bEEIOaHo
bEEIOaHs
bEEIOaHw
programy
kategorie
bEEIOaHp

Kierowca ukarany mandatem. Nagranie podlaskiej grupy Speed

Policyjna grupa Speed zatrzymała w miejscowości Kolnica kierującego oplem Litwina. Mężczyzna wyprzedził trzy samochody nie zważając na przepisu ruchu drogowego. Na nagraniu widać jak 36-latek zaczynał manewr wyprzedzania tuż przed skrzyżowaniem. Kontynuował jazdę nawet na terenie wyłączonym z ruchu i pasie do skrętu w lewo, kończąc na skrzyżowaniu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a Litwin został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych.

497 reakcji
316
105
76
Podziel się
Komentarze (76)
10-07-2020
SasTo samo zrobił kierowca bor w wypadku Broszki i co i G.
zobacz więcej komentarzy (76)

Programy Wirtualnej Polski

bEEIOaHB
KOMENTARZE
(76)
Sas
rok temu
To samo zrobił kierowca bor w wypadku Broszki i co i G.
mand
rok temu
Mam pytanie -czy ma zakaz wjazdu do Polski ?????
nvbxcx
rok temu
nie ma mandatu 1000 zł w taryfikatorze
bEEIOaHT
Rysio
rok temu
tak samo jezdzi Pan Premier Morawiecki. 2 dni temu mało przez jego auto nie zostałem zdmuchnięty z drogi. Panie RT jak zostanie pan Prezydentem to proszę zająć się kierowcami Z BOR-u bo moze być wielkie nieszczęście. Pozdrawiam
franio
rok temu
Za taki numer na Litwie 2000...euro!
Najnowsze komentarze (76)
olo
rok temu
poza obszarem zabudowanym szydło wyprzedzała w mieście jadąc zapewne z prędkością jak ten kierowca.
ps
rok temu
powinno być 10000 pln
co za syfiarz...
rok temu
Mogli jeszcze pokazać to ze 3 razy to byśmy oglądali jeszcze dłużej...
wess
rok temu
to jest powód ze sa niskie kary zabrać samochód jako narzędzie zbrodni i co z tego ze samochód nie jego będzie spłacał stryjkowi latami , a następny nie pożyczy i kółko sie zamyka
gjyd
rok temu
3 razy pod rząd filmik spowolniony przez "redaktora" z wp.pl.......Kiedy Oscar?
aaaa
rok temu
żadnego zagrożenia nie stworzył ! skończcie już z ta milicyjną propagandą ! tfu ! milicjant w nieoznakowanym też pojechał po części jezdni rzekomo "wyłączonej z ruchu" ! a propos - kto wpadł na taki pomysł, żeby połowę jezdni kreskować i to niby ma oznaczać, że przejazd przez to jest "niebezpieczny" ??? w Krakowie coraz więcej jezdni "zakreskowane" - dziwne : kilka lat temu można BYŁO JEŹDZIĆ, BEZPIECZNIE po tej części ulic, a teraz, po "zakreskowaniu" jest to niby niebezpieczne ?! żenada !
Imitator
rok temu
nie BOR tylko SOP (służba obijania pojazdów)
Domino
rok temu
Każdy kto robi takie wykroczenie powinien zapłacić 1000 złotych za każde z wykroczeń. Jechałem w zeszłym tygodniu do Szczecinka i to co robią kierowcy jest porażające. A później płacz i pretensje, że drzewo rosło przy drodze. O głupocie kierującego ani słowa.
bEEIOaHL
wtre
rok temu
troche niski ten mandat powinno byc 5000 zł
Klop
rok temu
1000 euro powinno byc.....
Żaba
rok temu
Widzę, ze grupa SPEED się nudzi. Redaktorze dostał mandat za wyprzedzanie ciężarówki, bo ten dwa wcze sniejsze byłu wyprzedzone na przerywanej. Grupa SPEED na podlasi, to chyba jakiś żart
beka z WP.pl
rok temu
Mandat to powinna dostać osoba która zamieściła ten artykuł, czy wy w tym całym WP.pl umiecie napisać kilka zdań bez błędu? niemal w każdym artykule napisanym przez tych pseudo dziennikarzy są "byki". W ogóle czytacie to co piszecie?
A.
rok temu
zaprawdę, porywające!!
popolupo
rok temu
Tych łabasów , to należy pouczać co tr kilometry. I tak przez miesiąc. Pójdzie fama, że polcajskie nie mają litości, to od razu zgrzecznieją. Wiem, co mówię, bo jeżdziłem po podlasiu jakieś 30000 km rocznie przez kilka lat.
...
Następna strona
bEEIOaIn
bEEIOaHu
bEEIOaIu
bEEIOaIv