programy
kategorie

Imigranci na granicy. Kolejne wideo opublikowane przez Straż Graniczną

W czwartek (14 października) na swoim koncie na Twitterze Straż Graniczna zamieściła nagranie z Kuźnicy pokazujące grupę cudzoziemców. Na filmie widać ludzi znajdujących się za drutem kolczastym oraz słychać komunikaty z informacjami dla imigrantów dotyczące skutków nielegalnego przekraczania granicy. "Prawdopodobnie służby białoruskie organizują kolejne siłowe przekroczenie granicy" – podsumowuje SG na Twitterze. Komunikaty puszczane są całą dobę w czterech językach. W przekazie słyszymy m.in. ostrzeżenie, że osobom, które wkroczą na terytorium Polski, grozi deportacja i więzienie. To kolejny materiał, jaki w mediach społecznościowych publikuje Straż Graniczna. We wtorek (12 października) władze udostępniły film, na którym widać, jak grupa migrantów stoi przy drucie na granicy, a w rękach trzymają transparenty m.in. z hasłem: "Nie pozwólcie nam umrzeć". Reakcją polskich służb są tłumaczenia, gdzie mają się kierować, by legalnie wydostać się z Białorusi. Według...

rozwiń
634 reakcje
222
79
333
Podziel się
Komentarze (333)
15-10-2021
Loki
Ci ludzie nigdy nie będą pracować. Liczą na socjał z naszych podatków. Mamy dość utrzymywania swoich nierobów, a co dopiero ich. Absolutnie nie wpuszczać ich do Polski....Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (333)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(333)
Loki
3 lata temu
Ci ludzie nigdy nie będą pracować. Liczą na socjał z naszych podatków. Mamy dość utrzymywania swoich nierobów, a co dopiero ich. Absolutnie nie wpuszczać ich do Polski. Od razu deportować.
Wszystko w te...
3 lata temu
My Polacy już raz pomogliśmy w czasie okupacji niemieckiej, to dzisiaj o kamienice się upominają.
apage turbana...
3 lata temu
Naprzód SG ! Dziękujemy Wam !
Witek
3 lata temu
Czy ktoś tu kuma że problemem nie są tu uchodźy a to że to wojna hybrydowa z Białorusią
oburzony
3 lata temu
to informacja dla cepów opozycyjnych i ich klakierów, czym się konczy litość i wpuszczenie garstki imigrantów, horda imigrentów czeka na informacje ze mozna przekriczyc granice z polską, a potem usłuzni zdrajcy przewiozą ich dalej
Najnowsze komentarze (333)
Opak
3 lata temu
Trzeba pomóc niewinnym dzieciom.! One nie mogą umierać na granicy.!!!!!.One nie znają języka ,nie mają pieniędzy .Są wystraszone i głodne. ! Mają brudne ubrania ,nie mają sztotecdrk do zębów i środków Czystosci.Trsba je zabrać do porządnego domu dziecka i im koniecznie pomoc. One mogą nie przeżyć powrotu do swojego kraju ..To jest konieczne ....!...Dla dobra nas i naszego wizerunku na świecie .Nie możemy powielać złych nawyków historycxnych i brać faszystowskie metody.one muszą trafić do porządnego domu dziecka ....W Polsce ....! I Zostać w Polsce ....To konieczne .One są głodne ...i biedne.Nie mają pieniędzy i nie znają języka...Musimy im pomóc bo one zginą tam ...Dzieci do porządnego domu dziecka . I lekarza To nie czasy faszyzmu że ludzi się trzyma na placu w deszczu jak w Sobiborze .Działania natychmiastowe muszą być..Szokujący film.
Opak
3 lata temu
Dzieciom trzeba pomóc .Ona niewinna są .To ich rodzice je zebrały .Nie znają języka są głodne i przestraszone . Trzeba pomóc dzieciom ...!!! Dzieci nie mogą umierać na granicy .One nie znają języka ,nie mają pieniądzu i ubrań.trzeba pomóc dzieciom.
vvv
3 lata temu
Angela Merkel do więzienia.
Adam
3 lata temu
Na jednym filmiku krążącym w sieci nagranym o dziwo przez samych uchodźców widać ewidentnie, że próbują oni agresywnie korzystając przy tym z haków, stalowych rurek i długich gałęzi zniszczyć siłą ogrodzenie z zasieków i wedrzeć się na terytorium RP. Wizerunek uchodźców biednych i potrzebujących ludzi jaki próbuje przedstawiać nam opozycja jest zakłamany. W dużej mierze są to ludzie agresywni i w większości mężczyźni co ciekawe. Przykrym jest to, że opozycja wykorzystuje uchodźców do swoich gier politycznych aby tylko zwiększyć poparcie polityczne.
Lares
3 lata temu
Boję się, czy w tym roku mogę zawiesić światła na choince w ogrodzie - bo jak napuszczą tych Afganów, to nie wiadomo, czy mnie Timermans razem z Frankiem Pędziwiatrem i jakimś talibem nie zlicznują za obrazę uczuć religijnych.
Zagłoba
3 lata temu
Wielkie brawa dla wojska że nas chronia pr\zed bandytami=tylko inni im podobni foldzdojcze w kraju maja inne zdanie aby tylko Polske pogrążyc i Polaków narazić na ryzyko muzułmańskie i śmierć łącznie z czarna sektą=Łukaszenka ich zwozi i bierze za to ciezka kasę niech ich zywi i przetrzymuje a nie zmusza do przechodzenia do polski mimo że ich tu nikt nie zapraszał?
Robin
3 lata temu
To żołnierze Mahometa- idą zdobywać nowe tereny i "nawracać" Niewiernych. Nasi lekarze Polaków leczą tylko za ciężką kasę, a żołnierzy Mahometa chcą za darmo naszymi lekami i aparaturą. Nie wiedzą co stało się w Afganistanie, Afryce, Syrii itd. Terror, śmierć, gwałty i handel ludźmi.
aaa
3 lata temu
Niemcy niech się wypowiedzą czy ich chcą czy nie. Bo skoro wiedzą ,że tam dostaną azyl, tam już są ich znajomi czy rodzina, to tego na granicy białoruskiej się nie zatrzyma . Może być tyko gorzej bo już ukraińska granica jest forsowana. A kilometrów granicy do pilnowania jest sporo. Ludzie w naszym rządzie są bez wyobraźni , nie pomyśleli o tym wczesniej.
DDD
3 lata temu
Pytam, w jakim celu polscy żołnierze noszą broń? Jako ozdoba? Proszę nie usuwać mojego komentarza.
annek
3 lata temu
Naszych wartości chrześcijańskich nie pokonają. Nawet hybrydowo. Dzięki naszej straży granicznej. Ona je szanuje i stoi tam na ich straży.
pol
3 lata temu
Absolutnie nie puszczać . To nieroby .Którym nie chce się pracować. Maja kraje arabskie niech tam się udadzą. Kuwejt, Arabia saudyjska
jack
3 lata temu
jesli drzwi sa otwarte to dlaczego probuja wchodzic oknem .odstrzelic z gumiaka i odstawic do punktu wyjscia
Okrakiem
3 lata temu
Kilka wieków temu, przyjęliśmy uchodźców prześladowanych w Europie Zachodniej. Większość z nich nie miała chęci się asymilować, wręcz przeciwnie, starali się jak najbardziej podkreślać swoją odmienność. Wystarczyły niecałe dwa stulecia, by w Rzeczpospolitej stali się faktycznie odrębnym stanem posiadającym własne władze, jurysdykcję i szkolnictwo. Po kolejnych dwóch stuleciach ich potomkowie zaczęli uważać, że są u siebie, a narodom, które wypędziły ich przodków, należna jest wdzięczność i współpraca, bo na wypędzeniu wiele skorzystali. Po kolejnych niecałych dwóch stuleciach żądali o ile nie niepodległego państwa, to całkowitej autonomii w odradzającym się państwie Polskim. Po półwieczu okazało się, że holokaustu nie dokonali Niemcy, tylko potomkowie tych, którzy kilka wieków wstecz przyjęli ich prześladowanych przodków. Dlatego to właśnie oni powinni wypłacić odszkodowania za mienie przejęte przez tak zwanych Nazistów. ... Czy ktoś zwrócił uwagę na to jak wyglądają współcześni uchodźcy przebywający całkowicie legalnie w naszym kraju i wygłaszający łamaną polszczyzną płomienne przemówienia w obronie swoich rodaków koczujących w strefie przygranicznej? Widać, że starają się asymilować, czy wręcz przeciwnie, ich chuściane kobiety, ukrywają każdy kosmyk włosów? Czy wyciągnęliśmy z naszej własnej historii jakieś konstruktywne wnioski ???
Patriota Pols...
3 lata temu
Ci ludzie nam zaszkodzą, to sami faceci, osiłkowie, których praca się nie ima, a krew buzuje. W Polsce średnio już mamy 120 Panów na 100 Pań, po co nam jeszcze dodatkowych kolorowych leniwych Panów? Będzie tragedia, oni nie pracują, tylko liczą na socjal. To przecież patologia, ludzie gdzie wy macie oczy?
...
Następna strona