programy
kategorie

Czy Niemcy są gotowe na zimową falę koronawirusa?

Niespotykane kolejki przed gabinetami. Nadchodzi zima, a wraz z nią więcej przypadków COVID-19. Jak przygotowane są Niemcy na kolejną falę epidemii? Niemiecka minister edukacji i badań naukowych Anja Karliczek podkreśliła w czwartek na konferencji prasowej w Berlinie, że badania nad opracowaniem szczepionki na COVID-19 "prowadzone są w zawrotnym tempie". Jej zdaniem szczepienia na masową skalę będą jednak możliwe dopiero w połowie 2021 roku. Materiał Deutsche Welle. Chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj na stronę Deutsche Welle.

781 reakcji
192
395
194
Podziel się
Komentarze (194)
09-10-2020
AnikaZajmijcie się lepiej polska służbą zdrowia, która od dawna jest niewydolna. Od początku pandemii służba zdrowia W Niemczech działa normalnie, korzystam sama
zobacz więcej komentarzy (194)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(194)
Anika
4 lata temu
Zajmijcie się lepiej polska służbą zdrowia, która od dawna jest niewydolna. Od początku pandemii służba zdrowia W Niemczech działa normalnie, korzystam sama
Buba
4 lata temu
Z Niemiec. Wczoraj zrobiłam termin u domowego. Mam tylko temperature. Dzisiaj od razu już po teście. Bez problemu. Współczuję wszystkim bliskim w Polsce.
Gfj
4 lata temu
Na pewno bardziej gotowe niż my. Martwmy się sobą, oni sobie poradzą.
odek
4 lata temu
Koronawirus atakuje w Niemczech po 23.00-ku chwale upadającej gastronomii i innych usług.Korporacje natomiast,kwitną
PrzemasoVirus
4 lata temu
NIE MÓWMY ŻE ŹLI ANTYCOVIDOWCY NEGUJĄ WIRUSA !!!! BO TAK NIE JEST !!!!! NIKT NIE MÓWI, ŻE CORONOWIRUSA NIE MA !!!!! MY TYLKO ZWRACAMY UWAGĘ ŻE PORÓWNUJĄC COVIDA DO INNYCH CHORÓB - ŚRODKI PRZECIE NIEMU SĄ NIEWSPÓŁMIERNIE DUŻE I OSTRE !!!! I POWODUJĄ SAME Z SIEBIE NIEWYDOLNOŚĆ SŁUŻBY ZDROWIA JAK I CAŁEJ GOSPODARKI !!! Ciekawe jest to że coraz więcej lekarzy zaczyna się budzić i mówić głośno że trzeba zmienić podejście do tej pandemii...... tylko te wiadomości ciężko spotkać w "wiadomościach" lub "faktach"
Najnowsze komentarze (194)
Janek
4 lata temu
Na pewno poproszą Polskę o pomoc
relokować
4 lata temu
Niemcy są gotowe NA WSZYSTKO - ZAWSZE!
Franekki
4 lata temu
W niemczech żyje 80 milionów i nie słyszałem o emigracji a u nas Socjal może za sto lat
rewe
4 lata temu
Lepiej zajmijcie się służbą zdrowia w Kaczystanie... Niemcy sobie poradzą bez Waszego bajdurzenia...
Realista
4 lata temu
Wstyd, w Polsce się nauczyli zawodów medycznych, wyjechali do niemiec i sprechają tam po niemiecku z nową niemiecką tożsamością. W niemczech nie ma lekarzy tam urodzonych. Tam służbę zdrowia obsadzili polscy specjaliści i przed kamerami udają rodowitych niemców
KtosikKtoś
4 lata temu
Nie wiem gdzie to ale ja dzownie do mojego lekarz - umawiam termin i nie ma problemu! Artykuł z serii sianie paniki?
wowello
4 lata temu
No prosze a Polacy juz taka szczepioneke maja -ale chyba dla psow....
&^%
4 lata temu
w niemczech maja dobrych lekarzy potomkow dr mengele
kika
4 lata temu
Korzystajcie dalej i nie zawracajcie .... pozdrawiam
qaweqwe
4 lata temu
maseczka N95 :) blokuje pył wdychany ale na wydechu zawór się otwiera i wszystko leci na zagrożonych seniorów :) jakie to logiczne, przecież maseczki podobno mają chronić innych a nie noszących..
OP1
4 lata temu
W Niemczech służba zdrowia działa normalnie u nas tylko dziwne rzeczy, teleporady przecież to porażka. Chcę dostać się do okulisty nie ma szans i NASI lekarze, nauczyciele domagają się PRAW, PODWYŻEK jakim kurka prawem. Każdy jest na to narażony ekspedientki, przechodzień, współpracownik w pracy, a ONI NIE, nie będziemy leczyć, bo PO co!!!!!!!Sama władza daje na to przyzwolenie. Przecież taki lekarz powinien być dyscyplinarnie zdjęty z palestry "lekarzy", z całkowitym zakazem wykonywania zawodu!!!!!!Nie porównujcie Niemiec do POlski, ten kto tam nie przebywa to nie wiem jak jest. Wyrwane z kontekstu......słowa...., które o niczym nie świadczą. Od stycznia byłem przyjęty u lekarza 3 razy bez żadnego problemu i nie trzeba się umawiać telefonicznie. U nas tymczasem, aby otrzymać teleporadę i ją dostałem musi Pan zmienić zawód???
A=B
4 lata temu
MYŚLAŁEM ŻE NIEMCY SĄ MĄDRZEJSI A TO TYLKO FIKCJA .
dziadekzpragi
4 lata temu
Czy Oni nie słyszeli o TELEPORADACH ! TELEPORADY lekiem na całe zło !
dziadekzpragi
4 lata temu
Czy Oni nie słyszeli o TELEPORADACH ! TELEPORADY lekiem na całe zło !
...
Następna strona