bETEeMNw
bETEeMNA
bETEeMNE
programy
kategorie
bETEeMNx

Kociak w tarapatach. Na pomoc ruszyła mama

Bycie rodzicem to trudna sztuka, zwłaszcza kiedy masz pod sobą gromadkę ciekawskich maluchów. Jednak, gdy dziecko potrzebuje pomocy, przybywasz mu na ratunek. Tak też było w przypadku tej kociej mamy, która musiała "ocalić" jedno ze swoich kociątek od zamoczenia futerka w wannie. Zobacz nagranie właściciela zwierząt, które od razu stało się hitem w sieci.

20-04-2021
1211 reakcji
843
274
94
Podziel się
Komentarze (94)
29-05-2020
KLA dlaczego ten człowiek złapał małego kotka za łapę ? Mógł uszkodzić !
zobacz więcej komentarzy (94)

Programy Wirtualnej Polski

bETEeMNJ
KOMENTARZE
(94)
KL
2 lata temu
A dlaczego ten człowiek złapał małego kotka za łapę ? Mógł uszkodzić !
Pellt
2 lata temu
Zamiast nie wpuszczać koty do łazienki to sam prowokuje niebezpieczeństwa.
Ina123
rok temu
właściciel ma coś z głową. Patrzył i nie pomógł. Jeszcze łapie kotka za łapkę. Beznadzieja. Nie powinien mieć zwierząt. Stres, nerwy dla matki i dla małego.
bETEeMOb
vc
rok temu
powinno sie gumiaka podać do sądu. chyba sam tego kotka tam wsadził, żeby błysnąć w necie. Normalna osoba by go zdjeła a nie filmowała.
kociarz
2 lata temu
wspaniałości!!!!!
Najnowsze komentarze (94)
oko
7 miesięcy temu
Dzięki tym wspaniałym reklamom po prostu zamykam stronę, baj baj
nbmu
8 miesięcy temu
Inscenizowany filmik dla lajków...I w dodatku nie pokazujący nic nadzwyczajnego....Każdy kto miał kotkę z małymi podobne sytuacje obserwował nie raz....
Romek
8 miesięcy temu
Małe koty nie mają jeszcze dobrze wykształconych stawów, za to nieodpowiedzialne chwycenie malucha właściciel ręki powinien dostać niezłe baty. Matka kota mądrzejsza od wytatuowanego faceta. Zastanów się człowieku jak traktujesz koty z twojej hodowli, bo oczywiście po twoim zachowaniu widać, że to hodowla.
DZIENNIKAsz
8 miesięcy temu
DNO!! Ten filmik ma już ponad rok... ;/
Sim
8 miesięcy temu
Normalnie HIT!!!
P. S.
8 miesięcy temu
Już za ciężki, powinien zawołać tatę
arnoldo
8 miesięcy temu
Ludzie to jednak tępe są ... Rasa tych kotów akurat nie stroni od wody bo to leopardety - dla debli napisze - koty bengalskie ... Same często wchodzą do wody bo to cecha ich protoplasty którego krew w sobie noszą ....
Georg
8 miesięcy temu
Zamiast męczyć koty, to by łazienkę lepiej doszorował.
bETEeMNT
Ina
8 miesięcy temu
wariat, patrzył i nie pomógł a film do sieci wrzuca. Chwali się czymś? Bo to co pokazuje to jest znieczulica. Zabrać zwierzęta takiemu .....
aiszka
8 miesięcy temu
Widac ze to bylo specjalne zagranie, usadzil kociaczka malego na skraj wanny pelnej wody zeby zobaczyc reakcje innych kotow i to nagral, po co to? Zeby byla ogladalnosc bo wiadomo o co chodzi.
misiek
8 miesięcy temu
Nienormalny
bbb
8 miesięcy temu
Co za bzdury.
lepsze od lud...
8 miesięcy temu
Koty to bardzo mądre zwierzęta. Kotka wolnożyjąca przyprowadziła swoje kociaki do miejsca gdzie mąż ją dokarmiał. Pokazała im miejsce przyprowadzała przez kilka dni a potem zniknęła. Kociaki przychodziły po jedzenie matki nie udało się odszukać. Obawiam się że czuła iż nadchodzi najgorsze więc zostawiła swoje dzieci mojemu mężowi do karmienia.
sabrina
8 miesięcy temu
Takie są wszystkie Mamy
...
Następna strona
bETEeMOv
bETEeMNC
bETEeMOC
bETEeMOD