programy
kategorie

Nowy Dwór Gdański. Weszła do rzeki i została bohaterką

W niedzielę wieczorem mieszkanka Nowego Dworu Gdańskiego wrzuciła do rzeki Tugi kocięta w plastikowym worku. Zwierzęta zostały uratowane przez inną kobietę, która spacerowała z córką i psem. Nie wahała się, wskoczyła do wody i wyłowiła kocięta. Policja zatrzymała kobietę, która wrzuciła koty do rzeki. Kobieta odpowie za znęcanie się nad zwierzętami.

0
0
39
Podziel się
Komentarze (39)
02-08-2021
GerdaJedna drobna kobietka zrobiła więcej niż pięciu rosłych strażaków
zobacz więcej komentarzy (39)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(39)
Gerda
3 lata temu
Jedna drobna kobietka zrobiła więcej niż pięciu rosłych strażaków
Marcin
3 lata temu
Gratulacje dla tej Pani ale strażacy pokazali swoją klasę nawet nie pomogli kobiecie wyjść z wody a widać że się męczyła wstyd jakich mamy mężczyzn w straży
Tomasz
3 lata temu
Chylę czoło. Jest Pani wspaniałym człowiekiem, wzorem dla nas wszystkich.
jestem twoim ...
3 lata temu
jak dla mnie jesteś wielka szanuje nie ważne że bielizna i ludzie brawo jesteś aniołem
Mundito
3 lata temu
Wstyd ona do wody ratować kociak a straż stoi jestem z niej dumny bo to mieszkanka mojego miasta A straż zawiodła wstyd.
Najnowsze komentarze (39)
adam
2 lata temu
nawet nie pomogl wyjsc, wstyd
dzwoń po SM
2 lata temu
Strażacy mają ratować ludzi, strażak miał wskoczyć w tym dość ciężkim przeciwogniowym uniformie do wody? Przed klawiaturą to wy wszyscy najmądrzejsi, zwłaszcza młodzi obrońcy zwierzątek którzy nawet złotówki nie wpłacili na schronisko.
ręce opadły
2 lata temu
Bezmyślna kobieta zostawiła na brzegu dziecko i wskoczyła do śmierdzącej wody bo kotek był w reklamówce, nie pomyślała że mogła stracić życie bo w kanale mogły być potłuczone butelki, wystające pręty lub inne rzeczy?!? Serio? Przecięła by sobie tętnicę udową i by się wykrwawiła na oczach dziecka? bo kotek?...ech kobieto następnym razem włączaj mózg przed jakąkolwiek decyzją a nie po.
Jacek_mi
2 lata temu
Tak. Można powiedzieć, że ta Pani jest bohaterką. Tylko proszę się trochę zastanowić. Czy strażak w całym ekwipunku miał wskakiwać do wody dla ratowania kociaków nie wiedząc jaka jest głęboka woda? To dobrze, że tam byli bo mogli być potrzebni do ratowania tej bohaterki. W tej sytuacji zareagowali dobrze. Oni są przygotowani do ratowania przede wszystkim ludzi nawet z narażeniem swojego życia, i gdyby to był człowiek nie wahaliby się tam wskoczyć .........
elmi
2 lata temu
Ta straz pozarna do zawodowa, czy ochotnicza? To by wiele tlumaczylo. Pewnie hobbysci, do organizowania imprez w remizie i noszenia baldachimow nad ksiedzem przy procesji.
elmi
2 lata temu
CZLOWIEK pisane wielkimi literami. Szacunek
zxcv
3 lata temu
Panowie strażacy...czy nie jest Wam wstyd? Nawet ręki nie podać wychodzącej z zimnej wody kobiecie?
mjr
3 lata temu
Panie komendancie straży ! Moze czas na rekrutacje osób które nie przyniosą tak ogromnego wstydu na całą Polskę ? jedna kobietka zrobiła więcej szybciej i ofiarniej niz kilku pana "WYSZKOLONYCH" ludzi.
kil
3 lata temu
strażaków powinno się zwolnić dyscyplinarnie ! takie nieprawdopodobne lebiegi są obciązeniem dla społeczeństwa. kobieta widząc ich nieporadność wyręczyła ich . by mieli nauczkę ich miesięczną gażę oddał bym tej kobiecie.
mike
3 lata temu
A jelopy strazacy stali i patrzeli , nawet nie domyslil sie aby pomoc kobiecie wyjsc z wody. Wyzucic ze strazy!!!!!!!!!!!!!!!!
jerzy
3 lata temu
PANOWIE STRAŻACY ZAPISZĄ NA SWOJE KONTO.
123
3 lata temu
I co panowie strażacy nie ma wam WSTYD !
AAA
3 lata temu
do Marcina: Straży pewnie stali na straży własnej godnosci....
Zdzisław
3 lata temu
Działania strażaków śmiechu warte, a Pani wg mnie bohaterka. Szacunek!!!