bEhpBaRM
bEhpBaRQ
bEhpBaRU
programy
kategorie
bEhpBaRN

Oberwanie chmury nad Lublinem. Do sieci trafiły nagrania

W środę (26 sierpnia) nad Lublinem rozpętało się pogodowe piekło. Od popołudnia widać było potężne chmury, które przemieszczają się w stronę miasta. Silny wiatr oraz ulewa spowodowały podtopienia m.in. na ulicy Wojciechowskiej. Tego dnia nawałnica przeszła nie tylko przez Lubelszczyznę. Do godziny 19.30 Państwowa Straż Pożarna odnotowała w całym kraju prawie 2,3 tys. interwencji. W Łodzi strażacy godzinami usuwali skutki burzy – zerwane linie energetyczne, powalone drzewa oraz uszkodzone samochody. W Pilicy na Mazowszu zmarł mężczyzna, na którego spadła gałąź. Straż Pożarna apeluje o rozwagę i pozostanie w domach w trakcie burz, a także śledzenie prognozy pogody. Jeśli chcesz poznać więcej ciekawych informacji z Lublina, wejdź na stronę Spotted Lublin.

220 reakcji
103
58
59
Podziel się
Komentarze (59)
27-08-2020
sdfCiekawe, że wsie nie są zalewane tak jak miasta? Czyżby winnym był jednak wszechobecny beton i zatkane studzienki burzowe?
zobacz więcej komentarzy (59)

Programy Wirtualnej Polski

bEhpBaRZ
KOMENTARZE
(59)
sdf
10 miesięcy temu
Ciekawe, że wsie nie są zalewane tak jak miasta? Czyżby winnym był jednak wszechobecny beton i zatkane studzienki burzowe?
Ola
10 miesięcy temu
PIS wie ze to wina PO
mmwk
10 miesięcy temu
O rany, znowu wina Trzaskowskiego. Współczuję tym ludziom. No ale żywioł jest żywiołem. Z siłami natury trzeba sobie radzić tak, jak się potrafi.
bEhpBaSr
Kon
10 miesięcy temu
Zwykły człowiek ma płacić za zabetonowanie swojej posiadłości 2zl za M2 podatku. Ile zaplaci urzędnik który decyzja zabetonowal całe centrum miasta.
Wyznawca PO
10 miesięcy temu
Jako mieszkaniec Lublina mogę tylko uspokoić ludzi że nasz ukochany Prezydent Żuk wycina wszystkie stare drzewa chroniące przyrodę, wycina starodrzew na Lipowej , na Alejach Racławickich i betonuje wszystko asfaltem i kostką brukową. Woda nie wsiąka w ziemię tylko pięknie mknie po ulicach i zalewa kolejne domy i posesje prywatne. Ale czyści przy tym ulice i zachęca załamanych mieszkańców do sprzedaży swoich działek i zakupu mieszkań u lokalnych deweloperów. Wszystko się spina i Lublin kwitnie. Takie to jest miasto inspiracji, inspiracji co by tu jeszcze wyciąć. Dziękujemy Bogu za takiego wspaniałego Prezydenta. Zastał Lublin zielony , zostawi Lublin Szary i zabetonowany. Dzięki ci Panie o dzięki.
Najnowsze komentarze (59)
rencistka
5 miesięcy temu
Oberwaniem chmury określana jest silna ulewa, a tu ani jednej strużki deszczu... więc gdzie to oberwanie chmury? No tak, o takim zdarzeniu świadczy tu płynąca ulicą woda, ale nie nagranie ulewy, bo jej nie widać. Bardziej adekwatnym tytułem tego byłoby: "Straszna, nisko wisząca chmura przyczyną zalanych ulic."
Ania
10 miesięcy temu
Piekło...co burza to piekło, Wy chyba konkretnej burzy nie widzieliscie.... Ogólnie zachowanie dziennikarzy w tym roku mnie rozbraja... Burze piekielne upały piekielne rekord 32 st tego nie było od 70 lat....a 3 lata temu na Podkarpaciu 39 w cieniu było... Po co to przesady?
Boko
10 miesięcy temu
Kluk
JaJacek
10 miesięcy temu
A co na to aktywiści LGBT?
Jessu
10 miesięcy temu
Protestuję przeciw ulewom nad Polską.
gosc11
10 miesięcy temu
W Warszawie zawsze Trzaskowski winny, kto w Lublinie albo Nowym Saczu winny za powodz ? Zapomnia£em tam rzadzi PIS, no to Bog jest winny!!!
marvv
10 miesięcy temu
To wina Trzaskowskiego.
emerytka
10 miesięcy temu
a po jaki kij wszystko betonujecie? Wasze podworka kolo wilii tez wybetonowane to nie jeczcie.Wies nie zalewa.
bEhpBaSj
anonim
10 miesięcy temu
widac skutki betonowiania miast woda zamiast wsiakac w ziemie zostaje na niej
biesiu
10 miesięcy temu
Kiedys takie zjawisko było by wykorzystane przez mafię .
Taka karma
10 miesięcy temu
Pieszy, potrącony w Lublinie na przejściu dla pieszych utopił się przed przyjazdem karetki
delta
10 miesięcy temu
wiecej betonu w miastach, betonowac wszystko brawo dla architektów krajobrazu,nie mam kostki betonu ulewy mnie nie zalewaja wsiaka wszystko
wawiak
10 miesięcy temu
Lublin ? Lublin .... Czy to polska B czy już C ?
Herr Kules
10 miesięcy temu
Tusk znowu szkodzi Polsce 😂
...
Następna strona
bEhpBaSL
bEhpBaRS
bEhpBaSS
bEhpBaST