bESsFzec
bESsFzeg
bESsFzek
programy
kategorie
bESsFzed

Koci odkrywca. Domowy pupil znalazł niezwykłego węża

Amerykańska rodzina z Florydy zaniemówiła, gdy ich kot Olive przyniósł do domu węża. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wąż miał dwie głowy. Rodzina Olive była zdumiona, malutki wąż sunął po podłodze ich salonu, ruszając obiema głowami niezależnie. Obecnie wąż Dos, bo tak nazwała go rodzina kota odkrywcy, znajduje się pod opieką pracowników Komisji ds. Ochrony Ryb i Przyrody. Przyrodnicy podkreślają, że znaleziony wąż to Coluber dusiciel Priapus. Jest to gatunek pospolicie występujący w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Natomiast obecność jego drugiej głowy to wynik rzadkiej nieprawidłowości, która pojawia się podczas rozwoju embrionalnego, kiedy to bliźniaki jednojajowe nie są w stanie się w pełni rozdzielić.

27-10-2020
72 reakcje
36
19
17
Podziel się
Komentarze (17)
27-10-2020
dziadekNo i - w kontekście ostatniego wyroku TK - można wyobrazić sobie, że każe się kobiecie urodzić dziecko z dwoma głowami. Kumacie?
zobacz więcej komentarzy (17)

Programy Wirtualnej Polski

bESsFzep
KOMENTARZE
(17)
dziadek
rok temu
No i - w kontekście ostatniego wyroku TK - można wyobrazić sobie, że każe się kobiecie urodzić dziecko z dwoma głowami. Kumacie?
???
rok temu
Kaczyński z Terleckim ??
Basia
rok temu
matka natura dostała zakaz usuwania takich osobników?Czyżby picland ii tam już interweniował? Fajne życie ma taki dzieciak, aa rówieśnicy jeszcze fajniejsze! ciągła beka z takiego kolegi. AAle to minie po kilkudziesięciu latach, da się przyzwyczaić do tego
bESsFzeH
Ges
rok temu
Wszystko zgodnie z chińską przepowiednią: Kiedy kociak mały dwugłowy wąż przyniesie, w Polsce rząd upadnie i schroni się w lesie".
midkar
rok temu
Co dwie głowy to nie jedna
Najnowsze komentarze (17)
bronek
10 miesięcy temu
a u nas po szepieniu to ludzie beda z dwoma lbami
Poprawka.
rok temu
To nie wąż z dwiema głowami, lecz dwa osobniki w jednym ciele.
inn
rok temu
Co dwie głowy to nie jedna.
Kala B S K
rok temu
Moja sąsiadka urodziła dawno temu dziecko z dwiema głowami. To był (byli?) chłopiec. Umarł szybko. To nie jest fejk, tak było. To się naprawdę zdarza. Trudno uwierzyć, póki nas samych nie dotknie.
znafca
rok temu
u nas dwoch jednojajowych blizniakow podzielilo Polske polowe
Pinokio
rok temu
Nie ma problemu. PIS obetnię tą głowę nieprawomyślną. Od razy by wiedział którą...
Ges
rok temu
Wszystko zgodnie z chińską przepowiednią: Kiedy kociak mały dwugłowy wąż przyniesie, w Polsce rząd upadnie i schroni się w lesie".
ambiwalencja
rok temu
A zabijanie dziecka z Downem ? Przecież takie dziecko ma prawo funkcjonować w społeczeństwie. A dzieci "gender" - też usunąć ? Nie jest to takie oczywiste jak się Tobie wydaje i wymaga przepracowania konstytucji i negocjacji oraz klarownego sprecyzowania zapisów. Godzisz się wprost na to , aby zabijać nawet zdrowe dziecko , jak ktoś tego tylko zechce , " bo to moja macica " ? Rozumiem , że życie dziecka bardzo chorego w łonie matki, które nie ma szans na urodzenie się i przeżycie , ze względu na wielostronność deformacji , może zależeć od decyzji rodziców. Nie jest to jednak takie proste jak wszyscy upraszczają. Nie takimi metodami i nie z takim poziomem słownictwa i zachowań.
bESsFzez
ntt
rok temu
Do hydrauliki idealny jako rozgałęźnik.
marek zol
rok temu
co dwie głowy to nie jedna powiedział trójgłowy smok po stracie jednej z nich. jestem oczywiście z Kobietami polskimi, im się należy szacunek a to co zrobił rząd i trybunał jest tego zaprzeczeniem. szkoda tylko iż nie da się dziś jak w latach 90tych opracowań rozwiązań pośrednich i koncyliacyjnych
???
rok temu
Kaczyński z Terleckim ??
midkar
rok temu
Co dwie głowy to nie jedna
wisus54
rok temu
I pewnie niedługo będzie prawo że siłami natury !!!
wawa
rok temu
to taki bliźniak. prezes też miał brata....
bESsFzfb
bESsFzei
bESsFzfi
bESsFzfj