bCFJqwjU
bCFJqwjY
bCFJqwkc
programy
kategorie
bCFJqwjV

Obchody 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Dr Michał Sutkowski: to nie był najlepszy przykład

Tłum polityków podczas obchodów 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie, a potem na Powązkach oburzył wiele osób. Uważają, że rządzący lekceważą wydane przez siebie ograniczenia związane z epidemią koronawirusa. - To nie jest przykład, który we mnie, jako lekarzu, wzbudza entuzjazm - stwierdził w programie specjalnym WP dr Michał Sutkowski. - Ten obrazek dużej grupy nie jest najlepszym przykładem epidemiologicznym - dodał.
10-04-2020
Tranksrypcja:Panie doktorze, mówi pan o tych korono-wytrychach, o tym, cz...
rozwiń
Bo wiele osób zwróciło dzisiaj uwagę na to jak na Placu Piłsudskiego, politycy składali wieńce i byli w bardzo dużej grupie.
Policja napisała tak: "W związku z obchodami 10 rocznicy katastrofy Smoleńskiej przypominamy, że nie mamy w tym przypadku do czynienia ze zgromadzeniem w trybie ustawy, a poszczególne osoby wykonują swoje zadania w ramach pełnionych urzędów i funkcji".
To jest korona-wytrych? Czy to jest nieodpowiedzialność? Czy to jest narażanie nas przez polityków, na rozprzestrzenianie się wirusa?
No to nie jest przykład, który mnie jako lekarza - bo rozumiem, że tak pan redaktor mnie pyta.
Tylko i wyłącznie. Wzbudza mój entuzjazm. Obywatelsko też bym powiedział, że w momencie kiedy obchodzimy tą bardzo smutną rocznicę.
I rzeczywiście chcemy ją obchodzić godnie, powinniśmy także w sposób właściwy zachowywać pewne proporcje.
I chyba myślę, że można było to trochę lepiej już, jeżeli to są obchody państwowe, jeżeli one mają swoją moc prawną i że można tak robić.
Żeby to było tak, że po prostu te osoby będą się dystansować właśnie od siebie.
Pokazywać, że właśnie są przykładem.
Ten obrazek dużej grupy, nie jest najlepszym przykładem epidemiologicznym.
5 reakcji
1
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
10-04-2020
cała prawda
Okazało się, że król jest nagi. Jeśli tchórze wychodzą bez maseczek i rękawiczek, to oznacza tylko jedno: cała ta afera z koronawirusem to bujda na resorach, która...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (4)

Programy Wirtualnej Polski

bCFJqwkh
Napisz komentarz
10-04-2020

cała prawdaOkazało się, że król jest nagi. Jeśli tchórze wychodzą bez maseczek i rękawiczek, to oznacza tylko jedno: cała ta afera z koronawirusem to bujda na … Czytaj całość

11-04-2020

EdwardJak mnie zatrzyma policjant za niemanie maski to ja mu pokażę zdjęcie całej wierchuszki jak idą gromadne ramię w ramię beztrosko i bez masek.W sądzie … Czytaj całość

11-04-2020

EdwardNo i co cenzorzy.Trafiłem w 10.Jak zwykle po resztą.A to boli.

bCFJqwkz
Rozwiń komentarze (3)
bCFJqwkT
bCFJqwka
bCFJqwla
bCFJqwlb