bDnBhazo
bDnBhazs
bDnBhazw
programy
kategorie
bDnBhazp

Ekshumacja beatyfikowanego lekarza. Watykan uznał, że doszło do cudu

Kościół w Wenezueli świętuje beatyfikację kolejnego rodaka. Watykan uznał, że doszło do cudu i cudownego uzdrowienia postrzelonej dziewczynki. Teraz zespół ekspertów dokonał ekshumacji ciała Jose Gregorio Hernandeza, który zyskał przydomek "lekarza ubogich". Leczył on bowiem za darmo chorych, podczas pandemii grypy hiszpańskiej, która wybuchła sto lat temu. Kardynał Baltazar Porras wezwał z tej okazji wszystkich Wenezuelczyków do pojednania, solidarności i braterstwa.

537 reakcji
174
229
134
Podziel się
Komentarze (134)
27-10-2020
aaai po co zakłócają jego wieczny spoczynek,mam nadzieję,że nie na relikwie
zobacz więcej komentarzy (134)

Programy Wirtualnej Polski

bDnBhazB
KOMENTARZE
(134)
aaa
miesiąc temu
i po co zakłócają jego wieczny spoczynek,mam nadzieję,że nie na relikwie
AQQ
miesiąc temu
i otworzyli trumnę aby Watykan mógł handlować jego szczątkami ?
wieja
miesiąc temu
Teraz potną go na kawałki i roześlą jako relikwie. Barbarzyńska religia i barbarzyńskie zwyczaje. Czczenie złotego cielca trwa nadal. Nikt już nie zliczy ilu bożków, świętych i błogosławionych kościół dla kasy ustanowił.
bDnBhazT
Anka
miesiąc temu
Jak się od dzieciństwa infekuje ludzki umysł to jest wstanie uwierzyć w każdą brednię. Niewielu udaje się uruchomić myślenie i wyzwolić z tej paranoi.
szk
miesiąc temu
Pocwiartuja to co zostalo po nieboszczyku, na tysiace relikwii, i beda nimi handlowac niczym nasza wdowa kapciowy. Ale ten czyn ma glebsz podloze. Ma na celu podburzenie Wenezuelczykow przeciwko rzadom Maduro. Hipokryci, wzywaja do pojednania, a czynia wszystko aby wszystkich i wszystko sobie podporzadkowac, a tych co nie chca dyskryminowac. Jak w Polsce...Usta pelne frazesow, a czyny niegodne.
Najnowsze komentarze (134)
xxaazzs
4 tyg. temu
produkcja tzw śniętych to podtrzymywanie wiary w mitologię starożydowską
To jest
4 tyg. temu
bezczeszczenie zwłok! Nie można go było beatyfikować bez ekshumacji?
Oburzony
4 tyg. temu
I KK śmie mówić o innych "cywilizacja śmierci"? A sam handluje szczątkami swoich funkcjonariuszy!!! Jasno to powiedziano w materiale - wyciągnęli go aby pobrać relikwie i rozesłać do diecezji i Watykanu. Handlarze śmierci!
Zero szacunku
4 tyg. temu
Do cudu doszło by, gdyby się okazało że go tam nie ma, a tak to wygrzebali ciało które potną na relikwie.
dalej swoje
miesiąc temu
Oni nadal wierzą w cuda!??? Jakoś z wirusem sobie poradzić nie mogą, choć z taką butą zapewniali. Nic do nich nie dociera.
Q4TJ
miesiąc temu
Cud? MYSLAŁEM , ŻE WSTAŁ I POSZEDŁ POGRAĆ W GOLFA
bogdan1
miesiąc temu
Największym cudem Watykanu,będzie przetrwanie 20-stu lat.Ta przegniła do szpiku kości instytucja powinna zniknąć z naszej historii wraz z Rewolucją Francuską albo Październikową ale niestety jakimś cudem przetrwała i w takie cuda wierzę
Jolasia
miesiąc temu
widocznie uznali że to jest ich im sie nalezy skały góry woda złota góry złota wszystko boże sw namaszczone.
bDnBhazL
aaa
miesiąc temu
Stale grzebią w trumnach albo w gaciach, to ich podstawowe zainteresowania! Potrzebują cudów, ale zapomnieli, że coraz mniej ludzi daje się na to nabierać!
ziuta
miesiąc temu
W Polsce już są w pogotowiu profesorowie grzebiący nogami żeby potwierdzić cuda mają doświadczenia sokólskie tylko uczelnie ich zatrudniające wstydzą się za takich naukowców .
lolek
miesiąc temu
jak uzdrowiony, to przez boga, a jak zemrze, to przez lekarza. oto logika niezrównana.
babcia
miesiąc temu
Cud to jest sie w Polsce utrzymac z emerytury!
God
miesiąc temu
księga genesis jest fałszywa a Watykan jest III zakamuflowaną synagogą diabła. Watykan jest nielegalny i nie ma umocowaniu u Boga !
ochrzczony
miesiąc temu
Tyle tych cudów w KK. Czekam, że nagle za wstawiennictwem legionów świętych ustanie pandemia wirusa. Na razie tylko cudy w które mamy wierzyć z ogłoszenia kleru.
...
Następna strona
bDnBhaAn
bDnBhazu
bDnBhaAu
bDnBhaAv