bHpjZmyI
bHpjZmyM
bHpjZmyQ
programy
kategorie
bHpjZmyJ

Kociak w tarapatach. Na pomoc ruszyła mama

Bycie rodzicem to trudna sztuka, zwłaszcza kiedy masz pod sobą gromadkę ciekawskich maluchów. Jednak, gdy dziecko potrzebuje pomocy, przybywasz mu na ratunek. Tak też było w przypadku tej kociej mamy, która musiała "ocalić" jedno ze swoich kociątek od zamoczenia futerka w wannie. Zobacz nagranie właściciela zwierząt, które od razu stało się hitem w sieci.

20-04-2021
1211 reakcji
843
274
94
Podziel się
bHpjZmyL
Komentarze (94)
29-05-2020
KLA dlaczego ten człowiek złapał małego kotka za łapę ? Mógł uszkodzić !
zobacz więcej komentarzy (94)

Programy Wirtualnej Polski

bHpjZmyV
KOMENTARZE
(94)
KL
3 lata temu
A dlaczego ten człowiek złapał małego kotka za łapę ? Mógł uszkodzić !
Pellt
3 lata temu
Zamiast nie wpuszczać koty do łazienki to sam prowokuje niebezpieczeństwa.
Ina123
3 lata temu
właściciel ma coś z głową. Patrzył i nie pomógł. Jeszcze łapie kotka za łapkę. Beznadzieja. Nie powinien mieć zwierząt. Stres, nerwy dla matki i dla małego.
bHpjZmzn
vc
3 lata temu
powinno sie gumiaka podać do sądu. chyba sam tego kotka tam wsadził, żeby błysnąć w necie. Normalna osoba by go zdjeła a nie filmowała.
kociarz
3 lata temu
wspaniałości!!!!!
Najnowsze komentarze (94)
oko
2 lata temu
Dzięki tym wspaniałym reklamom po prostu zamykam stronę, baj baj
nbmu
2 lata temu
Inscenizowany filmik dla lajków...I w dodatku nie pokazujący nic nadzwyczajnego....Każdy kto miał kotkę z małymi podobne sytuacje obserwował nie raz....
Romek
2 lata temu
Małe koty nie mają jeszcze dobrze wykształconych stawów, za to nieodpowiedzialne chwycenie malucha właściciel ręki powinien dostać niezłe baty. Matka kota mądrzejsza od wytatuowanego faceta. Zastanów się człowieku jak traktujesz koty z twojej hodowli, bo oczywiście po twoim zachowaniu widać, że to hodowla.
DZIENNIKAsz
2 lata temu
DNO!! Ten filmik ma już ponad rok... ;/
Sim
2 lata temu
Normalnie HIT!!!
P. S.
2 lata temu
Już za ciężki, powinien zawołać tatę
arnoldo
2 lata temu
Ludzie to jednak tępe są ... Rasa tych kotów akurat nie stroni od wody bo to leopardety - dla debli napisze - koty bengalskie ... Same często wchodzą do wody bo to cecha ich protoplasty którego krew w sobie noszą ....
Georg
2 lata temu
Zamiast męczyć koty, to by łazienkę lepiej doszorował.
bHpjZmzf
Ina
2 lata temu
wariat, patrzył i nie pomógł a film do sieci wrzuca. Chwali się czymś? Bo to co pokazuje to jest znieczulica. Zabrać zwierzęta takiemu .....
aiszka
2 lata temu
Widac ze to bylo specjalne zagranie, usadzil kociaczka malego na skraj wanny pelnej wody zeby zobaczyc reakcje innych kotow i to nagral, po co to? Zeby byla ogladalnosc bo wiadomo o co chodzi.
misiek
2 lata temu
Nienormalny
bbb
2 lata temu
Co za bzdury.
lepsze od lud...
2 lata temu
Koty to bardzo mądre zwierzęta. Kotka wolnożyjąca przyprowadziła swoje kociaki do miejsca gdzie mąż ją dokarmiał. Pokazała im miejsce przyprowadzała przez kilka dni a potem zniknęła. Kociaki przychodziły po jedzenie matki nie udało się odszukać. Obawiam się że czuła iż nadchodzi najgorsze więc zostawiła swoje dzieci mojemu mężowi do karmienia.
sabrina
2 lata temu
Takie są wszystkie Mamy
...
Następna strona
bHpjZmzH
bHpjZmyO
bHpjZmzO
bHpjZmzP