bGKXMcPU
bGKXMcPY
bGKXMcQc
programy
kategorie
bGKXMcPV

Jedzenie na Pol'and'Rock Festival 2021. Tanio nie jest

Pol'and'Rock Festival to olbrzymie przedsięwzięcie, które wymaga pracy wielu ludzi - organizatorów, artystów, a także sztabu kucharzy. Reporter WP Klaudiusz Michalec udał się do strefy gastronomicznej, by zobaczyć, co serwuje się festiwalowiczom. Przychodzą tam prawdziwe tłumy, kolejki są gigantyczne. Co kupują? Do wyboru mają m.in. ziemniaczki z kefirem, pierogi ruskie z cebulką, placki ziemniaczane, bigos, kotleta schabowego w zestawie, a nawet hiszpańską paellę i frytki belgijskie. Nie da się ukryć, że ceny są dość wysokie. - Jest bardzo dobre jedzenie - mówi jedna z uczestniczek imprezy.

30-07-2021
698 reakcji
136
379
183
Podziel się
bGKXMcPX
Komentarze (183)
30-07-2021
AgaTo jest artykul?
zobacz więcej komentarzy (183)

Programy Wirtualnej Polski

bGKXMcQh
KOMENTARZE
(183)
Aga
rok temu
To jest artykul?
ten
rok temu
No to po ile te ziemniaczki z kefirem?
cca
rok temu
Tano to juz bylo. Teraz drożyzna goni drożyzne. Trzeba zalatac wszystkie te ++++++. A czym> Drozyzna i nowymi podatkami
bGKXMcQz
pacpac
rok temu
Mam nadzieję, że przed imprezą były robione testy każdemu w kierunku różnych chorób np wirusa opryszczki, HPV czy wenerycznych. Jak to dobrze, że wszystko ładnie, sterylnie, odpowiedzialnie.
Komercyjny Ju...
rok temu
Cola, redbull , redbull , cola - napędzają rokendrolla ...
Najnowsze komentarze (183)
Suweren
rok temu
Bo nam rząd zafundował program drożyzna + Od taka ta nasza dojna zmiana. Kasa dla rydza i na propagande TVP trzeba wyłudzić od obywateli.
Ciekawy
rok temu
Na ten festiwal ludzie byli segregowani. A jeżeli coś się komuś stanie i będzie potrzebować krwi, to krwiodawca musi być zaszczepiony...
babica
rok temu
No popatrz! a gdzie paragony grozy
Noc
rok temu
Dobrze że koronawirus nie ma wstępu na festiwal.
juras
rok temu
Tak bez pokazywania paragonów grozy na potwierdzenie? Bo kasa fiskalna co prawda na filmiku była w kadrze ale cały czas z tym samym paragonem. :)
MMM
rok temu
TAK DROGO A PCHAJĄ SIE PO ŻARCIE NA SIŁĘ. CZYLI KASĘ MAJĄ . JESZCZE STARCZY NA DOPALACZE. CZYLI W POLSCE JEST BARDZO DOBRZE. BO ZA TUSKA ZA 5 ZL NA GODZINĘ PRACY BYLO BY PO ZARCI I PO DOLPALACZACH. NO I ROBOTA DO SMIERCI. TYLKO WPOLSCE MORZNA PRACOWAC JEDEN DZIEŃ W ROKU I MIEC KASY DO OPORU
Piotras
rok temu
Owsiak nie daje za darmo??
proste
rok temu
Jak przychodzi gastrofaza to wszystko smakuje, a że ceny wymyśla rząd to każdemu jełopowi można wmówć.
bGKXMcQr
axas
rok temu
Wymieńcie tego Klaudiusza, bo nie można go słuchać - wyjątkowo żenujący gość.
miska ryżu pi...
rok temu
tow prezes pis obiecał kora i trawa dla polaka nie za darmo
Brzoza
rok temu
Pan reporter jest nieporadny , nie obiektywny .
Tomasz
rok temu
należy pamiętać ludzie że owsiak jako pierwszy w tym kraju zorganizował wielki festiwal segregujący ludzi na tle wirusowym. Ma do tego prawo bo przecież organizator ma prawo ustalać reguły. Istnieją jednak groźniejsze wirusy jak ten najpopularniejszy obecnie - dlaczego owsiak segreguje ludzi akurat w związku z tym jednym wirusem? Ciekaw jestem czy "niezaszczepieni" krwiodawcy też będą dyskryminowani jeśli będą chcieli oddać krew???????????????
Dexter
rok temu
To przez covid. Teraz wszystko aż musi się świecić. Dawniej można było iść do wioski Kriszny i tanio zjeść. Było wiele możliwości. W ogóle to co w tym roku jest trudno nazwać Woodstock/Pol'and Rock. Bardzo okrojona wersja tego co dawniej pod każdym względem.
meloman
rok temu
Czemu na tym festiwalu jest tyle polityki i LGBT? Powinna być tylko muzyka
...
Następna strona
bGKXMcQT
bGKXMcQa
bGKXMcRa
bGKXMcRb