programy
kategorie

Oberwanie chmury nad Lublinem. Do sieci trafiły nagrania

W środę (26 sierpnia) nad Lublinem rozpętało się pogodowe piekło. Od popołudnia widać było potężne chmury, które przemieszczają się w stronę miasta. Silny wiatr oraz ulewa spowodowały podtopienia m.in. na ulicy Wojciechowskiej. Tego dnia nawałnica przeszła nie tylko przez Lubelszczyznę. Do godziny 19.30 Państwowa Straż Pożarna odnotowała w całym kraju prawie 2,3 tys. interwencji. W Łodzi strażacy godzinami usuwali skutki burzy – zerwane linie energetyczne, powalone drzewa oraz uszkodzone samochody. W Pilicy na Mazowszu zmarł mężczyzna, na którego spadła gałąź. Straż Pożarna apeluje o rozwagę i pozostanie w domach w trakcie burz, a także śledzenie prognozy pogody. Jeśli chcesz poznać więcej ciekawych informacji z Lublina, wejdź na stronę Spotted Lublin.

220 reakcji
103
58
59
Podziel się
Komentarze (59)
27-08-2020
sdfCiekawe, że wsie nie są zalewane tak jak miasta? Czyżby winnym był jednak wszechobecny beton i zatkane studzienki burzowe?
zobacz więcej komentarzy (59)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(59)
sdf
4 lata temu
Ciekawe, że wsie nie są zalewane tak jak miasta? Czyżby winnym był jednak wszechobecny beton i zatkane studzienki burzowe?
Ola
4 lata temu
PIS wie ze to wina PO
mmwk
4 lata temu
O rany, znowu wina Trzaskowskiego. Współczuję tym ludziom. No ale żywioł jest żywiołem. Z siłami natury trzeba sobie radzić tak, jak się potrafi.
Kon
4 lata temu
Zwykły człowiek ma płacić za zabetonowanie swojej posiadłości 2zl za M2 podatku. Ile zaplaci urzędnik który decyzja zabetonowal całe centrum miasta.
Wyznawca PO
4 lata temu
Jako mieszkaniec Lublina mogę tylko uspokoić ludzi że nasz ukochany Prezydent Żuk wycina wszystkie stare drzewa chroniące przyrodę, wycina starodrzew na Lipowej , na Alejach Racławickich i betonuje wszystko asfaltem i kostką brukową. Woda nie wsiąka w ziemię tylko pięknie mknie po ulicach i zalewa kolejne domy i posesje prywatne. Ale czyści przy tym ulice i zachęca załamanych mieszkańców do sprzedaży swoich działek i zakupu mieszkań u lokalnych deweloperów. Wszystko się spina i Lublin kwitnie. Takie to jest miasto inspiracji, inspiracji co by tu jeszcze wyciąć. Dziękujemy Bogu za takiego wspaniałego Prezydenta. Zastał Lublin zielony , zostawi Lublin Szary i zabetonowany. Dzięki ci Panie o dzięki.
Najnowsze komentarze (59)
rencistka
3 lata temu
Oberwaniem chmury określana jest silna ulewa, a tu ani jednej strużki deszczu... więc gdzie to oberwanie chmury? No tak, o takim zdarzeniu świadczy tu płynąca ulicą woda, ale nie nagranie ulewy, bo jej nie widać. Bardziej adekwatnym tytułem tego byłoby: "Straszna, nisko wisząca chmura przyczyną zalanych ulic."
Ania
4 lata temu
Piekło...co burza to piekło, Wy chyba konkretnej burzy nie widzieliscie.... Ogólnie zachowanie dziennikarzy w tym roku mnie rozbraja... Burze piekielne upały piekielne rekord 32 st tego nie było od 70 lat....a 3 lata temu na Podkarpaciu 39 w cieniu było... Po co to przesady?
Boko
4 lata temu
Kluk
JaJacek
4 lata temu
A co na to aktywiści LGBT?
Jessu
4 lata temu
Protestuję przeciw ulewom nad Polską.
gosc11
4 lata temu
W Warszawie zawsze Trzaskowski winny, kto w Lublinie albo Nowym Saczu winny za powodz ? Zapomnia£em tam rzadzi PIS, no to Bog jest winny!!!
marvv
4 lata temu
To wina Trzaskowskiego.
emerytka
4 lata temu
a po jaki kij wszystko betonujecie? Wasze podworka kolo wilii tez wybetonowane to nie jeczcie.Wies nie zalewa.
anonim
4 lata temu
widac skutki betonowiania miast woda zamiast wsiakac w ziemie zostaje na niej
biesiu
4 lata temu
Kiedys takie zjawisko było by wykorzystane przez mafię .
Taka karma
4 lata temu
Pieszy, potrącony w Lublinie na przejściu dla pieszych utopił się przed przyjazdem karetki
delta
4 lata temu
wiecej betonu w miastach, betonowac wszystko brawo dla architektów krajobrazu,nie mam kostki betonu ulewy mnie nie zalewaja wsiaka wszystko
wawiak
4 lata temu
Lublin ? Lublin .... Czy to polska B czy już C ?
Herr Kules
4 lata temu
Tusk znowu szkodzi Polsce 😂
...
Następna strona