programy
kategorie

Kot kierowca. Hit internetu. Nagranie, które trzeba obejrzeć

Takiego nagrania jeszcze nie było. Kot Louie jest prawdziwą gwiazdą w Lake Elsinore, w Kalifornii. Ten futrzak zdobył popularność jako… kierowca. Jedną z takich przejażdżek nagrała jego właścicielka. Kot cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Często jest tu widywany tu za kierownicą. Louie chętnie zatrzymuje się, by pozować do zdjęć swoim fanom.

233 reakcje
157
52
24
Podziel się
Komentarze (24)
09-07-2020
ISLANO TO KACZYŃSKI MA W DOMU KIEROWCĘ!! TERAZ SOP NIE BĘDZIE MU POTRZEBNA!!
zobacz więcej komentarzy (24)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(24)
ISLA
4 lata temu
NO TO KACZYŃSKI MA W DOMU KIEROWCĘ!! TERAZ SOP NIE BĘDZIE MU POTRZEBNA!!
gerry
4 lata temu
Za małe napisy. Zbyt mało zasłaniają. Można było zauważyć, że tam jest kot.
miłośnik kotó...
4 lata temu
Dobrze, że kotek bezpiecznie prowadzi i zgodnie z przepisami. Myślę, że nikt nie ma mu za złe, że nie ma zapiętych pasów, bo prowadzi odpowiedzialnie. Bardzo lubię te miłe stworzonka (koty), bo one są naprawdę inteligentne.
szerszeń
4 lata temu
A od spodu widać rękę, która kręci kółkiem. A nawiązując do tytułu - na pewno nie ma żadnego trupa, skoro ludzie umierają ze śmiechu??
Mruczek
4 lata temu
Czym tu się zachwycać?Widać łapy kierującego!!!!! Mój kot też nie boi się siedzieć na kierownicy.Nagranie bardzo nieudolne.
Najnowsze komentarze (24)
jan włascicie...
4 lata temu
koty są zwierzętami które przed zabiciem je po prostu zamęczają , w 3/4 wypadkach koty nie zabijają dla pokarmu tyko dla przyjemności , radzę poczytać o tym zanim będą głupie komentarze
Kama
4 lata temu
Miałam suczkę i dwa koty - wszystko przygarnięte w latach 90. To byli przyjaciele. Bronili się wzajemnie przed swoimi gatunkami. Suczka miała urojoną ciążę i wykarmiła porzuconego kotka, więc jest coś na rzeczy, że i zwierzęta potrafią tworzyć więzi międzygatunkowe. W dzikiej przyrodzie: Była lwica, której nowy lew zabił potomstwo, więc odeszła od stada i zaprzyjaźniła się ze zwierzęciem, które ogółem jest jedzonkiem lwów. Broniła zwierzaka przed innymi lwami. Coś w tym jest, inaczej nawet pies nie przyjaźniłby się z człowiekiem.
dwa
4 lata temu
słodziaki :)
ass
4 lata temu
No i skumplowali się!!
KURCZACZEK
4 lata temu
SŁODZAKI
Inap
4 lata temu
to i to małe dziecko. Słodkie.
kobieta
4 lata temu
Cudo.....
Anka 41
4 lata temu
Razi mnie sformułowanie "nowy przyjaciel". Przyjaciel to musi być ktoś wypróbowany, zaufany, a nowy to może być znajomy albo kolega, ewentualnie współpracownik.
DARWIN
4 lata temu
EWOLUCJA WRACA DO PUNKTU WYJŚCIA- poziom zidiocenialudzi jest przerażający !
TEŻ MAM KOTY
4 lata temu
i CO W TYM DZIWNEGO??? JAK KOT MOŻE AUTO PROWADZIĆ TO KRAJEM NIE MOŻE RZĄDZIĆ ?? WŁAŚCICIEL MA JEDNEGO MĄDREGO , KTÓRY GO NIE ZDRADZI
luk
4 lata temu
Ciekawe. a jak dojdzie do wypadku to kto będzie winny ?
POWIETRZNY IN...
4 lata temu
A KACZYNSKI DALEJ NIE UMIE JEZDZIC ...
Anna
4 lata temu
To nic nowego, nasza kotka też tak robiła , jak nie kierowała, to obowiązkowo robiła "lisi szal" i obserwowała co sie dzieje w polu widzenia kierowcy
mariano
4 lata temu
To chyba jakieś dzieci pracują w WP ? Wychodzi na to, że mam umierać jak oni ze śmiechu widząc kolejnego kota ? To jakieś chore. Poziom 0+.