bDzyZTsk
bDzyZTso
bDzyZTss
programy
kategorie
bDzyZTsl

Korek do zjazdu z autostrady. Kierowca nie mógł powstrzymać śmiechu

Tak działa efekt tłumu, kiedy kierowcy nie myślą samodzielnie. Pewien Hiszpan nagrał korek, który powstał na… pasie awaryjnym kawałek przez zjazdem z autostrady do Barcelony. Okazało się, że kierowcy, którzy chcieli zjechać z autostrady zaczęli się zatrzymać za ciężarówką na poboczu. Czekali tam zupełnie niepotrzebnie. Zjazd z autostrady znajdował się kawałek dalej, był poprawnie oznaczony i pusty. Kierowcy stworzyli jednak gigantyczny korek, który ciągnął się spory kawałek za pechową ciężarówką. Nagrywający tę sytuację Hiszpan nie mógł powstrzymać śmiechu, obserwując długą nitkę aut na pasie awaryjnym. Widok nagrał telefonem. Nagranie szybko stało się hitem sieci.

287 reakcji
192
44
51
Podziel się
Komentarze (51)
11-09-2020
MMM
Wnerwia mnie, ze nie można zapauzować filmików na wp bo od razu wyskakuje reklama. Nachalność z tymi reklamami jest masakryczna. Tak samo artykuły. Nauczyłem się omijać...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (51)

Programy Wirtualnej Polski

bDzyZTsx
KOMENTARZE
(51)
MMM
4 miesiące temu
Wnerwia mnie, ze nie można zapauzować filmików na wp bo od razu wyskakuje reklama. Nachalność z tymi reklamami jest masakryczna. Tak samo artykuły. Nauczyłem się omijać całą treść i czytać dwa ostatnie akapity - reszta to lanie wody, żeby było gdzie wtryniać reklamy.
MechaNick
4 miesiące temu
Nie śmiać się! Te samochody seryjnie się zepsuły.
Kierowca
4 miesiące temu
Pas awaryjny na autostradzie jest oddzielony od jezdni pasem ciągłym i po nim się nie jeździ. Natomiast; zjazd z autostrady jest normalnym pasem jezdni . Kierowca TIR-a tutaj nie zawinił.
bDzyZTsP
King
4 miesiące temu
Drodzy komentujący, że wina tira, że nie ma się z czego śmiać, że pewnie tam często są korki... Mam nadzieję, że nie macie praw jazdy i że nie pojawiacie się na drogach szybkiego ruchu. Skoro nie wiecie, do czego służy PAS AWARYJNY, to nie wolno wam wsiadać za kierownicę.
Kierowca
4 miesiące temu
Rzeczywiście jest się z czego śmiać!?
Najnowsze komentarze (51)
Spox
4 miesiące temu
Gdzieś w Wschodniej Europie: Spisać wszytskie numery rej pojazdów i wysłać mandat
Sir
4 miesiące temu
Miał włączone światła awaryjne, ale na końcu korka, ostatnie stojące w nim auto też zawsze je włącza. Już mnie to kiedyś wprowadziło w błąd, bo myślałem że Tir się posypał i chciałem go wyprzedzić, a okazało się właśnie, że to końcówka korka... W takim przypadku błędem jest niewystawienie trójkąta, który jasno wskazuje że nie czeka w korku tylko się popsuł...
VEL NABÓJ
4 miesiące temu
MYŚLAŁEM ŻE TYLKO TAKIE RZECZY W POLSCE MOŻNA ZOBACZYĆ A TU ZONK...
Żałosne
4 miesiące temu
To świadczy tylko o głupocie kierowcy ciężarówki (gdzie awaryjne i trójkát ? ) i o kulturze pozostałych. Już naprawdę nie macie co pisać. Szkoda czasu na takie żałosne tytuły i artykuły.
Tkz
4 miesiące temu
Tak się jeździ zagranicą to normalne autistrada ma wolne 2pasy a awaryjnym do zjazdu a że nikt nie skumał że trak stoi popsuty to inna baja
TOR
4 miesiące temu
Może chwilę wcześniej faktycznie był korek, a TIR zepsuł się stojąc w korku lub kierowca zasnął ?
Wojti
4 miesiące temu
Dobrze, że to nie było w Polsce, bo zaraz jakiś szeryf ,by się znalazł . A tam pełna kultura.
Bollo
4 miesiące temu
Cały świat się śmieje. Jasne. Oczywiście.
bDzyZTsH
tolek
4 miesiące temu
pięciu pierwszych w kolejce to janusze, grażynki oraz seby
Adam
4 miesiące temu
Kierowca ciężarówki to zapewne jakiś Janusz z Polski. Nie wiedział czy ma zjechać czy nie to se stanął na pasie awaryjnym 100m przed zjazdem i zaczął się zastanawiać.
Gery
4 miesiące temu
Tak śmieszne, że nie tylko cały świat się śmieje ale wszechświat. Brawo redaktorek
Gośc
4 miesiące temu
Wina Tira lub jeszcze większa samochodów które stały za nim w bliskiej odległości, powinni się zorientować i wyprzedzić. Może na wsiach nie ma korków na zjazdach z obwodnic czy autostrad, ale w miastach w godzinach szczytu to normalka, korek zaczyna się już dużo wcześniej przed samym zjazdem.
aaaa
4 miesiące temu
"autostrady" TUSKA za ogromne pieniądze g..warte
naprawdę???
4 miesiące temu
jeżeli w tym miejscu często tworzą się korki na zjeździe, to przypadkowa awaria ciężarówki mogła wprowadzić w błąd kierowców, którzy tu jeżdżą codziennie np. do pracy i trafiają na te korki. Taki przykład z życia wzięty jest na A4 w stronę Niemiec, za Wrocławiem na zjeździe bodajże na drogę nr 5 do Jeleniej Góry - regularnie w godzinach szczytu po południu tworzy się tam baaaardzo długi korek, ale że nie ma pasa awaryjnego, to na prawym pasie. Niestety nasi inżynierzy drogowi, organizują i stawiają znaki tak, żeby było ładnie, a niekoniecznie efektywnie. Zjazd jest krótki i ustąp pierwszeństwa na drogę nr 5 i efektem są tam codzienne korki!
bDzyZTtj
bDzyZTsq
bDzyZTtq
bDzyZTtr