bEpKgNQk
bEpKgNQo
bEpKgNQs
programy
kategorie
bEpKgNQl

Koronawirus stworzony w laboratorium? Demaskujemy teorie spiskowe

Od samego początku pandemii pojawiały się różne skrajne opinie na temat tego, jak doszło do jej wybuchu. Koronasceptycy długo nie wierzyli nawet w istnienie wirusa, ale pojawili się też tacy, którzy mieli własne przypuszczenia na temat tego, skąd wziął się SARS-CoV-2. Powstało wiele teorii na ten temat, często powielanych w mediach społecznościowych. Gościem programu Newsroom był profesor Miłosz Parczewski, specjalista od filogenezy, czyli rekonstrukcji transmisji wirusów i ich pochodzenia. Ekspert odpowiedział na pytanie dotyczące najbardziej popularnej teorii powstania koronawirusa. Według niej SARS-CoV-2 miał powstać w laboratorium. - Na ten moment nie widzimy ręki człowieka - zaznaczył profesor i zdradził swoją opinię na temat tej teorii.

117 reakcji
4
91
22
Podziel się
Komentarze (22)
13-06-2021
toja56
Spokojnie, na jesień laboratoria już zmodyfikowały wirusika, będą nowe odmiany, bardziej zarażliwe i zjadliwe tak aby zmusić opornych do "wyszczepienia" się tym...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (22)

Programy Wirtualnej Polski

bEpKgNQx
KOMENTARZE
(22)
toja56
miesiąc temu
Spokojnie, na jesień laboratoria już zmodyfikowały wirusika, będą nowe odmiany, bardziej zarażliwe i zjadliwe tak aby zmusić opornych do "wyszczepienia" się tym toksycznym preparatem zwanym chyba tylko dla żartu szczepionką
Izi
miesiąc temu
Naturalne koronawirusy sars i mers jakoś nie wywołały aż takiej pandemii jak covid. Choćby to daje do myślenia. Do tego wiadomy już, ze wywiad USA 2 lata wcześniej donosił o niebezpieczeństwie wynikającym ze słabych procedur bezpieczeństwa w labolatorium w Wuhan. Ponadto oni tam pracowali nad zleceniami wojskowymi. Domyślcie się reszty.
Kaszub
miesiąc temu
Naukowcy z GB już udowodnili że wirus nie mógł powstać naturalnie bo ma w końcu 4 dodatnie coś tam a w naturze zawsze są dodatnie i ujemne coś tam...nie znam się .
bEpKgNQP
DEDE
miesiąc temu
Wirus covid został wyprodukowany w laboratorium co potwierdzili ostatnio brytyjscy wirusolodzy. Jest to broń biologiczna.
asdsadas
miesiąc temu
Mam pytanie bo coś ostatnio Simona nie widać na mediach co z nim? Pensji nie dostał od Pfizera?
Najnowsze komentarze (22)
horban
miesiąc temu
Przecież senat USA już potwierdził ,że to wirus modyfikowany " uzłośliwiony" ręką człowieka. Ujawniono maile Fauciego, gdzie facet się cieszył w 2019 ,że taka pandemia ,to byłby świetny eksperyment dla swiata nauki. Przestanie ciągnąć te kłamstwa i te wypowiedzi polskich ośmieszających się "ekspertów" którzy nie mają nawet możliwości zbadania czegokolwiek.
DOŚĆ TEGO
miesiąc temu
LUDZIE NIE CHCIELI SZCZEPIĆ SIĘ TO ZMUTOWALIŚCIE WIRUSA GRYPY.
bez szyderstw
miesiąc temu
Ostatnio podawaliście że jeden ekspert też twierdził że to brednie a później odwoływał. Czemu? Największe agencje wywiadowcze świata zatrudniają foliarzy? A ten z materiału video za pomysł szczepionkowego apartheidu i godziny policyjnej dla niezaszczepionych mógłby już zamknąć pysk.
waldek33
miesiąc temu
virus z nietoperzy i tak mutuje , jasne
asdsadas
miesiąc temu
Mam pytanie bo coś ostatnio Simona nie widać na mediach co z nim? Pensji nie dostał od Pfizera?
Rogi
miesiąc temu
To nie spiskowcy a naukowcy od dawna alarmowali że wirus nosi cechy uzłośliwiania i dokładnie podali które geny w covid sa za to odpowiedzialne i sa na to dowody, które wiecznie próbują cenzurować.
zaciekawiony
miesiąc temu
Ludzie powinni spytać oficjalnie chińskie władze i pana Putina skąd wzięli tak szybko szczepionkę na tą zarazę ?
MIKE
miesiąc temu
Kogo to jeszcze interesuje. Przestańcie otwierać te strony, a przestaną pisać. NIE CZYTAŁEM.
bEpKgNQH
Przemyslaw
miesiąc temu
przecież dzisiaj G 7 praktycznie potwierdziło że wirus uciekł z laboratorium /
Ala
miesiąc temu
Akurat dowiemy się prawdy w tym zakłamanym i obłudnym świecie.Nic nie dzieje się bez przyczyny,widocznie jest to dobry interes dla niektórych.
szyder
miesiąc temu
A to, że poprzednie koronawirusy (Merc itd.) pojawiły się na tym samym kontynencie i to w nie wielkich odstępach czasu nikogo nie dziwi?
Endi
miesiąc temu
Profesor kłamca!!! Proszę dotrzeć do naukowców wirusologów amerykański, którzy prowadzili badania.
jajco
miesiąc temu
Kanada i stany trzęsą przesłuchania z Faicim, dostępne wq internecie.... profesor Miłosz Parczewski - czyżby następny na liście koncernu?
amen
miesiąc temu
Profesor na grantach firmy ,,picer" , bron biologiczna stworzona przez chinoli których finansowali kał-boje mason Fauczi , Daszak i ludzie którzy za nimi stoją w cieniu ale łączy ich brak napletka.
bEpKgNRj
bEpKgNQq
bEpKgNRq
bEpKgNRr