bCZfePfo
bCZfePfs
bCZfePfw
programy
kategorie
bCZfePfp

Objawy koronawirusa. Tak choroba niszczy organizm dzień po dniu

Naukowcy opracowali schemat objawów koronawirusa, z dokładnym podziałem na każdy dzień. Lekarze zanalizowali objawy pacjentów z koronawirusem, przyjętych do chińskich szpitali.

19-03-2020
392 reakcje
107
222
63
Podziel się
Komentarze (63)
19-03-2020
jajakobyłynawet jednego dobrze zredagowanego artykułu nie potraficie sklecić? Tym bardziej takiego, który dotyczy NAS WSZYSTKICH?! TO IGNORANCJA czy coś gorszego?
zobacz więcej komentarzy (63)
bCZfePfB
KOMENTARZE
(63)
jajakobyły
6 miesięcy temu
nawet jednego dobrze zredagowanego artykułu nie potraficie sklecić? Tym bardziej takiego, który dotyczy NAS WSZYSTKICH?! TO IGNORANCJA czy coś gorszego?
Korni
6 miesięcy temu
Beznadziejny film, zero konkretów, tytuł wskazuje na coś nowego a to...PORAŻKA. Dno. Kto to w ogóle wyprodukował ?
jj
6 miesięcy temu
To jest kpina ,a nie informacja!
bCZfePfT
Najnowsze komentarze (63)
hybh ytr
6 miesięcy temu
bryvyrnbvcey
Nowy
6 miesięcy temu
To co próbujecie przekazać to jeden wielki bełkot z którego nic nie wynika. W takiej chwili społeczeństwo oczekuje rzetelnych informacji, bo na razie większość Waszych artykułów to tylko jedna wielka obłuda i dezinformacja
cccccccc
6 miesięcy temu
czy ten wirus odsieje tych ciągle i bezkarnie okradających mnie złodziei, może kiedyś sprawiedliwość jakaś ich dosięgnie
ee
6 miesięcy temu
no i co dalej? może jakieś konkrety?
Eleonora
6 miesięcy temu
Problem jest z tym wirusem, bo niszczy płuca a objawy są koszmarne przez problemy z oddychaniem i uczucie szkła w płucach, jak to opisała jedna z zarażonych. Dziwi mnie fakt, że ten zmutowany wirus SARS, który znany był już w listopadzie zeszłego roku, tak skutecznie ukrywały ten fakt władze Chin a teraz szczycą się domniemanym sukcesem dla siebie. Gdyby nie ich zarozumiałe postępowanie, to teraz Włosi, nie przeżywali by dramatu z powodu tego wirusa i ilości zgonów jakim jest prawie 800 na dobę!!! Co za świństwo chińskie nam się objawiło a teraz wysyłają maseczki do Europy! To już 2-gi raz mają problem z SARS, więc jak to jest z tą ich dobrocią???
tak
6 miesięcy temu
Dla tych zdziwionych że tu nic nie ma; das wp jest platformą stworzoną w celach propagandowych, to nie jest portal z wiadomościami.
BasiaK
6 miesięcy temu
Nie matóra lecz hedź szczera zrobi z ciebie redachtora.
Karolcia
6 miesięcy temu
Cóż za beznadziejny chłam. Takie naprawdę dno dziennikarstwa shitowego. Róbcie takie coś o dodzie albo politykach ale nie piszcie ludziom że dowiedzą się potrzebnych informacji o chorobie.Shitty profession.
bCZfePfL
Gyga
6 miesięcy temu
Jest filmik, trzeba tylko wejść w ,,więcej materiałów z tej kategorii'' i ponownnie kliknąć w ten materiał. Mi się otworzył
xxxx
6 miesięcy temu
Mamy pytanie, człowiek zachoruje i kto ma mu przepisać leki gdyby stwierdzono, że może chorować w domu?
Maxx
6 miesięcy temu
Dziadostwo wirualnej polski sięga zenitu. Jak można tak ważne rzeczy podawać w taki sposób?. Teraz wyraźnie widać , że chodzi o otwieranie stron. Do diabła z wami !!!
al
6 miesięcy temu
Nieprawda, można wcale nie kaszleć i nie mieć gorączki, tylko być bardzo zmęczonym, zamulonym, mieć np zaburzenia smaku i węchu lub biegunkę. Takie objawy mają pacjenci z pozytywnym wynikiem testu a inni chorzy członkowie rodziny mają objawy dużo silniejsze, z kaszlem i gorączka. Zmęczenie i ból całego ciała, brak apetytu są dosyć powszechne.
jus
6 miesięcy temu
Na kornowirusa zmarło dotychczas w Polsce 5 osób. Natomiast CODZIENNIE w Polsce umiera od 800 do tysiąca osób na inne choroby. Czy ciemniactwo wyciąga z tego jakieś konstruktywne wnioski ?
Anna
6 miesięcy temu
Spróbuję sama: najpierw następuje zarażenie. Od momentu zarażenia do nawet 24 dni (albo mniej) może się nic nie dziać, ale się zaraża innych. Potem jednak następuje coś, co może wyglądać na przeziębienie lub grypę, albo nawet na coś w rodzaju grypy jelitowej. To może być suchy kaszel, to może być gorączka, albo nieduża gorączka, to może być katar, ale nie musi, to może być ból mięśni, to może być biegunka, albo wymioty. Leczy się to, jak zazwyczaj tego typu objawy, ale może to być nieskuteczne. Albo skuteczne. Mogą się pojawić problemy z oddychaniem, ale niekoniecznie. Po kilku dniach następuje pozorna poprawa. Na jeden czy dwa dni. W ten sposób minął nam pierwszy tydzień objawów. Ale potem u tych rzekomych ozdrowieńców pojawiają się poważniejsze objawy wskazujące na zapalenie płuc z dusznościami. Jak się człowieka z tego wyleczy, to jeszcze może zarażać przez trzy tygodnie. Czyli praktycznie przez około 2 miesiące należałoby uznawać zarażonego za niebezpiecznego. To takie zsumowanie dotychczasowych artykułów, nie jestem lekarzem.
...
Następna strona
bCZfePgn
bCZfePfu
bCZfePgu
bCZfePgv