programy
kategorie

Ksiądz ratował się ucieczką. Nagranie z wybuchu w Bejrucie

Darmowa telewizja na wakacje. Sprawdź szczegóły na se.pl. Potężny wybuch, do którego doszło we wtorek w Bejrucie, został uchwycony na kamerze internetowej podczas transmisji mszy świętej. Widoczny na nagraniu kapłan kościoła Paroisse Saint Marion musiał uciekać spod ołtarza, kiedy w budowli zgasły światła, a ozdobne witraże rozbiły się na kawałki. Transmisja została przerwana, a kamera spadła na ziemię. Nie wiadomo, co stało się z kapłanem i ludźmi przebywającymi wtedy w kościele. W eksplozji zginęło co najmniej 100 osób, a ponad 4 tysiące zostało rannych. Akcje ratunkowe wciąż trwają, więc liczba ofiar może jeszcze wzrosnąć.

107 reakcji
49
26
32
Podziel się
Komentarze (32)
06-08-2020
WhenBóg zdecydował a on próbował uciec od swojego przeznaczenia !
zobacz więcej komentarzy (32)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(32)
When
4 lata temu
Bóg zdecydował a on próbował uciec od swojego przeznaczenia !
Głupota ludzk...
4 lata temu
To moglo się skończyć tragicznie przy takiej masie i nie ma w tym nic zabawnego
Szaweł
4 lata temu
Bóg w biblii WYRAŹNIE nakazuje; " Nie budujcie mi świątyni, bo jest nią dla mnie NIEBOSKŁON."....w tych niezliczonych budynkach Boga po prostu NIE MA!
jehova
4 lata temu
to był znak !!!! wszystkie kościoły zamienią sie w gruz
xxxxx
4 lata temu
Nie pojmuję dlaczego uciekał przecież wszystko w ręku Boga
Najnowsze komentarze (32)
HEJTER
4 lata temu
Jestem oburzony. Zaraz kopnę w komputer.
zoha
4 lata temu
Po pierwsze : zlikwidujcie te napisy na okienku z filmem, bo przeszkadzają.. Po drugie: opisy scen ujętych w filmach są nie zawsze zgodne z prawdą...W tym filmie jest mowa o antylopie zwyczajnej, potem o jelonku a dalej antylopiku...Może potrzebne konsultacje z jakimś znawcą fauny ?
bodex
4 lata temu
a wszystko to jest dziełem Boga....................
Serfin
4 lata temu
Matko, komentarze są przerażajace.... już tak wam mózgi wyprali, ze nic tylko jadem bluzganie na wzmiankę o Kościele? Zastanówcie się i pomyślcie trochę nie wg głównego nurtu mediów. Pomijam już fakt ze to nagranie z potwornej chwili dla Libanu.
etc
4 lata temu
uFFF, jak gorąco, z rana! Co poniektórzy są święcie przekonani, że pójdą do Nieba, a właściwie już są wniebowzięci... Jakim cudem?! Tam też wam "obrotna" mamusia załatwi?! "Idąc pod prąd", nie wybierasz Ty! Afrodyta - "w mitologii greckiej bogini miłości, piękna, kwiatów, pożądania i płodności." (?!) Dionizos - "w mitologii greckiej bóg płodności, dzikiej natury, winnej latorośli i wina, reprezentujący jego upajający i dobroczynny wpływ." (?!) No cóż, kolejny raz muszę być konwencjonalna - Bogiem się nie bywa, Bogiem się jest! ...A teraz możecie znowuż wybierać wy! Nie! Tego wymazać gumką się nie da!
jacek
4 lata temu
mnie to nie przerazilo wcale tak skoncza kiedys
Atociwyrwigro...
4 lata temu
Wiał w bok bo wiedział ze miedzy wiernymi nie ma czego szukacz !
Hahahahahaha ...
4 lata temu
Pan czarownik oberwal, bo tego dnia jego Aniol Stroz mial wolne... To chyba oczywiste.
zan pol seken...
4 lata temu
– Pan Bóg żadnych wirusów nie rozprzestrzenia, bo jest święty. Podobnie każdy akt w czasie mszy świętej, bo niektórzy się obawiali, że kapłan, który celebruje, i jest komunia święta do ust, może zakażać – mówił kilka dni temu w Telewizji Trwam prof. Tadeusz Guz, wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. – Msza święta nie jest miejscem, przestrzenią i czasem rozprzestrzeniania wirusów, tylko przychodzenia Pana Boga – tłumaczył gość audycji "Rozmowy Niedokończone".
gk
4 lata temu
"Pan Bóg żadnych wirusów nie rozprzestrzenia", a dłonie kapłana są "konsekrowane". Szokujące tezy w TV Trwam
ha ha heeh
4 lata temu
najpierw prawie zabil a potem ocalil.....
Ciekawy
4 lata temu
I jak bóg mógł do tego dopuścić ? Mało tego jak mógł to spowodować ? Przecież bez jego woli nic nie może się stać.
ave
4 lata temu
ten szef nigdy swoich nie broni ,potopy[sam dzieci swoje potopił] choroby sam stworzył,wojny, Oświęcim itd. itd. taki szefff
DOROTA
4 lata temu
Zawalczmy o ludzkość, o przyszłość naszych dzieci. NAPRAWDĘ NAWRÓĆMY SIĘ DO PANA BOGA I PRZYMIERZA Z NIM. MUSIMY ZACZĄĆ PRAKTYKOWAĆ PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA! MATKA BOŻA MÓWI, ŻE TO JEST LEKARSTWO NA NASZE CZASY - CZASY APOKALIPTYCZNE, KTÓRE TRWAJĄ TERAZ! Zachowujemy się jak gotowana żaba! Wrzuć żabę do wrzątku, a ona wyskoczy. Natomiast wrzuć żabę do zimnej wody i podgrzewaj wodę, a ona się nie zorientuje, że umiera! CZAS UCIEKA! ŻYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH. OBUDŹMY SIĘ Z TEGO SZTUCZNIE PODKRĘCANEGO PĘDU ŻYCIA, KTÓRE ZARAZ MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ, JEŻELI BĘDZIEMY ŚLEPI NA PRAWDĘ! POKUTA, POKUTA, POKUTA! PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA. CZAS POWSTAĆ NARODZIE DO NAJWAŻNIEJSZEJ WALKI, BO O ŻYCIE NIE TYLKO DOCZESNE! WSZYSTKO DLA NASZYCH DZIECI I PRZYSZŁOŚCI! Kochasz swoje dzieci? Odpuść "lekcje rysunku", zostaw swoje hobby, PRZYJDŹ NA NABOŻEŃSTWO 1 SOBOTY MIESIĄCA, ZABIERZ SWOJE DZIECKO! NIE MA WIĘKSZEGO DOBRA, KTÓRE MOŻESZ PODAROWAĆ SWOJEMU DZIECKU! CZAS UCIEKA DZISIAJ. TO SIĘ DZIEJE TERAZ. RATUJMY ŚWIAT Z BOŻĄ POMOCĄ! Boże MIŁOSIERDZIE jest ostatnią nadzieją ludzi! Ja Go już doświadczyłam! Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . To jest świadectwo o naszym prawdziwym pochodzeniu i naszym prawdziwym przeznaczeniu. Jeżeli do nas nie dotrze, że tylko w Panu Bogu jest jedyny ratunek w czasach obecnych (apokaliptycznych) to zawsze będziemy przegrywać nasze życie i losy całej ludzkości. Spowiedź, Eucharystia Święta (BARDZO WAŻNE! BO BEZ JEJ SPOŻYWANIA NIE BĘDZIEMY WSKRZESZENI W DNIU OSTATECZNYM), Nawrócenie CAŁKOWITE do Pana Boga, czyli ŚCISŁE PRZESTRZEGANIE Przykazań Bożych, a nie jakaś samowolka (w to wierzę, a w tamto nie), Pokuta, Pokuta, Pokuta. Bez pokuty i ZADOŚĆUCZYNIENIA LUDZIOM I PANU BOGU (czyli bez wypełnienia 5 warunku Spowiedzi Świętej) wciąż się powraca do tych samych grzechów. Mało kto słyszał o 5 warunku Spowiedzi. Matka Boża mówiła: "Czyńcie wszystko, cokolwiek Wam powie". Pan Jezus żyje WCIĄŻ, TERAZ i każdego dnia komunikuje się z nami, posługuje się słowami Pisma Świętego. Zadajcie pytanie Panu Jezusowi i otwórzcie Pismo Święte. Na stronie, na której Wam się otworzy będzie odpowiedź. Sprawdziłam, tak naprawdę jest. Proszę Was, przeczytajcie ŚWIADECTWO o tym, kim jest człowiek i jak bardzo Pan Bóg kocha Ciebie i mnie na: pojednanie. eu . Wykaz kościołów, w których odprawiane są nabożeństwa pierwszych sobót znajduje się na stronie PierwszeSoboty w zakładce Zgłoszenie-Lista