bFOpRfvo
bFOpRfvs
bFOpRfvw
programy
kategorie
bFOpRfvp

Dwugłowy wąż zjada dwie myszy jednocześnie. Szokujące nagranie z USA

Hodowca i pasjonat gadów Brian Barczyk, opublikował na portalu społecznościowym szokujące wideo, które szybko stało się hitem. Na nagraniu zobaczyć można kalifornijskiego węża królewskiego o dwóch głowach... który zjada dwie myszy w tym samym czasie. Wąż należy do bogatej kolekcji gadów Barczyka i jest jednym z bardziej interesujących okazów. W wywiadzie dla portalu IFL Science hodowca został zapytany o to, czy wąż przez to, że posiada dwie głowy, ma również dwa przewody pokarmowe i czy myszy spotkają się we wnętrzu węża, czy też nie. "Ben i Jerry mają wspólny żołądek, a ich tchawice są przymocowane około cala w dół od ich głów" – odpowiedział Barczyk. Zatem obydwie myszy zostaną skonsumowane w tym samym czasie, ale wąż może nabawić się niestrawności, ponieważ jedna z nich będzie musiała poczekać ''w kolejce''. Dwugłowe węże to rzadki widok. Taka mutacja dotyka 1 na 10 000 osobników. Większość dwugłowych węży umiera po kilku miesiącach, lecz jeśli przetrwają...

rozwiń
30-07-2021
7 reakcji
2
4
1
Podziel się
Komentarze (1)
01-08-2021
ram-żeszEEEeeee a ja widziałem w sieci wideo, na którym jedna baba z jedną głowa obrabiała cztery czarne kutangi ;-) to dopiero jest sensacja!
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bFOpRfvB
KOMENTARZE
(1)
ram-żesz
11 miesięcy temu
EEEeeee a ja widziałem w sieci wideo, na którym jedna baba z jedną głowa obrabiała cztery czarne kutangi ;-) to dopiero jest sensacja!
Najnowsze komentarze (1)
ram-żesz
11 miesięcy temu
EEEeeee a ja widziałem w sieci wideo, na którym jedna baba z jedną głowa obrabiała cztery czarne kutangi ;-) to dopiero jest sensacja!
bFOpRfwn
bFOpRfvu
bFOpRfwu
bFOpRfwv