bEpSMnrE
bEpSMnrI
bEpSMnrM
programy
kategorie
bEpSMnrF

"Ku przestrodze". Wrocławskie MPK upubliczniło nagranie kobiety wbiegającej pod tramwaj

MPK Wrocław na swoim profilu na Facebooku umieściło drastyczne nagranie, na którym widać, jak kobieta wbiega pod tramwaj. 52-latka chciała szybko przedostać się przez torowisko, nawet się nie rozejrzała. Motorniczy nie zdążył zatrzymać pojazdu. 52-latka trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Miała dużo szczęścia, bo wpadła nie pod, a między koła tramwaju. MPK Wrocław upubliczniło nagranie "ku przestrodze". Apeluje do pieszych o zachowanie bezpieczeństwa i rozsądku przy przechodzeniu przez tory. Przypomina, że zachowując się nieodpowiedzialnie narażamy nie tylko nasze życie i zdrowie, ale też pasażerów i motorniczych.

22-07-2021
153 reakcje
51
10
92
Podziel się
Komentarze (92)
22-07-2021
infonajbardziej żal motorniczego, bo przez tą świętą krowę kilka nieprzespanych nocy jak w banku
zobacz więcej komentarzy (92)

Programy Wirtualnej Polski

bEpSMnrR
KOMENTARZE
(92)
info
3 dni temu
najbardziej żal motorniczego, bo przez tą świętą krowę kilka nieprzespanych nocy jak w banku
Janusz
3 dni temu
Następna która uwierzyła że ma pierszeństwo na pasach hahah lol
BBB
3 dni temu
taką mentalność o pierwszeństwie wypracowało matolstwo od pierwszeństwa na przejściu dla pieszych
bEpSMnsj
Zachariasz
3 dni temu
Przecież pieszy ma pierwszeństwo {przed tramwajem NIE } ale piesi myślą mam pierwszeństwo wszędzie.Wprowadzenie przepisów opierwszeństwie { zamiar był dobry } uważam za zły , ponieważ ludzie się nie rozglądają , wchodzą na jezdnie na oślep .
JPD
3 dni temu
Jakby to był kierowca samochodu to by był dziki hejt ze morderca i szaleniec. A większość potrąceń pieszych tak własnie wygląda.
Najnowsze komentarze (92)
asdf
2 godz. temu
ona jest na pasach, ona idzie, i sie nie bedzie rozgladac...
prawo pis
3 godz. temu
usłyszała od pisu że ma pierwszeństwo, szczegółów nie usłyszała
Iza
3 godz. temu
Jeździłam 25 lat jako motornicza , takich można zaliczyć kilkanaście ,,codziennie " kierowcy tak samo jedzie równolegle z tramwajem i zajeżdża , czasami dziwne że udało się cudem wyhamować , /teraz od 3 lat jestem na emeryturze , więc spokojna , spoko nie miałam wypadku , to cud .....
smys
3 godz. temu
krzyczcie w mediach półprawdę że ,,pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo"a głupcy wyeliminują się sami, może tyle będzie z was pożytku!!
edit
3 godz. temu
miała pierszeństwo na pasach i w dodatku zasada prawej renki. Tak uszyli na kursie.
nizszy sotr
5 godz. temu
to nagranie super ful hd to wiekszy hit jak ta kobieta
Kowalski
6 godz. temu
Pierwszeństwo ma pieszy -samochody stop ,tramwaje stop .pociągi stop .samoloty stop .fale na morzu stop Co za durnie wymyślili taki przepis by pieszy miał pierwszeństwo / Jezdnia dla sam .chodnik dla pieszych . Możliwe przejście w miejscach wyznaczonych ,po upewnieniu się ,że można ,oraz na światłach !! Ale politykom taki układ pasuje ,ludzie są skłóceni ,kto ma rację ,i jest o czym mówić (ilości wypadków )!!!
adam
6 godz. temu
w prawej jednak
bEpSMnsb
adam
6 godz. temu
ale telefon trzymała do końca w lewej ręce
luvac
19 godz. temu
Najbardziej sprawdzonym przepisem na bezpieczeństo,jest mój własny. Zawsze upewniam się, czy nie nadjeżdża jakiś wariat, który ma ochotę ominąć stojące przed przejściem dla pieszych , samochody.Zawsze sobie powtarzam, że kilka sekund ,lub jedna minuta nie spowoduje, że będę gdzieś szybciej.Ja wolę poczekać.
tvp info
20 godz. temu
Naturalna selekcja działa
Doc
21 godz. temu
Jak pisałem o zmianach w przepisach że to chore, bo będzie tylko więcej wypadków to zostałem obrzucony falą krytyki. Argumentów było przynajmniej ze 100 że nie mam racji. Problem w tym, że większość potrąceń na przejściach właśnie tak wygląda. Kierowca nie ma nawet najmniejszej szansy na jakąś reakcję! Dając pieszemu uprawnienia pierwszeństwa na pasach, teraz wbiegają nam wprost pod koła. Na szczęście to był tramwaj ale gdyby ta kobieta wpadła komuś pod samochód to na 100% kierowca byłby winny.
aada
21 godz. temu
Nowe przepisy działają. Pieszy ma pierwszeństw na przejściu dla pieszych.
lola
21 godz. temu
powinien beknąć jak pewien Maszynista ! = nie ominął !
...
Następna strona
bEpSMnsD
bEpSMnrK
bEpSMnsK
bEpSMnsL