bEpTLnvo
bEpTLnvs
bEpTLnvw
programy
kategorie
bEpTLnvp

Pijany próbował wskoczyć na statek. Wszystko nagrały kamery

Pewien Rosjanin chciał wsiąść na statek w porcie Siewiero-Kurilsk, w obwodzie sachalińskim. Mężczyzna był pijany. Z tego powodu odmówiono mu wcześniej wejścia na pokład. To go jednak nie zraziło. Kiedy statek zaczął odpływać z portu, Rosjanin postanowił na niego wskoczyć. Na jego nieszczęście próba "abordażu" zakończyła się fiaskiem. Mężczyzna efektownie wylądował w wodzie. Pijanemu nic się nie stało. Szybko wyciągnięto go z wody.

100 reakcji
38
14
48
Podziel się
Komentarze (48)
05-06-2020
Brawo policja!
Brawurowy pościg za samochodem, który stoi! Kolejny jeleń do skrojenia, czyli kierowca. Co prawda słaby, ale są na świecie znacznie gorsi przestępcy - i policja ich nie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (48)

Programy Wirtualnej Polski

bEpTLnvB
KOMENTARZE
(48)
Brawo policja...
rok temu
Brawurowy pościg za samochodem, który stoi! Kolejny jeleń do skrojenia, czyli kierowca. Co prawda słaby, ale są na świecie znacznie gorsi przestępcy - i policja ich nie rusza, a wręcz ochrania.
thhad
rok temu
No i czyz nie sprawdza sie powiedzenie Bismarcka „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”
blabla
rok temu
gowniarstwo powinno się wsadzać od razu do więzienia na pół roku. niech się nauczą, od razu będzie strach i idpowiedzialność, a tak? za takie coś praktycznie brak kary.zabranie prawka? i tak będęj jeździł!
bEpTLnvT
sam
rok temu
RUSZYLI W POŚCIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No spadłem z krzesła!!!!!
colo
rok temu
Jaki pościg?Brednie.
Najnowsze komentarze (48)
A co
rok temu
on pil?
jaro5
rok temu
może liczy że prezydent go ułaskawi !
Jan
rok temu
Daun lub gamoń ! ! !
mój nick
rok temu
Piszecie głupoty, mógł zjechać w bok - tak, siedząc przed klawiaturą jak wy mógł zrobić wszystko. Wkalkulujcie stres, ilość czasu jaką miał i cała masa rzeczy o których nie wiemy i całość już nie jest taka oczywista.
zyx
rok temu
Video udowadnia po raz kolejny, że Rosja to nie kraj, tylko stan umysłu. Kierowca tej wywrotki powinien dostać wyrok dożywocia w łagrze.
tirowiec
rok temu
to w Rosji mandaty wypisuje się w złotówkach a nie w Rublach
shalom
rok temu
nałożył obrazy . Nie jest to możliwe fizycznie w Polsce na autostradzie tak wyprzedzać . Zaraz zatrzyma cię policja , skują i kolano !
cccp
rok temu
2 osoby zgineły ??? Kaktus mi a dłoni rośnie !!!
bEpTLnvL
cccp
rok temu
2 osoby zgineły ??? Kaktus mi a dłoni rośnie !!!
lok
rok temu
Chyba uczęszczał w Polsce na kurs prawa jazdy - pamiętne ,,wal po osobówkach".
OLO
rok temu
Cud, że tylko dwie osoby zginęły i siedem jest rannych. On najechał na tył drugiej ciężarówki, jakby nie widział tych czterech osobówek. Układ kierowniczy też miał niesprawny?
qperNIK
rok temu
Nawracający to może być kaszel a nie radiowóz. Skąd Ty mieszkasz redaktorku?
Stachu
rok temu
To jeszcze nic . Znam przypadek,chłopak zdał chyba za 5 tym razem.. Szczęśliwy jak nikt. Po tygodniu, poniedziałek jechał na 6 tą do pracy . Była kontrola trzezwości . Policja ustawiła się na końcu wiaduktu ,nie było ich widać (też wtedy przejeżdżałem} i kosili wszystkich. Na poboczu stało już 4 samochody. Gość był wczorajszy i prawko poszło do przechowalni.Pewnie w niedzielę oblewał sukces
marc.
rok temu
Samo zabranie prawa jazdy, niczym nie skutkuje, u niektórych KIEROWCÓW. W takim przypadku, należałoby rekwirować samochód! Nawet gdyby to był służbowy, niech właściciel dochodzi swoich praw w sądzie, skoro przekazał auto osobie nieodpowiedzialnej. Podobnie jak z bronią: to jest narzędzie przestępstwa!
bEpTLnwn
bEpTLnvu
bEpTLnwu
bEpTLnwv