bESuehiY
bESuehjc
bESuehjg
programy
kategorie
bESuehiZ

Koronawirus stworzony w laboratorium? Demaskujemy teorie spiskowe

Od samego początku pandemii pojawiały się różne skrajne opinie na temat tego, jak doszło do jej wybuchu. Koronasceptycy długo nie wierzyli nawet w istnienie wirusa, ale pojawili się też tacy, którzy mieli własne przypuszczenia na temat tego, skąd wziął się SARS-CoV-2. Powstało wiele teorii na ten temat, często powielanych w mediach społecznościowych. Gościem programu Newsroom był profesor Miłosz Parczewski, specjalista od filogenezy, czyli rekonstrukcji transmisji wirusów i ich pochodzenia. Ekspert odpowiedział na pytanie dotyczące najbardziej popularnej teorii powstania koronawirusa. Według niej SARS-CoV-2 miał powstać w laboratorium. - Na ten moment nie widzimy ręki człowieka - zaznaczył profesor i zdradził swoją opinię na temat tej teorii.

117 reakcji
4
91
22
Podziel się
Komentarze (22)
13-06-2021
toja56
Spokojnie, na jesień laboratoria już zmodyfikowały wirusika, będą nowe odmiany, bardziej zarażliwe i zjadliwe tak aby zmusić opornych do "wyszczepienia" się tym...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (22)

Programy Wirtualnej Polski

bESuehjl
KOMENTARZE
(22)
toja56
6 miesięcy temu
Spokojnie, na jesień laboratoria już zmodyfikowały wirusika, będą nowe odmiany, bardziej zarażliwe i zjadliwe tak aby zmusić opornych do "wyszczepienia" się tym toksycznym preparatem zwanym chyba tylko dla żartu szczepionką
Izi
6 miesięcy temu
Naturalne koronawirusy sars i mers jakoś nie wywołały aż takiej pandemii jak covid. Choćby to daje do myślenia. Do tego wiadomy już, ze wywiad USA 2 lata wcześniej donosił o niebezpieczeństwie wynikającym ze słabych procedur bezpieczeństwa w labolatorium w Wuhan. Ponadto oni tam pracowali nad zleceniami wojskowymi. Domyślcie się reszty.
Kaszub
6 miesięcy temu
Naukowcy z GB już udowodnili że wirus nie mógł powstać naturalnie bo ma w końcu 4 dodatnie coś tam a w naturze zawsze są dodatnie i ujemne coś tam...nie znam się .
bESuehjD
DEDE
6 miesięcy temu
Wirus covid został wyprodukowany w laboratorium co potwierdzili ostatnio brytyjscy wirusolodzy. Jest to broń biologiczna.
asdsadas
6 miesięcy temu
Mam pytanie bo coś ostatnio Simona nie widać na mediach co z nim? Pensji nie dostał od Pfizera?
Najnowsze komentarze (22)
horban
6 miesięcy temu
Przecież senat USA już potwierdził ,że to wirus modyfikowany " uzłośliwiony" ręką człowieka. Ujawniono maile Fauciego, gdzie facet się cieszył w 2019 ,że taka pandemia ,to byłby świetny eksperyment dla swiata nauki. Przestanie ciągnąć te kłamstwa i te wypowiedzi polskich ośmieszających się "ekspertów" którzy nie mają nawet możliwości zbadania czegokolwiek.
DOŚĆ TEGO
6 miesięcy temu
LUDZIE NIE CHCIELI SZCZEPIĆ SIĘ TO ZMUTOWALIŚCIE WIRUSA GRYPY.
bez szyderstw
6 miesięcy temu
Ostatnio podawaliście że jeden ekspert też twierdził że to brednie a później odwoływał. Czemu? Największe agencje wywiadowcze świata zatrudniają foliarzy? A ten z materiału video za pomysł szczepionkowego apartheidu i godziny policyjnej dla niezaszczepionych mógłby już zamknąć pysk.
waldek33
6 miesięcy temu
virus z nietoperzy i tak mutuje , jasne
asdsadas
6 miesięcy temu
Mam pytanie bo coś ostatnio Simona nie widać na mediach co z nim? Pensji nie dostał od Pfizera?
Rogi
6 miesięcy temu
To nie spiskowcy a naukowcy od dawna alarmowali że wirus nosi cechy uzłośliwiania i dokładnie podali które geny w covid sa za to odpowiedzialne i sa na to dowody, które wiecznie próbują cenzurować.
zaciekawiony
6 miesięcy temu
Ludzie powinni spytać oficjalnie chińskie władze i pana Putina skąd wzięli tak szybko szczepionkę na tą zarazę ?
MIKE
6 miesięcy temu
Kogo to jeszcze interesuje. Przestańcie otwierać te strony, a przestaną pisać. NIE CZYTAŁEM.
bESuehjv
Przemyslaw
6 miesięcy temu
przecież dzisiaj G 7 praktycznie potwierdziło że wirus uciekł z laboratorium /
Ala
6 miesięcy temu
Akurat dowiemy się prawdy w tym zakłamanym i obłudnym świecie.Nic nie dzieje się bez przyczyny,widocznie jest to dobry interes dla niektórych.
szyder
6 miesięcy temu
A to, że poprzednie koronawirusy (Merc itd.) pojawiły się na tym samym kontynencie i to w nie wielkich odstępach czasu nikogo nie dziwi?
Endi
6 miesięcy temu
Profesor kłamca!!! Proszę dotrzeć do naukowców wirusologów amerykański, którzy prowadzili badania.
jajco
6 miesięcy temu
Kanada i stany trzęsą przesłuchania z Faicim, dostępne wq internecie.... profesor Miłosz Parczewski - czyżby następny na liście koncernu?
amen
6 miesięcy temu
Profesor na grantach firmy ,,picer" , bron biologiczna stworzona przez chinoli których finansowali kał-boje mason Fauczi , Daszak i ludzie którzy za nimi stoją w cieniu ale łączy ich brak napletka.
bESuehjX
bESuehje
bESuehke
bESuehkf