bCOXtFeI
bCOXtFeM
bCOXtFeQ
programy
kategorie
bCOXtFeJ

Malborska legenda. Tajemniczy tunel pod zamkiem

Słynna twierdza średniowiecznej Europy skrywa wiele legend. Jedną z nich jest legenda o tunelu. Według niej, tajemniczy tunel miał łączyć piwnicę zamku z… miasteczkiem Nowy Staw. Tunel o długości aż 11 km wykonano ponoć na wypadek potrzeby szybkiej ewakuacji obrońców zamku. Miał on pełnić funkcję sekretnego wyjście i wejścia. W tajnym korytarzu miały być przechowywane skarby.

70 reakcji
41
22
7
Podziel się
Komentarze (7)
29-06-2020
McEkNo tak, napisaliście że żołnierze przekazali sprzęt do fabryk. Teraz jak wygra Trzaskowski trzeba będzie Niemcom wypłacić rekompensatę. I masz babo placek.
zobacz więcej komentarzy (7)

Programy Wirtualnej Polski

bCOXtFeV
Napisz komentarz
29-06-2020

McEkNo tak, napisaliście że żołnierze przekazali sprzęt do fabryk. Teraz jak wygra Trzaskowski trzeba będzie Niemcom wypłacić rekompensatę. I masz babo … Czytaj całość

29-06-2020

Endek1971Jak zawsze na Wirtulnych Prusach, byli hitlerowcy,naziści,faszyści.Broń Bożę Niemcy.O właścicielach POrtalu nie wolno brzydko pisać.

29-06-2020

240255Mam tylko jedno pytanie w reportazu jest uzyte slowo -OSTROLUK BUDOWLI- czy to jest nowa polska pisownia , czy po raz kolejny jakis inteligetny Polak … Czytaj całość

bCOXtFfn
Rozwiń komentarze (5)
bCOXtFfH
bCOXtFeO
bCOXtFfO
bCOXtFfP