bESHKGEQ
bESHKGEU
bESHKGEY
programy
kategorie
bESHKGER

Nieoczekiwany finał drobnej stłuczki. Staranował ogrodzenie placu budowy

W pracy policjanta ważna jest czujność nawet w niepozornie wyglądających sprawach. O tym, jak jest to ważne, przekonali się funkcjonariusze z Dolnego Śląska. Policjanci wydziału ruchu drogowego w Szczawnie-Zdroju zostali wezwani do pozornie zwykłej kolizji drogowej. Zgłoszenie dotyczyło kolizji na rondzie – w całym kraju dochodzi do kilkudziesięciu podobnych zdarzeń każdego dnia. Po przyjechaniu na miejsce funkcjonariusze byli zaskoczeni jednak skalą zniszczeń, jakich dokonał 79-latek, kierujący Toyotą Yaris. Dopiero nagranie z monitoringu pokazało, co tak naprawdę wydarzyło się w poniedziałek rano. 79-latek spowodował kolizję, nie ustępując pierwszeństwa na skrzyżowaniu, po czym ruszył w stronę placu budowy. Staranował barierki i przejechał kilkadziesiąt metrów po budowie obwodnicy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna twierdził, że za kolizję odpowiedzialność ponosi 43-letnia kobieta samochodu, z którym się zderzył. W związku z takim tłumaczeniem...

rozwiń
17-11-2020
73 reakcje
31
14
28
Podziel się
Komentarze (28)
17-11-2020
blacky6Tylko gościa w walcu żal... bo od nowa musi tyrać ;/
zobacz więcej komentarzy (28)

Programy Wirtualnej Polski

bESHKGFd
KOMENTARZE
(28)
blacky6
rok temu
Tylko gościa w walcu żal... bo od nowa musi tyrać ;/
uiouio
rok temu
Szczęście miał ten na chodniku, że go dziadek dodatkowo nie skasował.
Proste
rok temu
Będzie jeździł bez prawa jazdy, w technice i kulturze jazdy nic to nie zmieni.
bESHKGFv
kiko
rok temu
To bylo rondo? Jeśli tak to drugi samochód przejechal je ze złęj strony
miro
rok temu
To jest rondo w budowie ! Ten Pan wymusił pierwszeństwo !! Wiem bo mieszkam obok ..
Najnowsze komentarze (28)
nowotwór
rok temu
"Mężczyzna twierdził, że za kolizję odpowiedzialność ponosi 43-letnia kobieta samochodu, z którym się zderzył." w jakim języku to jest napisane? Część zdania, jak podmiot domyślny?
mao
rok temu
ewidentna próba ucieczki
dab3
rok temu
gdzie te RONDO??? jak samochody jada w lewo iprawo
dab3
rok temu
Jakie rondo ???? jak samochody jada i w lewo i w prawo nic nie rozumie gdzie te rondo ????
jarek
rok temu
Wałbrzych. Nic dziwnego. To stan umysłu
inżynier
rok temu
Pewnie typowy polski handlowiec w najlepszym samochodzie świata - służbowym.
Bratek1
rok temu
Pan kierowca ma "kuku na muniu". Strach chodzić po chodnikach wiedząc, że takich mamy "kierowców".
Wnikliwy
rok temu
Jednak organizacja ruchu tam i oznakowanie, to jakby z Nairobi lub Dakaru... Stoi znak, że rondo, ale rondo to nie jest ta czerwona kupka zaraz za nim, tylko ten zielony trawnik gdzieś daleko po prawej. Tylko tubylcy wiedzą, o co chodzi i pewnie mają ochotę na wymuszonka... Po prostu skandal. Dobry prawnik w sekundę chłopa wybroni.
bESHKGFn
Zenon K.
rok temu
Czy to reklama Toyoty Yaris ??? :)
STW
rok temu
Na bank pomylenie hamulca z gazem. Za takie coś powinno się dożywotnio wystawiać zakaz prowadzenia pojazdów. Rondo chyba nie, bo nie widać nigdzie znaków na słupach, a później kolejny ziomek zrobił ,to samo co ten biały biorący udział w kolizji. Albo rondo i dać zakaz wszystkim trzem kierowcom, albo mają tam jakieś dziwne zasady. No i szkoda roboty operatora walca.
freyikari
rok temu
Dziadek się wkurzył stwierdził że zaora tą budowę.
xxxx
rok temu
Czy on był na pewno trzeźwy? Mam co do tego wątpliwości. Kolizja kolizją, zdarza się - ale ta późniejsza akcja? Ucieczka po kolizji (to raz), staranowanie ogrodzenia (to dwa), jazda po placu budowy (to trzy)? Po drodze omal nie przejechał pieszego (to cztery)?
jim
rok temu
BADANIA I JESZCZE RAZ BADANIA po osiągnięciu pewnego wieku. Ja kierując zawodowo małym samochodem dostawczym mam badanie okresowe i psychologiczne ważne tylko na dwa lata, bo osiągnę wtedy wiek 65 lat. A dziadek czy babcia może śmigać po naszych drogach bez badań do śmierci. Nie ważne, że nie widzi i nie słyszy, a czas reakcji 30 sekund.
magdalena
rok temu
a spróbujcie tak wieśwagenem ?? rozpadł by się !! W Tojotce kier. przykręci zderzak i w drogę :-))) co Japan to Japan !!!
bESHKGFP
bESHKGEW
bESHKGFW
bESHKGFX