programy
kategorie

Ćwiczenia na Ukrainie. Separatyści prężą muskuły

Prorosyjscy separatyści przeprowadzili w czwartek, 21 maja, serię ćwiczeń czołgowych oraz artyleryjskich na terenie nieuznawanej Donieckiej Republiki Ludowej. Żołnierze, wyposażeni w czołgi, haubice oraz rosyjskie wyrzutnie rakiet GRAD, ćwiczyli 50 km od Doniecka. Jak twierdzą żołnierze, ich ćwiczenia zostały zintensyfikowane z powodu prowokacji wojsk Ukrainy.

556 reakcji
154
257
145
Podziel się
Komentarze (145)
22-05-2020
antyklerykal
"Zbrodnia w Odessie "............Zbrodnia w Odessie - masowe morderstwo i spalenie żywcem mieszkańców ukraińskiej Odessy zaplanowane przez kijowskie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (145)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(145)
antyklerykal
4 lata temu
"Zbrodnia w Odessie "............Zbrodnia w Odessie - masowe morderstwo i spalenie żywcem mieszkańców ukraińskiej Odessy zaplanowane przez kijowskie nacjonalistyczno-liberalne władze, dokonane przez bojówki ukraińskich nacjonalistów z organizacji "Prawy Sektor" oraz kiboli klubów piłkarskich z Charkowa i Odessy w dniu 2 maja 2014 roku. W wyniku zbrodni zginęło 116 osób, w większości spalonych żywcem w Domu Związków Zawodowych w Odessie. ................więcej /Zbrodnia w Odessie /
Gluś
4 lata temu
są u siebie, mogą prowadzić ćwiczenia jakie chcą. Co banderii i katoWolakom do tego?
Max Golonko
4 lata temu
Polska nie ma żadnego interesu w pomocy dla banderowców ! Czekam na rozpad tego sztucznego tworu zwanym Ukraina.
32latek
4 lata temu
nie jest mi żal potomków banderowców, słaba ukraina to dobra dla Polski ukraina.
djma
4 lata temu
nie lubię ukraińców
Najnowsze komentarze (145)
Obywatel
4 lata temu
Dlaczego nikt nie mówi wprost!!! To są regularne Rosyjskie wojska pod niby przykrywką !!! I że niby co że Putin nie wie czyje to wojska i pozwala działać na Ukrainie i tworzyć je w Rosji ...
Roro
4 lata temu
-znaczy usa dostarczyla im nowej broni ?
stoim za Donb...
4 lata temu
Na tzw ukrainie był zamach stanu zorganizowany i sfinansowany przez zachód i jego przydupasów. Wolny świat czy prawdziwi zwolennicy demokracji powinien trzymać kciuki za obrońców Donbasu, którzy powiedzieli banderowcom "stop". Jedynie czego trzeba żałować to tego , że Rosja nie zrobiła tam porządku, niestety zaniechanie tego spowodowało, że po miastach "Bohaterach" Związku Radzieckiego, jak np. Odessie szwędają się natowscy żołdacy i neofaszyści , co jest napluciem w twarz narodom byłego Związku Radzieckiego .
Wania
4 lata temu
Rosja lubi tylko te kraje gdzie jest Dyktatura i tyle.Sowieci tacy są a szkoda że nie mogą wybrać Szefa całego kraju.
gosc
4 lata temu
Co to za armia co z buntownikami nie może dać sobie rady. To chyba zdemoralizowana i skorumpowana armia.Masę broni dostali od zachodu , byli szkoleni przez specjalistów wojskowych z zachodnich krajów i nic to nie dało. Widać potrafią tylko z cywilami walczyć.
CZ74
4 lata temu
NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK UKRAINA
naga prawda
4 lata temu
Walczą o wolny demokratyczny donbas.A my jako Unia i USA powinni spalić się ze wstydu popierając faszyzm na Ukrainie.Zamiast natychmist zakończyć mordowanie ludzi na donbasie powinniśmy zmusić rząd i Prezydenta zrobienie porządek .Ale tu chodzi by dokopać i mordować ruskich.
karol
4 lata temu
Dlaczego piszecie ciągle,separatyści rosyjscy.To są separatyści ukraińscy.Oni się odseparowali od Ukrainy. Dlaczego nie myślano o całej Ukrainie,podczas majdanu.Dlaczego nie żądano referendum.Odnośnie przynależności do UE. Majdan,to na pewno nie ukraińska inicjatywa.Chociaż dali się wciągnąć i ponoszą największe koszty.Których końca nie widać.
Zagłoba
4 lata temu
Dlaczego z siebie robicie głupa=jacy tam seperatyści to zwykła Ruska armia z domieszka seperatystów oraz jak widac z Ruskim uzbrojeniem i wyposażeniem =Co nie widzi tego świat że Putinek nie moze zyc bez wojenki podbojów i rabunku innych=On sie juz nie zmieni to i tak ze na za dużo mu nie pozwala sie bobyscie widzieli co by sie tutaj działo?? Nikogo na swiecie to nie obchodzi dopóki maja dobrze i nie maja ich u swych granic??
pytam
4 lata temu
Skąd tu tyle banderowskich trolli ?
wpieriod
4 lata temu
Javeliny już się oblizują.
Prawdziwy Pol...
4 lata temu
Ruskie nie toleruja innej polityki i rozmow niz silowe poprzez zastraszanie, mordowanie oszukiwanie i okradanie. Ruskie do tego dzialaja bardzo brutalnie bez finezji bez empatii. Nie maja wyczucia ani taktu w tym co robia. Nie dbaja o jakosc, styl i poczucie smaku tylko o ilosc zagrabionego mienia. Przyklady mozemy zaobserwowac w stylu rosyjskich miast, budownictwie, ubiorach i zachowaniu urzednikow w tym Rosyjskiej milicji etc. Polacy w liczbie 38 mln potrafili w porownaniu do 140 mln Rosjan przeciwstawic sie ich totalitarnemu rezimowi. To o czyms swiadczy. Ruskie maja we krwi uleglosc i poddatnosc na manipulacje.
widz
4 lata temu
Przecież to rosyjska broń i rosyjscy żołnierze, jacy "separatyści" ????
Bandyci
4 lata temu
Wojsko federacji rosyjskiej to nie powstańcy. To bandyci napadający na obce narody, Bandyci mordujący i grabiący Ukrainę za pieniądze rosji na zlecenie Putina
...
Następna strona