programy
kategorie

Karygodne zachowanie na trasie do Wrocławia. Busy blokowału dwa pasy ruchu

Na polskich drogach pełno jest wariatów, którzy uwielbiają łamać przepisy. Za szybka jazda, nieprzestrzeganie znaków czy arogancja to tylko kilka z przykładów. Jednak to, co użytkownik o pseudonimie Pan Andrzej zobaczył na trasie do Wrocławia, przeszło jego najśmielsze wyobrażenia. Podczas nocnej jazdy napotkał na drodze busy, które zajmowały dwa pasy autostrady A4, jadąc praktycznie łeb w łeb. Nie wiadomo, czy ich kierowcy urządzili sobie wyścig czy potrzebowali wzajemnego towarzystwa na drodze. Faktem jest jednak to, że ich jazda była niezgodna z przepisami, a przy tym stwarzała poważne zagrożenie w ruchu.

725 reakcji
78
524
123
Podziel się
Komentarze (123)
17-07-2020
toyaPewnie to Stefan i Kazik , czasem tak mają , muszą pogadać
zobacz więcej komentarzy (123)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(123)
toya
4 lata temu
Pewnie to Stefan i Kazik , czasem tak mają , muszą pogadać
mstyka
4 lata temu
jesteśmy z PiC-u i co nam zrobicie?
On
4 lata temu
Sprawa prosta bus firmy gtv nr 159 wystarczy podać datę i godz by ustalić kierowcę. Swoją drogą współczuję właścicielowi firmy ze ma takich kierowców
gOŚĆ
4 lata temu
KRÓTKO I NA TEMAT.zNANE SĄ NUMERY REJESTRACYJNE.pOLICJA ODBIERA PRAWA JAZDY I KIERUJE NA EGZAMIN A WCZWŚNIEJ NA PSYCHOTESTY.
Olo
4 lata temu
Nie kupujemy przejazdów w tej firmie od dzisiaj.
Najnowsze komentarze (123)
Robot
3 lata temu
Dlatego nie jechałem i nigdy nie zamierzam z nimi jechać do Holandii ani z Holandii do Polski
ja
4 lata temu
może to były 2 Janusze
Prawostronny ...
4 lata temu
obowiązuje również na autostradzie. Wyprzedzanie powinno być jest manewrem przemyślanym, czyli poprzedzone rozsądną oceną możliwości technicznych kierowanego pojazdu. Nagranie jasno ukazuje, że należy regularnie badać kierowców ciężarówek i busów pod kątem zdrowia psychicznego.....
adam
4 lata temu
To znana Polska firma przewożąca pracowników do Holandii, jechałem kiedyś z nimi. Ludzi traktują jak kartofle ,ostra jazda ostre zakręty szybkie przyspieszenia i ostre hamowanie.
też kierowca
4 lata temu
Jakie karygodne? Ta niby autostrada ma ograniczenia prędkości i widać oba busy jadą z maksymalną.Zatem nagrywający chciał złamać przepisy i przekroczyć max prędkość. Powinien być wdzięczny kierowcom busów, a on w nieuprawniony sposób używał długich świateł oślepiając kierowców poprzedzających pojazdów , co mogło spowwodować wypadek.
frg
4 lata temu
napis na dole ekranu mówi samo za siebie, jak mogli nie dać się wyprzedzić BMW,
mirinda
4 lata temu
GTV Bus. najgorszy znany mi przewoznik. Wcale nie dziwi mnie to nagranie, u nich chamstwo jest na pozadku dziennym. Moze ktos doda filmik o sposobie przewozu ludzi?
kacper
4 lata temu
To busy transportujące pasażerów do Holandii, jadą zawsze ekipą, na kilka busów i dotrzymują sobie wzajemnie towarzystwa w trasie, w tych firmach kierowcami są przeważnie silni mężczyźni w wieku 25-40 lat, kiedy jadą taką paczką w trasę czują się królami szosy. Paradoksalnie działa to na korzyść pasażerów tych busów, bo dzięki takiemu stymulowaniu się ci kierowcy przynajmniej nie zasypiają za kółkiem, a muszą jechać zwykle 15-20 godzin
nbx
4 lata temu
Jeżeli jechali 140, to także nie widzę łamania przepisów.
S.
4 lata temu
I znowu tak jechali, bo kilka dni temu, też pisali, że tak właśnie jechali?
ttttttt
4 lata temu
jechali 140 więc maksymalną dozwoloną prędkością, jak ten gość chciał więc legalnie ich wyprzedzić? to po pierwsze a po drugie trzeba mieć prawko od 2 miesięcy żeby nie domyślić się że jadą na tempomatach za granicę, jeden widocznie ma minimalnie inaczej zestrojony tempomat i leci trochę szybciej to zaczął wyprzedzać, co miał drugiemy w tyłek wjeżdżać cały czas?
Michał
4 lata temu
Przecież widać , że nagranie robione było zrobione w szczycie pandemii, gdzie drogi były PUSTE!
stefan
4 lata temu
a jak tiry blokują ? to co ??
mig
4 lata temu
Jest jakiś przepis który określa w jakim czasie kierowca powinien wyprzedzić inny pojazd? Co powinien zrobić jak wyprzedzany doda gazu i nie pozwoli się wyprzedzić? Potulnie zrezygnować i wlec się zanim bo on oczywiście natychmiast zwolni?
...
Następna strona