żołnierze, wyposażeni w czołgi, haubice oraz rosyjskie wyrzutnie rakiet GRAD, ćwiczyli 50 km od Doniecka. Jak twierdzą żołnierze, ich ćwiczenia zostały zintensyfikowane z powodu prowokacji wojsk Ukrainy.

556 reakcji
154
257
145
Podziel się
Komentarze (145)
22-05-2020
antyklerykal
"Zbrodnia w Odessie "............Zbrodnia w Odessie - masowe morderstwo i spalenie żywcem mieszkańców ukraińskiej Odessy zaplanowane przez kijowskie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (145)

Programy Wirtualnej Polski

bEEHWJZd
KOMENTARZE
(145)
antyklerykal
rok temu
"Zbrodnia w Odessie "............Zbrodnia w Odessie - masowe morderstwo i spalenie żywcem mieszkańców ukraińskiej Odessy zaplanowane przez kijowskie nacjonalistyczno-liberalne władze, dokonane przez bojówki ukraińskich nacjonalistów z organizacji "Prawy Sektor" oraz kiboli klubów piłkarskich z Charkowa i Odessy w dniu 2 maja 2014 roku. W wyniku zbrodni zginęło 116 osób, w większości spalonych żywcem w Domu Związków Zawodowych w Odessie. ................więcej /Zbrodnia w Odessie /
Gluś
rok temu
są u siebie, mogą prowadzić ćwiczenia jakie chcą. Co banderii i katoWolakom do tego?
32latek
rok temu
nie jest mi żal potomków banderowców, słaba ukraina to dobra dla Polski ukraina.
bEEHWJZv
Max Golonko
rok temu
Polska nie ma żadnego interesu w pomocy dla banderowców ! Czekam na rozpad tego sztucznego tworu zwanym Ukraina.
djma
rok temu
nie lubię ukraińców
Najnowsze komentarze (145)
Obywatel
rok temu
Dlaczego nikt nie mówi wprost!!! To są regularne Rosyjskie wojska pod niby przykrywką !!! I że niby co że Putin nie wie czyje to wojska i pozwala działać na Ukrainie i tworzyć je w Rosji ...
Roro
rok temu
-znaczy usa dostarczyla im nowej broni ?
stoim za Donb...
rok temu
Na tzw ukrainie był zamach stanu zorganizowany i sfinansowany przez zachód i jego przydupasów. Wolny świat czy prawdziwi zwolennicy demokracji powinien trzymać kciuki za obrońców Donbasu, którzy powiedzieli banderowcom "stop". Jedynie czego trzeba żałować to tego , że Rosja nie zrobiła tam porządku, niestety zaniechanie tego spowodowało, że po miastach "Bohaterach" Związku Radzieckiego, jak np. Odessie szwędają się natowscy żołdacy i neofaszyści , co jest napluciem w twarz narodom byłego Związku Radzieckiego .
Wania
rok temu
Rosja lubi tylko te kraje gdzie jest Dyktatura i tyle.Sowieci tacy są a szkoda że nie mogą wybrać Szefa całego kraju.
gosc
rok temu
Co to za armia co z buntownikami nie może dać sobie rady. To chyba zdemoralizowana i skorumpowana armia.Masę broni dostali od zachodu , byli szkoleni przez specjalistów wojskowych z zachodnich krajów i nic to nie dało. Widać potrafią tylko z cywilami walczyć.
CZ74
rok temu
NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK UKRAINA
naga prawda
rok temu
Walczą o wolny demokratyczny donbas.A my jako Unia i USA powinni spalić się ze wstydu popierając faszyzm na Ukrainie.Zamiast natychmist zakończyć mordowanie ludzi na donbasie powinniśmy zmusić rząd i Prezydenta zrobienie porządek .Ale tu chodzi by dokopać i mordować ruskich.
karol
rok temu
Dlaczego piszecie ciągle,separatyści rosyjscy.To są separatyści ukraińscy.Oni się odseparowali od Ukrainy. Dlaczego nie myślano o całej Ukrainie,podczas majdanu.Dlaczego nie żądano referendum.Odnośnie przynależności do UE. Majdan,to na pewno nie ukraińska inicjatywa.Chociaż dali się wciągnąć i ponoszą największe koszty.Których końca nie widać.
bEEHWJZn
Zagłoba
rok temu
Dlaczego z siebie robicie głupa=jacy tam seperatyści to zwykła Ruska armia z domieszka seperatystów oraz jak widac z Ruskim uzbrojeniem i wyposażeniem =Co nie widzi tego świat że Putinek nie moze zyc bez wojenki podbojów i rabunku innych=On sie juz nie zmieni to i tak ze na za dużo mu nie pozwala sie bobyscie widzieli co by sie tutaj działo?? Nikogo na swiecie to nie obchodzi dopóki maja dobrze i nie maja ich u swych granic??
pytam
rok temu
Skąd tu tyle banderowskich trolli ?
wpieriod
rok temu
Javeliny już się oblizują.
Prawdziwy Pol...
rok temu
Ruskie nie toleruja innej polityki i rozmow niz silowe poprzez zastraszanie, mordowanie oszukiwanie i okradanie. Ruskie do tego dzialaja bardzo brutalnie bez finezji bez empatii. Nie maja wyczucia ani taktu w tym co robia. Nie dbaja o jakosc, styl i poczucie smaku tylko o ilosc zagrabionego mienia. Przyklady mozemy zaobserwowac w stylu rosyjskich miast, budownictwie, ubiorach i zachowaniu urzednikow w tym Rosyjskiej milicji etc. Polacy w liczbie 38 mln potrafili w porownaniu do 140 mln Rosjan przeciwstawic sie ich totalitarnemu rezimowi. To o czyms swiadczy. Ruskie maja we krwi uleglosc i poddatnosc na manipulacje.
widz
rok temu
Przecież to rosyjska broń i rosyjscy żołnierze, jacy "separatyści" ????
Bandyci
rok temu
Wojsko federacji rosyjskiej to nie powstańcy. To bandyci napadający na obce narody, Bandyci mordujący i grabiący Ukrainę za pieniądze rosji na zlecenie Putina
...
Następna strona
bEEHWJZP
bEEHWJYW
bEEHWJZW
bEEHWJZX