bErWLiOI
bErWLiOM
bErWLiOQ
programy
kategorie
bErWLiOJ

"Latający" kot. Ten zwierzak zawstydził internautów

W sieci pełno jest nagrań zabawnych upadków leniwych kotów, które chciały przeskoczyć z jednego punktu na drugi. Kot Aspen może zawstydzić konkurencję. Jego opiekun nagrał jak zwierzak umiejętnie pokonuje sporą odległość z łóżka na szafkę. Dla podkreślenia zwinności kota - moment skoku zwolniono. Krótkie wideo szybko podbiło serca internautów.

220 reakcji
143
43
34
Podziel się
Komentarze (34)
26-06-2020
ddddddddddddd
jasne, strasznie mnie ten kot zawstydził ;) Mój też tak skakał. Z podłogi na kwietnik, który wisiał na wysokości jakichś 2 metrów. U kotów to normalne i chyba tylko...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (34)

Programy Wirtualnej Polski

bErWLiOV
KOMENTARZE
(34)
ddddddddddddd
rok temu
jasne, strasznie mnie ten kot zawstydził ;) Mój też tak skakał. Z podłogi na kwietnik, który wisiał na wysokości jakichś 2 metrów. U kotów to normalne i chyba tylko autora tego artykułu dziwią takie rzeczy
TTomek
rok temu
Czuję się zawstydzony po obejrzeniu tego filmu. Jeżeli również czujesz się zawstydzony łapka w górę a jeżeli nie , to łapka w dól.
filek
rok temu
mojego kumpla kot potrafi wskoczyc na szafe... z podlogijakies 185cm. Gapi sie na nia (mierzy i liczy) z 1-2min i w koncu skacze, idealnie, musze to kiedys nagrac.
bErWLiPn
tak
rok temu
piękny zwierzak
Internauta
rok temu
Przepraszam, jest tak bardzo wstyd...
Najnowsze komentarze (34)
Aga
rok temu
Oj Waldek Waldek, nie opowiadaj glupot, bo my Polske mamy w rekach pis i widac co z niej robi. Chcesz przykladow ich niekompetencji?
Warszawiak
rok temu
Na zdjęciu tego nie widać ale u mnie blok 30m naprzeciw nie był widoczny przez szarą ściane deszczu. Przy takiej ulewie musi dojsc do podtopień w mieście. W Warszawie mamy bardzo dobrą organizację służb, które szybko się uporały ze skutkami. Inna rzecz, że wyposażenie ich też jest nowe. Pompy sa o ogromnej wydajniości. patrzyłem jak rura o średnicy 30 cm wypompowuje wodę z ulicy - płynęła jej stronę rzeka tak szybko pompa 550 kW wysysała wodę. po kilkunastu minutach zoatał juz tylko ssak który doczyścił resztę a pompa poszła gdzie indziej.
Joka
rok temu
W Dęblinie jest lotnisko wojskowe,szkoła Orląt chyba wiadomo dlaczego.
czerwony ze
rok temu
Ale dlaczego miał zawstydzić ?
EWK
rok temu
MISTRZ !!!
Darek
rok temu
Właściciel jedynie się zdziwił? Nie oniemiał? Nie zaniemówił? Nie był w szoku?
Yataman
rok temu
Dno ja to w WP
zwinny drapie...
rok temu
W ten sposób przodek kota domowego , czyli kot nubijski poluje na ptaki -najpierw cicho podkrada się, a potem atakuje wysokim skokiem, podczas którego potrafi złapać pazurami ptaka wzbijającego się do lotu
bErWLiPf
żabka
rok temu
szok, po prostu szok, kot, który skacze. ... zaraz zaraz, czy przypadkiem wszystkie niespasione koty tego nie robią?
Traszka
rok temu
Niesamowite jak infantylne staje się społeczeństwo. Koteczek skoczył!
wewew
rok temu
jaja se robice co w tym filmie jest bniby takiego kot przeskoczył i tyle maskara ktoś chyba jaja se robi
kamil
rok temu
O Jaaaaaaaaaaa! No NIESAMOWITE....!..... Kurcze! Dopiero odkryli, że kot skacze. WOW! Niesamowite odkrycie. ......
Human
rok temu
Gdyby kot był nie biały,a czerwono biały,to ten skok można by uznać za symboliczny. Tak Polska za PISu przeskakuje od demokracji do kaczego despotyzmu.
wdgwregh
rok temu
zawstydza mnie to jak wasze filmiki fatalnie się ładują, za to gdy chcę coś poczytać to 5 na raz hula gdzieś w tle i marnuje mi transfer:/
bErWLiPH
bErWLiOO
bErWLiPO
bErWLiPP