programy
kategorie

Korek do zjazdu z autostrady. Kierowca nie mógł powstrzymać śmiechu

Tak działa efekt tłumu, kiedy kierowcy nie myślą samodzielnie. Pewien Hiszpan nagrał korek, który powstał na… pasie awaryjnym kawałek przez zjazdem z autostrady do Barcelony. Okazało się, że kierowcy, którzy chcieli zjechać z autostrady zaczęli się zatrzymać za ciężarówką na poboczu. Czekali tam zupełnie niepotrzebnie. Zjazd z autostrady znajdował się kawałek dalej, był poprawnie oznaczony i pusty. Kierowcy stworzyli jednak gigantyczny korek, który ciągnął się spory kawałek za pechową ciężarówką. Nagrywający tę sytuację Hiszpan nie mógł powstrzymać śmiechu, obserwując długą nitkę aut na pasie awaryjnym. Widok nagrał telefonem. Nagranie szybko stało się hitem sieci.

287 reakcji
192
44
51
Podziel się
Komentarze (51)
11-09-2020
MMM
Wnerwia mnie, ze nie można zapauzować filmików na wp bo od razu wyskakuje reklama. Nachalność z tymi reklamami jest masakryczna. Tak samo artykuły. Nauczyłem się omijać...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (51)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(51)
MMM
3 lata temu
Wnerwia mnie, ze nie można zapauzować filmików na wp bo od razu wyskakuje reklama. Nachalność z tymi reklamami jest masakryczna. Tak samo artykuły. Nauczyłem się omijać całą treść i czytać dwa ostatnie akapity - reszta to lanie wody, żeby było gdzie wtryniać reklamy.
MechaNick
3 lata temu
Nie śmiać się! Te samochody seryjnie się zepsuły.
Kierowca
3 lata temu
Pas awaryjny na autostradzie jest oddzielony od jezdni pasem ciągłym i po nim się nie jeździ. Natomiast; zjazd z autostrady jest normalnym pasem jezdni . Kierowca TIR-a tutaj nie zawinił.
King
3 lata temu
Drodzy komentujący, że wina tira, że nie ma się z czego śmiać, że pewnie tam często są korki... Mam nadzieję, że nie macie praw jazdy i że nie pojawiacie się na drogach szybkiego ruchu. Skoro nie wiecie, do czego służy PAS AWARYJNY, to nie wolno wam wsiadać za kierownicę.
Kierowca
3 lata temu
Rzeczywiście jest się z czego śmiać!?
Najnowsze komentarze (51)
Spox
3 lata temu
Gdzieś w Wschodniej Europie: Spisać wszytskie numery rej pojazdów i wysłać mandat
Sir
3 lata temu
Miał włączone światła awaryjne, ale na końcu korka, ostatnie stojące w nim auto też zawsze je włącza. Już mnie to kiedyś wprowadziło w błąd, bo myślałem że Tir się posypał i chciałem go wyprzedzić, a okazało się właśnie, że to końcówka korka... W takim przypadku błędem jest niewystawienie trójkąta, który jasno wskazuje że nie czeka w korku tylko się popsuł...
VEL NABÓJ
3 lata temu
MYŚLAŁEM ŻE TYLKO TAKIE RZECZY W POLSCE MOŻNA ZOBACZYĆ A TU ZONK...
Żałosne
3 lata temu
To świadczy tylko o głupocie kierowcy ciężarówki (gdzie awaryjne i trójkát ? ) i o kulturze pozostałych. Już naprawdę nie macie co pisać. Szkoda czasu na takie żałosne tytuły i artykuły.
Tkz
3 lata temu
Tak się jeździ zagranicą to normalne autistrada ma wolne 2pasy a awaryjnym do zjazdu a że nikt nie skumał że trak stoi popsuty to inna baja
TOR
3 lata temu
Może chwilę wcześniej faktycznie był korek, a TIR zepsuł się stojąc w korku lub kierowca zasnął ?
Wojti
3 lata temu
Dobrze, że to nie było w Polsce, bo zaraz jakiś szeryf ,by się znalazł . A tam pełna kultura.
Bollo
3 lata temu
Cały świat się śmieje. Jasne. Oczywiście.
tolek
3 lata temu
pięciu pierwszych w kolejce to janusze, grażynki oraz seby
Adam
3 lata temu
Kierowca ciężarówki to zapewne jakiś Janusz z Polski. Nie wiedział czy ma zjechać czy nie to se stanął na pasie awaryjnym 100m przed zjazdem i zaczął się zastanawiać.
Gery
3 lata temu
Tak śmieszne, że nie tylko cały świat się śmieje ale wszechświat. Brawo redaktorek
Gośc
3 lata temu
Wina Tira lub jeszcze większa samochodów które stały za nim w bliskiej odległości, powinni się zorientować i wyprzedzić. Może na wsiach nie ma korków na zjazdach z obwodnic czy autostrad, ale w miastach w godzinach szczytu to normalka, korek zaczyna się już dużo wcześniej przed samym zjazdem.
aaaa
3 lata temu
"autostrady" TUSKA za ogromne pieniądze g..warte
naprawdę???
3 lata temu
jeżeli w tym miejscu często tworzą się korki na zjeździe, to przypadkowa awaria ciężarówki mogła wprowadzić w błąd kierowców, którzy tu jeżdżą codziennie np. do pracy i trafiają na te korki. Taki przykład z życia wzięty jest na A4 w stronę Niemiec, za Wrocławiem na zjeździe bodajże na drogę nr 5 do Jeleniej Góry - regularnie w godzinach szczytu po południu tworzy się tam baaaardzo długi korek, ale że nie ma pasa awaryjnego, to na prawym pasie. Niestety nasi inżynierzy drogowi, organizują i stawiają znaki tak, żeby było ładnie, a niekoniecznie efektywnie. Zjazd jest krótki i ustąp pierwszeństwa na drogę nr 5 i efektem są tam codzienne korki!