bGNorJIk
bGNorJIo
bGNorJIs
programy
kategorie
bGNorJIl

Koronawirus, a klimatyzacja. Nowe dane na temat rozprzestrzeniania się choroby

Śledztwo chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom ujawniło w jaki sposób klimatyzacja w restauracji mogła przyczynić się do zarażenia koronawirusem 9 osób. 24 stycznia do restauracji w chińskim mieście Kanton przybyła czteroosobowa rodzina, która poprzedniego dnia wróciła z otwartego wtedy jeszcze, Wuhanu. Jeszcze tego samego dnia pierwsze osoby zaczęły chorować i do 9 lutego koronawirusa miało już dziewięć osób. Śledczy odkryli, że za pomóc w rozprzestrzenieniu się choroby mógł restauracyjny klimatyzor.

168 reakcji
39
61
68
Podziel się
bGNorJIn
Komentarze (68)
24-04-2020
dyr.cyrkuTo każdy mało inteligentny wie,że klimatyzatory to rozsiewacze zarazków
zobacz więcej komentarzy (68)

Programy Wirtualnej Polski

bGNorJIx
KOMENTARZE
(68)
dyr.cyrku
3 lata temu
To każdy mało inteligentny wie,że klimatyzatory to rozsiewacze zarazków
gosc
3 lata temu
ktos wam placi za publikacje tych bredni?
Pd
3 lata temu
Okres inkubacji 4-14 dni ale w Chinach zaczynaja mieć objawy po 1 h co za brednie
bGNorJIP
Ja
3 lata temu
Uduście się pod maseczką, Uduście się w aucie. Podobno oddychanie sprzyja koronawirus owi.
aoeutt
3 lata temu
" Śledczy odkryli, że za pomóc w rozprzestrzenieniu się choroby mógł restauracyjny klimatyzor." Redachtorowi WP ponownie skladam serdeczne dzieki "Bog zaplac" za wspaniale artykuly.
Najnowsze komentarze (68)
Niesmak
3 lata temu
!Jeszcze tego samego dnia pierwsze osoby zaczęły chorować i do 9 lutego koronawirusa miało już dziewięć osób“ oprócz tlumaxcza GOOGLe trzeba jeszcze przeczytac tekst przed opublikowaniem. Amatorszczyzna
to ja
3 lata temu
A może mam nie siadać na muszlę klozetową???????????nie wiem jak nazwać tych czubów co piszą takie brednie czy im więcej płacą za to??????????????????
Janusz
3 lata temu
Jest mi żal i przykro że nie można już kraść jak kiedyś za PO
Uk
3 lata temu
Klamstwo kolejne wsumie dno
dcvfr
3 lata temu
Co za bzdurny tytul? Przeciez klimatyzator nie sest odpowiedzialny za stworenie tego wirusa co sugeruje naglowek! On go tylko moze rozdmuchac ale odpowiedzialby jest CZLOWIEK !!!!!!!! KPW?
lak
3 lata temu
5 innych scenariuszy: zostawili wirusa w restauracyjnej łazience z której korzystali inni goście/ płacili ręcznie gotówką która trafiła do innych gości restauracji / płacili kartą i wbijali kod rękami na tym samym terminalu/ używali w restauracji nie jednorazowych sztućców / otwierali drzwi restauracji obsmarkanymi rękami / obsługa miała niezidentyfikowaną nieformalną procedurę ułatwiającą jej życie do której się nigdy nie przyzna...
ben
3 lata temu
"że za pomóc" - a jakim to języku?????
pepe
3 lata temu
Źródło to takie coś w czym następuje wytwarzanie, generacja. W przypadku koronawirusa jest to organizm człowieka. Wentylatory w tym klimatyzatory przyczyniają się do lepszego zmiksowania wirusa z powietrzem, którym oddychamy.
bGNorJIH
WM
3 lata temu
Co za grafomania: "Śledczy odkryli, że za pomóc w rozprzestrzenieniu się choroby mógł restauracyjny klimatyzor."
Takitam
3 lata temu
Czy klimatyzator jest źródłem koronawirusa? Chyba tylko dla autora tych wypocin. Klimatyzator może pomagać rozsiewać koronawirusa ale źródłem na pewno nie jest.
Aa
3 lata temu
Jednym Nobla drugim Pulitzera
Emeryt
3 lata temu
Cyt.....Sześć osób wyleczonych z COVID-19. Mimo że wszyscy przeszli chorobę łagodnie, to zauważono u nich poważne i nieodwracalne uszkodzenia płuc.... Pozdrowienia dla młodych mądrali.
sprawdzam
3 lata temu
Czas abyśmy im nakazali aby nam pokazali badanie, ale przede wszystkim dowody że tak się dzieje. Niech zrobią od początku badania i zrobią live streama jak pobierają próbki na wirusa na początku i na końcu badania z nowych wentylatorów zamontowanych gdzieś do badania. Przebadanie ich powinno się zrobić różnymi testerami żeby wiedzieć jak jest naprawdę. Na dzień dzisiejszy oni mogą nam zapodawać bajeczki o mchu i paproci a my wszyscy to łykamy jak pelikany.
Tom
3 lata temu
Czyli w samochodach też nie jesteśmy bezpieczni ?
...
Następna strona
bGNorJJj
bGNorJIq
bGNorJJq
bGNorJJr