bEabiiBM
bEabiiBQ
bEabiiBU
programy
kategorie
bEabiiBN

Pasażer na dachu. Nietypowa podróż psa

Pewien mężczyzna zauważył psa na smyczy jadącego na… dachu auta. Ten nietypowy obrazek zarejestrowano w mieście Leshan w prowincji Syczuan. Pies zsuwał się z przedniej szyby i wspinał z powrotem na dach. Jak podają lokalne media, kierujący autem miał mało miejsca w bagażniku i bał się, że pies nie miałby wystarczająco miejsca i tlenu. Właściciel psa miał tłumaczyć się, że jego zwierzę zostało wcześniej odpowiednio przeszkolone do takiej formy podróży.

196 reakcji
24
139
33
Podziel się
Komentarze (33)
29-04-2020
brak słów
Na początku myślałam, że to fajne, że pies swobodnie wskakuje sobie z powrotem do samochodu. Ale zobaczyłam że dach jest zamknięty i pies wcale nie bawi się gdy spada na...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (33)

Programy Wirtualnej Polski

bEabiiBZ
KOMENTARZE
(33)
brak słów
rok temu
Na początku myślałam, że to fajne, że pies swobodnie wskakuje sobie z powrotem do samochodu. Ale zobaczyłam że dach jest zamknięty i pies wcale nie bawi się gdy spada na przednią szybę, to chore i okrutne. Ale u nas też wkładają psy do bagażników na twardym podłożu, zamiast położyć jakieś gąbki, miekkie legowisko i zabaweczkę. Pies się męczy a pan twierdzi, że ten grymasi, że mu za dobrze (bo niby boi się jechać w pańskim samochodzie). Przecież są maty na siedzenie, jak nie ma innych pasażerów. Oj okrutni są niektórzy właściciele zupełnie bez empatii.
ccc
rok temu
A kto wozi psa w bagażniku ?
piss
rok temu
LEPIEJ ŻE GO WOZI NA DACHU NIŻ MIAŁBY ZJEŚĆ :)
bEabiiCr
ixi
rok temu
W bagażniku wiózł Żonę
maja
rok temu
Ludzie są zdolni do niemal każdej głupoty aby tylko zaistnieć.
Najnowsze komentarze (33)
żabka
rok temu
lepiej na dachu niż, jak u nas się zdarza, na smyczy za autem
psiarz
rok temu
Miał za mało miejsca w bagażniku ? Raczej za mało szarych komórek pod czachą
Adonis
rok temu
u nas za takie wykroczenie milicjanty by zastrzelili psa i kierowce a w Chinach jakoś nic się nie stało , taką mamy ,,demokrację,,
Jtj
rok temu
Konserwa na dachu. A jak spadnie to będzie mielonka. Czego się spodziewać po chińczyku - empatii?
lol
rok temu
Chiny to stan umysłu...
Tyle
rok temu
Q wa ...
azorek
rok temu
Każdy dobry człowiek ma swoje zwierzątko. Ten kierowca również. I jak dba o swego pieska. Nie wozi go w bagażniku, bo jest za ciasny i może w nim byś za mało tlenu. Do środka samochodu co prawda nie wpuści czworonoga, bo mu tapicerkę zniszczy, ale na dachu ma miejsca pod dostatkiem. Pewnie jeszcze nie zauważył, że psiunio rysuje lakier pazurkami, bo jak dotrze to do niego, to niestety, dla pieska zostanie tylko przebieżka. Ale taki duży pies potrzebuje przecież ruchu na świeżym powietrzu. Jak by nie patrzyć, musi to być miłośnik i przyjaciel zwierząt.
Jan Kowalski
rok temu
Chińczyk wiezie sobie obiad na dachu samochodu.
bEabiiCj
Alice
rok temu
Piekny pies i pomyslec ze oni je w koncu zjadaja,okropne
Chiny to bard...
rok temu
chory kraj...!
Jack
rok temu
Popieprzony naród. Żrą co popadnie, psy wożą na dachach. Podbiłbym ich i zrobił tam kolonię europejską. Biała rasa europejska RZĄDZI !
ha, han
rok temu
Przecież to niebezpieczne dla psa i prowadzącego. !!! Komuś tu zabrakło wyobraźni. !! Jeśli właściciel nie miał miejsca w samochodzie dla zwierzaka to powinien zorganizować mu inny bezpieczny transport !!
Cyrk Korona
rok temu
Popatrzcie na tło baranki - od 15 sekundy nagrania. Chińczycy siedzą sobie swobodnie w knajpie i się z nabijają z naszej głupoty oraz tego jak pięknie udało im się nas wkręcić w wirusa. Szczerze wierzycie, że to taki groźny, śmiertelny wirus, że cały "cywilizowany" świat musi być zamknięty? Natomiast w kraju gdzie żyje prawie 1,5 MILIARDA ludzi już go nie ma, wszystko otwarte i można żyć normalnie. To jest cyrk korona.
Pies
rok temu
nie miałby wystarczającego tlenu? wtf?
bEabiiCL
bEabiiBS
bEabiiCS
bEabiiCT