bCXLRIBM
bCXLRIBQ
bCXLRIBU
programy
kategorie
bCXLRIBN

Pijany próbował wskoczyć na statek. Wszystko nagrały kamery

Pewien Rosjanin chciał wsiąść na statek w porcie Siewiero-Kurilsk, w obwodzie sachalińskim. Mężczyzna był pijany. Z tego powodu odmówiono mu wcześniej wejścia na pokład. To go jednak nie zraziło. Kiedy statek zaczął odpływać z portu, Rosjanin postanowił na niego wskoczyć. Na jego nieszczęście próba "abordażu" zakończyła się fiaskiem. Mężczyzna efektownie wylądował w wodzie. Pijanemu nic się nie stało. Szybko wyciągnięto go z wody.

97 reakcji
37
12
48
Podziel się
Komentarze (48)
05-06-2020
Brawo policja!
Brawurowy pościg za samochodem, który stoi! Kolejny jeleń do skrojenia, czyli kierowca. Co prawda słaby, ale są na świecie znacznie gorsi przestępcy - i policja ich nie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (48)

Programy Wirtualnej Polski

bCXLRIBZ
KOMENTARZE
(48)
Brawo policja...
4 miesiące temu
Brawurowy pościg za samochodem, który stoi! Kolejny jeleń do skrojenia, czyli kierowca. Co prawda słaby, ale są na świecie znacznie gorsi przestępcy - i policja ich nie rusza, a wręcz ochrania.
thhad
4 miesiące temu
No i czyz nie sprawdza sie powiedzenie Bismarcka „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”
colo
4 miesiące temu
Jaki pościg?Brednie.
bCXLRICr
Najnowsze komentarze (48)
A co
2 miesiące temu
on pil?
jaro5
3 miesiące temu
może liczy że prezydent go ułaskawi !
Jan
3 miesiące temu
Daun lub gamoń ! ! !
mój nick
3 miesiące temu
Piszecie głupoty, mógł zjechać w bok - tak, siedząc przed klawiaturą jak wy mógł zrobić wszystko. Wkalkulujcie stres, ilość czasu jaką miał i cała masa rzeczy o których nie wiemy i całość już nie jest taka oczywista.
zyx
3 miesiące temu
Video udowadnia po raz kolejny, że Rosja to nie kraj, tylko stan umysłu. Kierowca tej wywrotki powinien dostać wyrok dożywocia w łagrze.
tirowiec
3 miesiące temu
to w Rosji mandaty wypisuje się w złotówkach a nie w Rublach
shalom
3 miesiące temu
nałożył obrazy . Nie jest to możliwe fizycznie w Polsce na autostradzie tak wyprzedzać . Zaraz zatrzyma cię policja , skują i kolano !
cccp
3 miesiące temu
2 osoby zgineły ??? Kaktus mi a dłoni rośnie !!!
bCXLRICj
cccp
3 miesiące temu
2 osoby zgineły ??? Kaktus mi a dłoni rośnie !!!
lok
3 miesiące temu
Chyba uczęszczał w Polsce na kurs prawa jazdy - pamiętne ,,wal po osobówkach".
OLO
3 miesiące temu
Cud, że tylko dwie osoby zginęły i siedem jest rannych. On najechał na tył drugiej ciężarówki, jakby nie widział tych czterech osobówek. Układ kierowniczy też miał niesprawny?
qperNIK
3 miesiące temu
Nawracający to może być kaszel a nie radiowóz. Skąd Ty mieszkasz redaktorku?
Stachu
3 miesiące temu
To jeszcze nic . Znam przypadek,chłopak zdał chyba za 5 tym razem.. Szczęśliwy jak nikt. Po tygodniu, poniedziałek jechał na 6 tą do pracy . Była kontrola trzezwości . Policja ustawiła się na końcu wiaduktu ,nie było ich widać (też wtedy przejeżdżałem} i kosili wszystkich. Na poboczu stało już 4 samochody. Gość był wczorajszy i prawko poszło do przechowalni.Pewnie w niedzielę oblewał sukces
marc.
3 miesiące temu
Samo zabranie prawa jazdy, niczym nie skutkuje, u niektórych KIEROWCÓW. W takim przypadku, należałoby rekwirować samochód! Nawet gdyby to był służbowy, niech właściciel dochodzi swoich praw w sądzie, skoro przekazał auto osobie nieodpowiedzialnej. Podobnie jak z bronią: to jest narzędzie przestępstwa!
bCXLRICL
bCXLRIBS
bCXLRICS
bCXLRICT