bEqMcVOY
bEqMcVPc
bEqMcVPg
programy
kategorie
bEqMcVOZ

Izrael się zbroi. Ujawnili nowoczesną i przerażającą broń

Ministerstwo obrony Izraela zaprezentowało nowy rodzaj swojej broni - to precyzyjny laserowy, naprowadzany GPS-em pocisk moździerzowy. Nazwano go "żelaznym żądłem". Moździerz 120 mm został przetestowany w południowej części Izraela i przekazany do służby armii. Gen. bryg. Yaniv Rotem, szef działu badań i rozwoju przy ministerstwie obrony, podkreślił, że prace nad superbronią trwały aż 10 lat. Resort obrony poinformował, że "żelazne żądło" powstało do precyzyjnego rażenia celów wroga, przy jednoczesnym minimalizowaniu szkód np. u osób, które nie biorą udziału w walkach. Izraelskie wojsko opublikowało krótkie nagranie z testu nowej broni.

15-03-2021
63 reakcje
8
28
27
Podziel się
Komentarze (27)
15-03-2021
InstrybutorTo jest pikuś w porównaniu do polsko-ukrainskich niewidzialnych helikopterów, podziemnych lotniskowcach ze stoczni w Radomiu nie mówiąc o różańcach i kropidłach bojowych.
zobacz więcej komentarzy (27)

Programy Wirtualnej Polski

bEqMcVPl
KOMENTARZE
(27)
Instrybutor
5 miesięcy temu
To jest pikuś w porównaniu do polsko-ukrainskich niewidzialnych helikopterów, podziemnych lotniskowcach ze stoczni w Radomiu nie mówiąc o różańcach i kropidłach bojowych.
bum
5 miesięcy temu
WOT Antka nie boi się takich rakiet, oni mają tarczę antyrakietową na Nowogrodzkiej.
Wili
5 miesięcy temu
Ciekawe, jakie koszty, gdzie laser,
bEqMcVPD
Może to sposó...
5 miesięcy temu
PiS dostanie Nobla, za rozbrojenie polskiej armii. Chyba że Rosjanie padną ze śmiechu, jak zobaczą karabinek Grot lub jakiegoś Wotowca.
SGHEhj
5 miesięcy temu
Nie jestem fanem zbrojeń ale Izrael nie jest też naszym wrogiem tylko nieco dalszym sojusznikiem. Więc niech się zbroi na tyle - ile uzna za stosowne.Jezeli żelastwo będzie mniej zagrażać postronnym, tym lepiej.
Najnowsze komentarze (27)
Gutmen
4 miesiące temu
Izrael już nas zaatakował. Zrzucił nam propagandę opcja "C-19" .Covidiańskie kwefy i niebieskie kondomy napalczaste to broń demograficzna, bo wszystkie kobiety wyglądają jak muzułmanki a do tego cuchną spirytusem konpnym zamiast perfumą ,więc tylko najbardziej zdesperowani są gotowi przyamancić w takich warunkach. Ludzie umierają a za parę lat okaże się że od broni demograficznej, proagitki zboczeń , eutanazji, wazektomi, aborcji zginęło więcej ludzi niż od AK-47.
zagadka
5 miesięcy temu
"...to precyzyjny laserowy, naprowadzany GPS-em pocisk moździerzowy." Czy ten kto popełnił ten tekst - na pewno orientuje się - o czym w ogóle pisze?
STOP HEJT! X1...
5 miesięcy temu
"Nowa niebezpieczna broń, wybucha już w wyrzutni xD" tak powinno być. A tak serio to tutaj co dziennie inne panstwo ma nową niebezpieczną, najmocniejszą, naj rozjebli wszą broń na świece. To fejki czy serio świat się zbroi? Logiczne że musi nadejść wojna.
oliwkol
5 miesięcy temu
a polska ma nie widzalne pociski statki podwodne i lotniskowce he buchaa a ale kazdy pisowiec ma biała flage w szafce w domu
Ezechiel
5 miesięcy temu
nie ma wroga,machniesz ręką i wszystko śpi,podchodzisz bliżej a on u Abrahama stoi u drzwi...
Rocco
5 miesięcy temu
My do zabezpieczania tyłów wystawimy biedronia i rabieja. Mają doświadczenie w tej taktyce ciekawe ile wytrzymają :-))
Alf
5 miesięcy temu
Nowa broń do mordowania bezbronnych Palestyńczyków. "Super".
hak246
5 miesięcy temu
czy tak ciżeżko zrobić jedną bombe co zniszczy od razu cały świat .GŁUPOTA ŚCIGAJĄ SIE KTO MA LEPSZĄ BROŃ JE..CIE RAZ I PO WSZYSTKIM
bEqMcVPv
dobre sobie
5 miesięcy temu
tak jak n/p palestyńskie dzieci :)
Smok.
5 miesięcy temu
To zwykły pocisk moździerzowy kierowany na odbitą wiązkę lasera. Informuję, że u nas (tak w Polsce) takie się również aktualnie testuje dla moździerzy RAK - firma MESKO. Poza tym taki rodzaj naprowadzania stosuje się dość powszechnie w różnych armiach w tym polskiej od wielu, wielu lat.
JA.
5 miesięcy temu
Co to jest za super broń na bezbronnych, normalny przeciwnik będzie zakłócał i odpowie kontruderzeniem czym mam się zachwycać i nie ma pocisków bezpiecznych dla osób postronnych ,kazdy wybuch powoduje powstanie odłamków pocisku i materii w którą uderza
juzio
5 miesięcy temu
my mamy maseczki i astre zenka i sie nie boimy tej procy dawidka
Andzia
5 miesięcy temu
...znowu to samo
Zakaz dla imp...
5 miesięcy temu
Ci to powinni mieć zakaz
bEqMcVPX
bEqMcVPe
bEqMcVQe
bEqMcVQf