programy
kategorie

Fałszywe szczepienie na COVID-19 za łapówkę. Zatrzymanie pielęgniarza we Włoszech

We włoskim mieście Ancona aresztowano pielęgniarza, który udawał, że wstrzykuje szczepionkę COVID-19 w zamian za łapówkę. Mężczyzna został nagrany z ukrytej kamery, gdy wyrzuca szczepionkę do pojemnika na zużyte igły, a pacjenci po wszystkim wręczają mu pieniądze. Śledczy prowadzą już przeciwko niemu dochodzenie w sprawie korupcji, fałszowania certyfikatów szczepienia i marnotrawienia dóbr publicznych. Do aresztu trafiły także cztery inne osoby, które pomagały pielęgniarzowi w procederze. Grupa zdążyła przyjąć na fałszywe szczepienie pięćdziesiąt osób. Każda z nich musiała zapłacić za sfałszowany certyfikat szczepienia kilkaset euro. Grupa zarobiła w ten sposób ok. 18 tysięcy euro. Pacjenci, którzy skorzystali z oferty zatrzymanych, również zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Certyfikat szczepienia upoważnia we Włoszech do korzystania m.in. ze środków publicznego transportu, kawiarni, siłowni, czy kin.

247 reakcji
87
69
91
Podziel się
Komentarze (91)
11-01-2022
asadziadek mowi ze jak za niemca trzeba sobie radzic zeby przezyc,wtedy falszowali kenkarty a teraz covidkarty,roznica niewielka a kazdy chcial i teraz chce przezyc
zobacz więcej komentarzy (91)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(91)
asa
2 lata temu
dziadek mowi ze jak za niemca trzeba sobie radzic zeby przezyc,wtedy falszowali kenkarty a teraz covidkarty,roznica niewielka a kazdy chcial i teraz chce przezyc
ustawka
2 lata temu
ustawka przez zakrzepionych, bo muszą jakos wyjaśnić ludziom czemu zaszczepieni juz po raz drugi chorują na covid.... powiedzą że te setki tysiecy zakazonych to zapewne lewe papiery :) a niezaszczepieni ani nie mają kataru, ani covida, ani #nagle.
Doktorek
2 lata temu
Dzień wczorajszy, Łódź. W szpitalach 670 osób z cov idem z czego 12 osób nie zaszczepionych.
Cywi
2 lata temu
Brawo. Mądry pielęgniarz. Nie wstrzykuje ludziom trucizny
Lekarz
2 lata temu
Nawet my lekarze nie wszyscy się tym preparatem szczepimy. Nie wszyscy zaufali politykom. Efekty będzie widać w ciągu 2 lat, oby się nie potwierdziły teorie spiskowe o roku 2024 i efektach szczepionek o których mówił gates od 10 lat.
Najnowsze komentarze (91)
Miecznik
2 lata temu
Nawet dziki drapieżnik ma więcej empatii i współczucia od oprawców ,którzy wysyłali dzieci z matkami do lasu na bagnach by zamarzły i głodowały!
nik
2 lata temu
Panstewko na obrzezach europy nadente z musla o jego potedze z wladzami analfabetyzmu historycznego,przeklamuje wsio,pomniki,wience,bohaterowie nieprawi,nieistniejacy.ledwie dyszy.Historia zna takie przyklnikady np.bajkowy swiat wyklentych historykow,zlych prawnikow,Legalne dzialanie gangsterow .to droga do niwolnictwa
dad
2 lata temu
Widać jak geentyczny preparat uszkodził myślenie logiczne zaszczepionych i wmógł w nich strach przed covidem i agresje do nieszczepionych. Czyli zmiany genetyczne zaistniały.
Jan
2 lata temu
Jestem po szczepieniu trzema dawkami i czuję się zdecydowanie lepiej niż w okresie przed pojawieniem się Covida. A mam już 65 lat. Więc te swoje pseudoteorie antyszczepionkowe możecie sobie włożyć w tylną część ciała.
szczepta się
2 lata temu
będzie #nagle
Wojtek
2 lata temu
Standardowa procedura zwłaszcza wśród medyków i personelu medycznego. Chcesz? Chcę i cyk. Chcesz? Nie. To cyk do wiadra. Proste i sprawiedliwe, bo każdy ma wybór. Ze szczepieniami na grypę było tak od lat. Jak ktoś chciał to co roku na jesień szedł i się szczepił. A jak ktoś nie chciał, to nie szedł. A grypa i jej pochodne także zabijały. I to dużo więcej niż to c19. Dlaczego tu tylu oburzonych??? Jedni ukłuli się z własnego przekonania i wiary w to słyszą i widzą. Ale wystarczy się rozejrzeć, spotkać z różnymi znajomymi i obcymi ludźmi, i wychodzi, że robią to bo się boją wykluczenia, utraty pracy, braku awansu lub wykluczenia ze studiów. Nieukłuci mieli mieć wręcz zakaz wychodzenia z domu po bułki, ale czas mija, mija i nic się nie dzieje. I właśnie w tej drugiej grupie ukłutych następuje frustracja, że oni już trzeci raz muszą iść, a ten z boku nieukłuty dalej po te bułki może wyjść, usiąść w restauracji, jechać na wakacje, wrócić z nich i stanąć jedynie do patyka wtykanego do nosa na równi z tym co już tą trzecią dawkę przyjął. A szykują mu kolejne. I właśnie Ci - najbardziej toczą pianę z ust, żądają wszystkiego najgorszego tym nieukłutym. Czas pokaże kto miał rację, a kto nie. Tym czasem śmierć, w przeciwieństwie do niektórych chorób, nie patrzy czy kłuty czy nie. Ścina równo i w takiej samej ilości jak zawsze. A nawet więcej, bo wszyscy się zajęli leczeniem tylko jedynej słusznej choroby, a wszystkie inne odunęli na bok. I tam ma śmierć największe żniwo.
statystyk
2 lata temu
Jak dostaniesz strzała i umrzesz w ciągu 14 dni to umierasz jako nie szczepiony.
po co to ?
2 lata temu
sami wirusolodzy twierdzą, że odporność po 2 dawce po 5 m-cach wynosi 5-10 %. No i oczywiście zalecają kolejne dawki. Najlepiej co tydzień.
logiczni są
2 lata temu
ludzie wolą zapłacić niż brać w żyłę jakiś syfilis.
B.B
2 lata temu
Zobaczcie co się dzieje w Bułgarii!!!! Ludzie przeciwni segregacji ruszyli na parlament!!!!!!!
icodalej
2 lata temu
Prawdziwy bohater , ratuje ludzi. mam nadzieje że u nas też tacy są.
cert
2 lata temu
ratuje ludzi w ten sposób!!!!!!!!! bohater!!!!!!!!!!
wewe
2 lata temu
To właśnie są te przypadki "śmierci z powodu COVID mimo zaszczepienia".
szczepta się ...
2 lata temu
Łódź. W szpitalach 670 osób z cov idem z czego 12 osób nie zaszczepionych.
...
Następna strona