bEUVrTrE
bEUVrTrI
bEUVrTrM
programy
kategorie
bEUVrTrF

Nakaz zakrywania ust i nosa. Tak Polacy stosują się do obostrzeń

Od 10 października 2020 roku obowiązuje w całej Polsce żółta strefa w związku z zagrożeniem COVID-19. Nowe obostrzenia to m.in. wprowadzenie nakazu zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Odwiedzieliśmy Targowisko Miejskie w Będzinie oraz ulice Sosnowca, by porozmiawiać z mieszkańcami tych miast. Sprawdziliśmy, jak wiele osób stosuje się do obostrzeń i co sądzą na ten temat. Stanowisko policji przedstawiła podkom. Magdalena Wiśniewska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

1090 reakcji
237
529
324
Podziel się
Komentarze (324)
11-10-2020
AnnaCzy sfotografowani wyrazili zgodę na upublicznienie ich zdjęcia?
zobacz więcej komentarzy (324)

Programy Wirtualnej Polski

bEUVrTrR
KOMENTARZE
(324)
Anna
rok temu
Czy sfotografowani wyrazili zgodę na upublicznienie ich zdjęcia?
Wykrztałćóh
rok temu
Oczywiście ten nkaz NIE DOTYCZY funkcjonariuszy PIS !!! Oni są lepszym sortem.
😂😂😂
rok temu
Ale dno 🤣🤣🤣
bEUVrTsj
bezprawie+
rok temu
Czy ci ludzie na zdjęciu wyrazili zgodę na publikację ich wizerunku?
Polak
rok temu
Mają rację, nie ma żadnych przepisów prawnych nakazujących noszenia tych szmat, a jedynie wymysł dwóch ministrów, a wymysł nie jest obowiązującym prawem, chyba, że JEST TO PRAWO pisu.
Najnowsze komentarze (324)
grzeczna...
rok temu
do Abc - moralne prawo nakazuje w pierwszym rzedzie chronic i dbac o własne zdrowie i rodziny, a nie o zdrowie obcych, którzy nosza maski pełne grzybow i oddychaja dwutlenkiem wegla zamiast tlenem z powietrza
grzeczna...
rok temu
nie rozumiem katolikow i wierzacych w życie po smierci którzy nosza maski, nie lekajcie sie przecież po zgonie traficie do raju
grzeczna...
rok temu
jak bedzie Ustawa zgodna z Konstytucja to bede wychodzic na dwór z domku w masce lub noca na spacer bez, inaczej moga mnie cmoknac, Ustawy rzad pis nie chce bo Ustawa zobowiazuje do odszkodowan w sytuacji kiedy człowiek w masce zasłaniajacej usta i nos zejdzie z tego swiata nie z własnej winy, sprzeczna z logika to co mówia i pisza członki rzadu, jak zdrowy człowiek bez maski może zarażac innych, predzej Ci którzy sa w maskach zarażaja tych bez masek, z tej przyczyny polecam takich omijac szerokim łukiem, z domu wychodze na 2 godz. spacer noca lub za dnia po zakupy ale bez maski, nie bede ryzykowac własnym zdrowiem i zyciem i wdychac dwutlenku wegla zamiast tlenu , grzybow i innych bakterii które sa w każdej masce po upływie 5 min
Pacjent
rok temu
Teraz we wiadomościach powiedzieli, że pacjent był przez tydzień leczony (nie wiadomo na co leczony bo lekarz nawet go nie widział !) na NFZ poprzez tele-porady i ZMARŁ w karetce !!!! Teraz Niedzielski z Morawieckim powinno zapłacić tej rodzinie i innym rodzinom ODSZKODOWANIE za uśmiercanie ludzi poprzez wymyślone bzdurne teleporady!!!! A potem powinni być za to karani i iść do kicia!!!! A lekarze powinni oddać podatnikom wszystkie składki za to że od stycznia nie leczyli ludzi, tylko telefonicznie bzdury gadali chorym pacjentom (np.na raka, wylew, zawał, zapalenie płuc itd) a nie na bezobjawowego covida!!!
PACJENTT
rok temu
Teraz we wiadomościach powiedzieli, że pacjent był przez tydzień na NFZ leczony (nie wiadomo na co !) poprzez tele-porady i zmarł w kartce !!!! Teraz Niedzielski z Morawieckim powinno zapłacić tej rodzinie i innym rodzinom ODSZKODOWANIE za uśmiercanie ludzi poprzez wymyślone bzdurne teleporady!!!! A potem powinni być za to karani i iść do kicia!!!!
Polak
rok temu
karać za brak maseczki i nawet nie pytać !!!
Kowalski
rok temu
Demagogia, ministerka zdrowia i partii rządzącej! Nie dość, że w pracy przez osiem godzin jestem w maseczce, to przez resztę dnia też mam się dusić? Organizm nie jest prawidłowo wentylowany, krew i serce niedotlenione, a tu kretyńskie obostrzenia. Destrukcyjne decyzje zorganizowanej organizacji politycznej, które to ograniczają swobody obywatelskie!
Rozum
rok temu
Czy ktos sie zastanowil.jesli to jest obowiazek rzadowy to gdzie bezplatne maseczki.i znowu nabijajmy im kase
bEUVrTsb
Rozum
rok temu
Czy ktos sie zastanowil.jesli to jest obowiazek rzadowy to gdzie bezplatne maseczki.i znowu nabijajmy im kase
deb
rok temu
jak ludzi można łatwo zmanipulowac i zabrac im wolnosc szok
Ania
rok temu
Szybciej syn ze szkoły wirusa przyniesie i mnie zarazi, niż ja złapię na świeżym powietrzu nie nosząc maski. Zawsze w domu były jakieś wirusy i wiosną, i jesienią, i zimą, ale gdy zarzadzili nauczanie zdalne w domu nawet kataru nikt nie miał. Wniosek, jest taki że dzieci zwlekaja do domu wirusy że szkoły.
Camilos
rok temu
Teraz ci w od Jarka w maseczkach będą się tłuc z tymi od Tuska bez. Dziel i rzadz prawda!?
Zygmunt
rok temu
Uważam że Covid nie taki straszny jak go malują a maseczkę noszę tylko dlatego że nie stać mnie na płacenie mandatów czy na włóczenie się po sądach.
Nikt nie chce
rok temu
się przyznać, że nosi na twarzy szmatkę wyłącznie z obawy przed mandatem. Przed wejściem w życie nielegalnego rozporządzenia 90% z nich nie nosiło na twarzy niczego.
...
Następna strona
bEUVrTsD
bEUVrTrK
bEUVrTsK
bEUVrTsL