programy
kategorie

Koncerty online. Hołdys: strefa, nad którą rząd nie ma kontroli

Branża artystyczna wciąż czeka na odmrożenie. - Mam cichą nadzieję, że artyści się zorientują, iż powstała nowa strefa, nad którą rząd nie będzie miał żadnej kontroli, czyli płatne koncertowanie w internecie. Zagramy pełen koncert w sali, w której można spełnić warunki sanitarne, a ludzie go obejrzą w internecie i zapłacą za to parę groszy - powiedział w programie "Money. To się liczy" Zbigniew Hołdys. - To jest jakieś wyjście i dla wielu młodych zespołów tak będzie wygodnie. Natomiast jeśli chodzi o przeżycia emocjonalne najwyższego sortu, to pamiętajmy, że jednak koncert to jest widowisko. Najprostszy polski artysta ma choreografię, tancerzy, pokazuje sztuczki, efekty wizualne. I tego się odtworzyć przez internet nie da - dodał.

Tranksrypcja:Artyści to jest ostatnia taka branża, która de facto dzisiaj...
rozwiń
Bo ja mogę dzisiaj pójść nawet już w ten weekend na stadion piłkarski.
Ja mogę iść w dowolne praktycznie miejsce, czasami pod jakimś rygorem, a koncertów po prostu nadal grać nie wolno.
No właśnie. Ja mam cichą nadzieję - trochę to ominie odpowiedź, na którą pan pewnie liczy, że artyści się zorientują, że powstała nowa strefa, nad którą rząd nie będzie miał kontroli żadnej.
Czyli koncertowanie jednak internetowe, płatne. Czyli zagramy koncert w jakiejś sali, gdzie możemy spełnić te warunki.
Będziemy, nie wiem, zbadani, maseczki i zagramy pełen koncert. A ludzie go obejrzą. Tylko, że nie pójdą fizycznie do sali koncertowej, a obejrzą nas w internecie i zapłacą parę groszy.
To jest jakieś wyjście i na pewno dla młodych zespołów tak będzie wygodnie.
Natomiast jeśli chodzi jednak o przeżycia emocjonalne najwyższego sortu, to jednak pamiętajmy, że koncert to jest koncert.
To nie wiem. Najprostszy polski artysta ma choreografię, ma tancerzy, jakieś sztuczki pokazuje, jakieś efekty wizualne, to jest widowisko. Robi show po prostu.
Tak, to jest widowisko. I tego się odtworzyć przez internet nie da.
1 reakcja
0
1
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(0)